1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קאנביס ותרופות נגד דיכאון וחרדה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LogM, ‏27/2/16.

1. LogM

LogM חבר חדש

לייקים:
    1
    יצא לי לעשן כמה פעמים קנאביס מתי שאני לוקח באופן קבוע רסיטל 20 מ"ג ולא הייתה השפעה רעה אבל עכשיו עליתי ל30 מ"ג(למרות שאני לא רוצה אבל אני אצן לזה עוד חודש צאנ'ס) אז אני מפחד שזה ישפיע על ההרגשה שהקנאביס עושה.

עשיו לשאלה שיותר חשובה לי.
    יש לי גם תרופה נגד חרדה שאני לוקח מתי שאני צריך(התרופה היא לוריוון)
    השאלה שלי מה ההשפעה של עישון קנאביס ולקיחת לוריוון(חצי מ"ג) באותו היום?, אני מפחד שזה ישפיע לרעה.
    מישהו יודע?, מכיר?

2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    מישהו פירסם פה את הטבלה הבאמת מעולה הזאת ( אינטרקציה של גראס עם סוגים של תרופות.)

http://www.camoni.co.il/index.php?idr=400&p=210282

מתוך הטבלה ניתן לראות שמי שנוטל רסיטל ומעשן גראס נמצא בסיכון למאניה. לא מצאתי שם סיכון ביחד עם לוריוון או בשמו הגנרי לוראזיפם. אבל תעבור על זה שוב.

הקרדיט על הטבלה הבאמת איכותית לחבר הפורום FYI

3. LogM

LogM חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה.
    ועכשיו קראתי בפורומים קצת וראיתי שכל התרופות הרגעה האלה עושים הרגשה טובה ביחד.
    אני יותר דואג מהלוראזיפם אבל את זה אני מקווה שאני לא אצטרך לקחת באופן קבוע.

4. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני עישנתי גראס עם קלונקס הייתה לי הרגשה שזה מחזק את הסטלה

LogM אוהב/ת את זה.
  5. LogM

LogM חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מקווה שאם יצא לי לעשן אז לפחות זה יהיה כמה שעות אחרי הלוריוון לפחות.
    ועוד איזה חודש נראה אם אני יוריד ל20 או 25 מ"ג רסיטל.

6. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    זה באמת לא הכי חכם נראה לי לעשות כמו שאני עשיתי תרופת הרגעה עם גראס למרות שאין אינטרקציה ידועה זה לא חכם מההרגשה שלי זה מחזק תסטלה
    אם הרסיטל עוזר לך זה כבר חצי נחמה אני לקחתי תרופות ממשפחת SSRI וגם ממשפחה אחרת SNRI ולי זה לא עזר לא הרגשתי הטבה וכן הרגשתי תופעות לוואי לקחתי סרוקסט ולקחתי אפקסור.
    שניהם לא עזרו לי לחרדה חברתית. אולי היה איזה שיפור אבל לא משתלם בהתחשב בתופעות לוואי.
    מאחל לך שהמצב ישתפר ולא תצטרך לקחת שום תרופות .

LogM אוהב/ת את זה.
  7. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני לקחתי פעם לוריוון עם קנאביס וההשפעה לא היתה טובה היה לי דופק שונה מהיר לכמה דקות אבל אולי זה רק אני. לא רואה צורך לשלב אלא אם יש לך חרדה ופרנויה חזקה. מה שכן מצאתי מנסיון אישי שהולך טוב זה וואליום (אסיוול בארץ) לקחתי כמה פעמים עשרה מ"ג ולא היתה שום תופעת לוואי מורגשת כלשהי וזה גם לא הגביר את "ההיי" רק נתן רגיעה טובה ביחד. חפש באתרים בחו"ל יש הרבה מידע על זה. בכלל לוריוון זה כדור זבל חוץ מזה שהוא ממכר וזמן מחצית החיים שלו קצר מאוד, הוא גורם בנטילה לאורך זמן דאון כבד ומפחיד שמופיע בטווח של בערך 24-48 שעות אחרי (אצלי לפחות) לא ממולץ בכלל אם לא חייבים ממש וממולץ להתרחק מכל זה ולצרוך כמה שפחות ואם צריך לטעמי רק אסיוול כדור וותיק יחסית ובטוח עם זמן מחצית חיים ארוך (שזה אומר פחות סכנת התמכרות).

8. LogM

LogM חבר חדש

לייקים:
    1
    אני יודע שזה ממכר.
    ועוד אתמול ניסיתי לא לקחת כדור והייתי בדאון מטורף.
    לפחות לזמן הקרוב אני חייב לקחת אותו כי צריך למצוא עבודה. אולי אחרי שאני יהיה בשיגרה(גם בבית) אז אני אוכל להפסיק עם הלוריוון.

אין לי מושג אם זה באמת עוזר לי או לא, אני חושב שקצת מה שבאמת משנה זה הדברים שקורים לי.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!