1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעבר ספק

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ChaplinCharlie, ‏27/2/16.

1. ChaplinCharlie

ChaplinCharlie חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום

הספק שלי כרגע הוא פארמוקן ואני לא מרוצה מהשירות ומאיכות הפרחים.
    הייתי שמח לעבור רק לפני אשמח לקבל המלצה איפה אקבל פרחים יותר איכותיים ולאיפה לא כדאי לעבור, הן מאכיות הפרחים והן מהשירות.

2. satlanit

satlanit חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, מישהו יודע למה כשאני דופקת בוף אני מרגישה חרדות איומות ונכנסת לסרטים..
    לא משנה כמה פעמים ניסיתי להירגע לפני וכל הדברים ניסיתי. ובכל זאת אני נכנסת לסרטים שרק אלוהים יודע. משהו מפחיד לא מהעולם הזה!! מתחילה לחשוב עלמוות על מה יש לי במוח על אנשים מפחידים וכו.. איך להירגע?!?
    כוסאמק אני רוצה להתמסטל בהנאה נמאס לי כבר

3. ChaplinCharlie

ChaplinCharlie חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע איך זה קשור לפוסט שלי ולמה בחרת לשאול פה אבל אענה לך בכל זאת..
    אנשים שלחוצים מטבעם כנראה שילחצו מסיטואציה שהיא קצת לא מוכרת כמו בזמן עישון, במיוחד אם זה בהתחלה.
    באופן כללי ממצליץ לך לא לעשן את החום בארץ, את לא יודעת עם מה מערבבים אותו (לא קשור לחרדות שאת מרגישה, אבל בכל זאת לא בריא).
    נסי לעשן כשאת נמצאת במקום מאוד מוכר, סביבה שקטה ובטוחה אולי קצת מוזיקה שאת אוהבת ואני בטוח שזה ישפר את החוויה.
    הכי חשוב זכרי שהכל בראש שלך, ואת יכולה לכוון את המחשבות לאן שתרצי אם רק תרצי בכך ממש
    כמו שאת נכנסת לחרדות כי את חושבת על דברים לא נעימים, כך תוכלי לחוות שלווה ואושר אם רק תכווני את זה לשם ע"י מחשבות נכונות.
    בהצלחה!

נ.ב
    אשמח לתשובה לשאלתי.

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    כמעט כולם כבר התחילו להשתמש במכונות יבוש\הפרדה תעשיתיות, אז כמעט ואין "בררה", וכל התחולה יבשה
    כמו שצריך.

אני בתיקון עולם, מאד אוהב את אלסקה\שירה\זוהר\אור מסיבות כאלו ואחרות.

מה אתה צריך\מחפש?

5. ChaplinCharlie

ChaplinCharlie חבר חדש

לייקים:
    0
    שמעתי על איכות הזנים הגבוהה בתיקון עולם, כמו כן שמעתי גם על השירות שלהם שהוא מאוד מאוד בעייתי ולא בא לי להיתקע בלי. (מה שקורה לעיתים גם בפארמוקן)
    אני מניח שאין עדין תודעת שירות גבוהה אצל רוב אם לא כל הספקים, אבל לפחות להימנע מחוסר רצון ונכונות לעזור באספקת התרופה במיוחד שאתה משלם על משלוח 100 ש"ח.
    בשבילי ואני מניח שבשביל עוד המון חולים, מדובר בתרופה שבלעדיה הסדר יום שלי ישתנה ב180 מעלות
    אני בסך הכל מצפה מהספק להבין את העניין החשוב הזה ולא לתת לי להתמודד כל חודש מחדש עם בעיות במשלוח.
    אשמח לשמוע ממך על חווית השירות בתיקון.

6. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אני ממליץ על תיקון עולם או על Better

7. ChaplinCharlie

ChaplinCharlie חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה לקוח של אחת מהן?

8. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני הולך לשם. יש להם מרכז חלוקה ממש נחמד באבן גבירול. העובדים במקום סופר נחמדים ובעלי ידע רחב.
    סמוך למרכז החלוקה, ישנה גם חנות למוצרי עישון עם הנחנה למטופלים.
    לגבי שירות השליחות שלהם אין לי מושג.

גם לגבי התאריך הקשיח (לכל אחד יש חלוקה משלו) זה ממש נוח שבמידת הצורך ניתן להגיע שלושה ימים לפני המועד.

9. satlanit

satlanit חבר חדש

לייקים:
    0

10. satlanit

satlanit חבר חדש

לייקים:
    0
    אמממ תודה על התשובה.. לרב אני מעשנת כדי לברוח מדברים שמפריעים לי ויושבים לי על הלב. וגם לעיתים משעמום. אני ביסודי אדם חרדתי. ופעם אחת אחרי כמה שאכטות של ירוק, הרגשתי למרץ מנותקת מעצמי כאילו אני צופה יעצמי מהצד, הרגשה מפחידהה פחד מוות . מסתכלת במראה ולא מזהה את עצמי..כאילו אני בתוך איזה בועה והאנשים בחוץ הם זומבים מהלכים.. זה עבר לי קצת , אבל מה שכן אני פוחדת שזה יחזור אם אעשן שוב. ומצד שני לא חושבת שאני מוכנה לוותר על העישון. אני אוהבת את זה מדי בכדי לוותרעל זה. אני אוהבת את הסטלות האלה. מצד שני לא רוצה שיתפתח לי איזו הפרעה נפשית או משהו.. אוףףף כל כך בא לי לעשן להנות ולהיות רגילה:/

11. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    קודם כל טפלי בעצמך. הקנאביס בסה"כ מראה לך בהקצנה את הפנימיות שלך. לכי לפסיכולוג, תגלי את עצמך,
    תנסי ליישם.

12. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    בת כמה את?
    נסי לעשן זן של ירוק עם מעט THC ועם הרבה CBD

13. satlanit

satlanit חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בת 22 ואם להגיד את האמת .. אין לי מושג מה בדיוק אני מעשנת כי לרב זה ידיד טוב שלי מביא לי משהו ירוק. אין לי אפשרות לדעת מה יש שם .. אתה מבין?? הוא אומר ומבטיח שזה ירוק טהור 100% ולי אין ברירה רק להאמין.

14. ChaplinCharlie

ChaplinCharlie חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מבין את מצבך אבל תביני, לשאול משהו במקום הלא נכון ולקבל תשובה זה דבר אחד, להשתלט על דיון בפורום זה כבר לא מנומס.
    תפתחי בבקשה דיון חדש ותשאלי שם כל העולה על רוחך מאחר ואת הדיון הזה פתחתי לקבלת תשובות והמלצות מגוונות לשאלתי.
    תודה על ההבנה

15. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    בתיקון עולם, השירות סביר הזנים אחלה. בטר פשוט נראים לי טובים אז זה משהו ששווה ניסיון

16. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני בתיקון עולם, הזנים מבחינת איכות הם בטופ וגם השירות עד כה לא שמתי לב למשהו רע.

17. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    כתבת בפורום השכן שאתה במכבי ואתה לפני אישור. אז איך אתה בתיקון עולם??

18. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני במכבי ואחרי אישור.

Enpo.ip אוהב/ת את זה.
  19. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני בשאיפה לחיים 3 חודשים כבר, השירות מעולה ואדיב, יש להם גם את הקטע הזה של האפשרות להקדים בכמה ימים את האיסוף שזה מאוד עוזר לפעמים (או כל פעם :rolleyes:) מבחינת הזנים יש להם כמה טובים וכמה פחות, הבעיה היא שהמגוון מאוד מצומצם כרגע שלא מאפשר משחק יותר מידי.

מה גם שלמרות שיש כמה זנים שאני ממש אוהב לא נתקלתי במשהו עוצמתי במיוחד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!