1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עשיתי LSD פעם ראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Fuzer, ‏5/3/16.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אז ככה אני וחבר עשינו קרטון לראשונה, שמנו על הלשון כל אחד רבע מהקרטון, אמרתי נחכה חצי שעה שעה, לא השפיע ..
    אחר כך שמנו עוד רבע כל אחד ונגמר הקרטון.. רק אחרי שעתיים ככה השפיע !
    1. מישהו יודע למה זה ??
    2. וכמה זמן זה אמור להיות על הלשון ?
    3. זה משנה אם זה על הלשון או מתחתיו ?
    4. זה אמור להינמס ? כי זה היה קשיח כזה בהתחלה..
    5. אם זה נהיה ממש רטוב וקטן אני בולע אותו או מעיף מהפה ?

טוב אז ככה.. זה התחיל ונמשך כמעט כל הסטלה בלי שליטה על הצחוק חח כאילו הכל רגיל וזה אבל אני צוחק מלא אבל היה לי שליטה על עצמי לא הרגשתי זרמים ברגליים צבעים לא התחילו להתבהר לא הרגשתי משהו שונה מזה..
    אבל לקחנו בלילה אני רוצה לציין, היינו איזה שלוש ארבע שעות בסטלה הזאת מול המחשב עם טראנסים וספירלות מעניינות וזה באמת היה מגניב טיפה, אבל אחרי זה נכנסנו לישון (ישנתי אצלו) וניסינו להירדם והיינו עירניים מאוד כל הלילה צוחקים וזה נמשך ככה עד 5 וחצי בבוקר.. אה ושכחתי להגיד, זה ביאס אותי שלא הרגשתי אופוריה רוחניות וחשמל..
    אבל כמו שאמרתי, זאת הייתה פעם ראשונה ואני לא יודע אם בגלל זה לא הרגשתי ממש..
    מעצבן טיפה שהרגשתי מבולבל במיטה כזה כל מיני דברים בראש אבל נראה לי שזה רק בגלל שניסינו ללכת לישון כמו טמבלים שידוע שזה סם מסיבות וזה..
    אבל בלי קשר חוץ מצחוקים וזה לא הרגשתי את הצורך לרקוד לקפוץ להשתגע וזה מה שיבאס אותי אם אני יהיה במסיבה,
    אני באמת הרגשתי בנוח שאני בשליטה מלאה על עצמי אבל ממש התבאסתי שלא הרגשתי חשמל..

6. אני לא יודע אם זה ככה ולא יותר מזה בגלל שזה פעם ראשונה יכול להיות ? ..
    7. זה סם שבמינון בינוני - גבוה יכול לגרום לי לאבד שליטה עצמית ?
    (הכוונה לבינוני - הרגשה כיפית של חשמל ויצירתיות .. אם זה בריקוד במסיבת טבע וכו'
    8. אם אני מקבל טריפ רע זה יכול לעשות לי בעיה נפשית או משהו כזה ?
    9. התבאסתי שלא הרגשתי חשמל כי אני לא מעשן ירק כי אני בצבא וזה יותר בעייתי אתם יודעים..
    אני רוצה לנסוע למסיבת טבע אבל אני רוצה להרגיש חשמל בגוף ויצירתיות שאני רוקד, אני רוצה שהכל יזרום לי והצורך לרקוד יבוא לבד ואני יהיה יצירתי שאני רוקד (בתנועות בידיים וזה) אבל תוך כדי רוצה להרגיש שליטה שאני ידע מה אני עושה כמו לא לדבר שטויות ולעשות שטויות, פשוט להיות בוויב טוב ולזרום, ולהנות, להנות, להנות. כי באסה שלא היה לי זרימה להתחשמל, ובטבע אני רוצה להתחשמל ברחבה ולרקוד יצירתי..
    10. לרקוד יפה טבע צריך ללמוד או שפשוט זורמים עם מה שהולך בראש ורוקדים לפי היצירתיות שבאה לך מהאסיד ?

קודם כל תענו על כל השאלות לפני הסדר שלא יהיה בלגן ואני יבין למה אתם מתכוונים
    מה אתם אומרים על מה שכתבתי ?

11. זה בגלל שזה פעם ראשונה לא הרגשתי יותר מזה בגלל שהמוח לא מכיר את החומר וכל השיט הזה ?
    12. זה נורמלי שלא איבדתי שליטה על עצמי או שזה תמיד ככה ולא אמורים לאבד שליטה על הגוף כי זה פסיכודלי וזה..
    13. קרטון או טיפה ?
    14. יכול להיות היה "חשאב" ?

זהו זה הכל, יותר מזה תנו לי טיפים וכל מיני, שיהיה דיון.. :D
    תודה רבה לעוזרים :) :) :)

#1 Fuzer, ‏5/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/3/16
  2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    זה לא נשמע כמו LSD. מי שלוקח LSD מרגיש בדיוק מה זה ולא צריך לחשוב האם זה השפיע או לא. כי הוא מרגיש שזה השפיע. LSD זה לא "צחוקים". מציע לך לבדוק אם החומר שקנית הוא באמת מה שחשבת שהוא או שעבדו עליך.. יש ערכות לבדיקת איכות

3. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    לקחתם כל אחד רבע קרטון וזה קצת.
    הסטלה של אסיד נקבעת על פי הכמות שלקחת בפעם הראשונה.(הכמות ההתחלתית)
    אם אתה לוקח נגיד רבע קרטון, אז יהיה לך סטלה של רבע קרטון.
    ואז כשתיקח עוד רבע, הסטלה לא תעלה עוד, אלה רק תמשך יותר זמן.

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    1. לוקח לאסיד זמן להשפיע, לפחות שעה..לא יודעת למה במקרה שלכם שעתיים
    2.שמים את זה כמה זמן ולועסים את הקרטון, אחרי זה בולעים אותו...בערך 15 דק'
    3. לא יודעת
    4. כן מן הסתם זו חתיכת נייר
    5. בולע את הקרטון.
    6. השפעות הן אינדיוודואליות, אבל בכללי אסיד הוא לא סם של מסיבות, ממש לא. אלא אם כן הוא מפוצץ בספידים חח.
    7. לא יודעת לענות לך על זה, אבל אני יודעת שמכמויות גדולות יש קושי בתפקוד..צורך להימעך כזה או לנוח.
    8. תלוי איך אתה מתמודד עם הטריפ הרע. יצא לי לצערי לראות תאונת דרכים ממש קשה על אסיד בדרך חזרה ממסיבה חח, אבל עבר לי בסדר וזה לא הפריע לי. אני לא רוצה לחשוף יותר מדי פרטים על עצמי אבל יש לי המון ניסיון בעזרה ראשונה וכדומה ככה שזירות כאלו לא חדשות לי.
    9. תעשה MD או תשתה אלכוהול או תשתה רדבולים.. בתכלס? הכי כיף זה להנות מהמסיבה לפעמים בלי לדחוף כל מיני דברים, תנסה להנות מהמוזיקה עצמה ותשתחרר.
    10. חח מה? אין דבר כזה "לרקוד יפה טבע", זו לא מסיבת היפ-הופ. כל אחד זורם עם הקצב איך שהוא מרגיש. אין איזו הגדרה לאיך רוקדים, כל עוד אתה לא ערס עם טרנינג של אדידס שמוחא כפיים כמו טמבל במסיבה.
    11. כי לקחת כמות קטנה. אני שוב מזכירה, אסיד הוא לא סם מסיבות! סם רוחני לגמרי. משנה את התפיסה. אסיד מבחינתי הוא סם טבע ורוחניות.
    12. אני לא מבינה באמת את הקטע הזה שלך עם איבוד השליטה, אתה רוצה לאבד שליטה? תדחוף 5 קרטונים לפה מה אני אגיד לך? חח. לא חושבת שזה כיף לאבד שליטה על הגוף שלך, בטח לא מסמים פסיכאדליים. פשוט תזרום עם הרגע ואל תעשה שטויות.
    13. לדעתי אין כזה הבדל, פשוט קרטונים יכולים להיות יותר מזוייפים(שאין בהם באמת אסיד). אני מעדיפה קרטון, שונאת לשתות דברים.
    14. יכול להיות, אי אפשר לדעת.
    אני אומנם לא אחת שלוקחת אסיד כל הזמן או אחת שמבינה בזה כל כך כמו חלק מהפורום פה, אבל אני חושבת שאתה סתם מנסה לעשות שטויות מבלי להבין את ההשלכות של הדברים שאתה מכניס לגוף שלך. אל תחפש "סמים" בשביל להתפרק, כי זה סתם דפוק וזה לא יעשה לך טוב. תחכה לשחרור ותעשן קנאביס קצת ותלך למסיבות בראש טוב. אחרי זה תשקול לקחת כל מיני דברים.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אסיד זו ממש לא "סאטלה" חמודה, זו דלקה. :) דלקה רצינית. לגמרי שונה מההגדרה של להיות מסטול לדעתי.

flox אוהב/ת את זה.
  6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תלוי כמה זמן הפרש בין הפעם הראשונה לשנייה

כמה מיקרון הקרטון?
    אצלי בדרך כלל זה מתחיל לעלות אחרי שעה נפתח אחרי שעתיים ומגיע לשיא אחרי 3-4 שעות

7. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי חבר,
    אני לא מאה אחוז בטוח אבל לי זה נשמע כאילו ניסית את הסם 25I-NBOME
    מזכיר בהרגשה ובחוויה אסיד אך זה לא זה
    וגם מה ששמתי לב בחודשיים האחרונים מסתובבים יותר קרטונים שלו בשוק במסווה של אסיד
    יכול להיות שזאת הסיבה למה לא הרגשת "דלוק" וזרמים כפי שאתה אומר

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הוא לא הרגיש דלוק וזרמים כי הוא אכל רבע+רבע וישב בבית וניסה ללכת לישון..
    מה חשבת שיקרה? דרקונים יבואו לעשות אצלך ישיבות בסלון?
    וקרטונים של NBOME זה לא קטע חדש והם מסתובבים במסווה של אסיד כבר 5-6 שנים.
    לא יצא לי לאכול אחד כזה כל החיים, ככה שאני לא חושב שזה כזה קשה למצוא קונקשן טוב למשהו טוב.
    אתה רוצה להרגיש דלוק? לך תאכל קרטון וצא לטייל בחוץ.
    דבר שני, אחרי שקראתי את כל השטויות שרשמת על מסיבות טבע, אני מקווה שהפעם הבאה שתעשה אסיד תתן לך כאפה מספיק חזקה כדי שתבין שזה לא משהו שעושים בשביל לעשות יפה עם הידיים.

What_ever אוהב/ת את זה.
  9. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    לא יודע מה איתך, אבל אני מחצי קרטון מקבל חשמל ( יכול להיות שאני גם די חדש )
    לגבי זה שלא יצא לך לנסות את זה, רק הרווחת, לא כולם מקושרים טוב ולצערי נופלים לפעמים על חומר אחר ולא כפי שחשבת שזה זה

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קשה לירוק את הקרטון בשניה שאתה מרגיש שהוא מר?
    ואתה לא באמת יכול להשוות בין קרטונים, יצא לי לאכול חצי קרטון שפתח אותי יותר חזק מ3 טיפות טובות.
    הטריפ מושפע מהרבה גורמים ולא רק מהכמות של מה שאתה לוקח.
    זה מאוד תלוי גם באיכות החומר, בהכנה והניסיון שלך, ובסביבה שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!