1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות לסד.

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י ganja man, ‏9/3/16.

1. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    ניסיתי LSA בזרעים של Hawaiian Baby Woodrose - Madagascar וזה היה לי ממש כיף וטוב חוץ מעשרים דקות שהיה לי ממש קשה העובדה שמחשיך ואני לא מצליח לראות כלום.
    עכשיו אני רוצה לנסות קרטון אורגינל של לסד. כמה זה יותר חזק? לקחתי 6 זרעים ושילבתי אם איזה 3 גרם ירק ממש טוב. ברור לי שזה תלוי באיכות של הקרטון וזה משתנה מאדם לאדם אבל בערך... האם סטלה רעה מקרטון \ טיפה 1 יכולה ממש לפגוע בנפש? כי אני אישית חוויתי גם סטלה רעה פעם אחת מהזרעים (עשיתי כמה פעמים) וזה קשה לא אגיד שלא, אבל לא ברמה של ללכת לבית משוגעים, אפילו לא קרוב... תודה לעונים וסליחה אל השאלות פסח אבל כמעט אפריל כבר צריך להתכונן פשוט

2. Aliasy

Aliasy חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה לא תשתגע מי אסיד אם אין לך שום מחלות נפש רדומות גנטית במשפחה שלך שבמילים אחרות אתה לא תשתגע אם את לא אמור להשתגע גם ככה, זה יותר חזק מLSA גם מבחינת ההזיות וגם הקטע הפסיכולוגי הכל יותר חזק, אסיד הוא סם אבל די ידודותי גם אם אתה מתחיל עם הרגשה לא כלכך טובה אתה יכול לשנות את האווירה סביבך ולהפוך את הטריפ לחיובי, בעקרון הכל תלוי בך, אם תהיה לחוץ ומפוחד יהיה לך טריפ רע, אם תהיה בראש שקט ורגוע יהיה לך טריפ נפלא, אני מציע לך לעשות עם כמה חברים לא במועדון או מסיבה עדיף איפשהו בטבע או אצל חבר בבית כפעם ראשונה, תקרא על זה עוד ותעשה את החישובים שלך עם כדי לך או אף אחד לא יכול להמליץ לך.

ותקנה ערכה לבדיקה שתדע שזה אסיד אמיתי ולא סתם חיקוי זול ומסוכן

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הערכות לא ממש מדוייקות. ניסיתי שתיים, שתיהן צבעו בסגול חומר שלכאורה אמור להיות LSD כשבפועל הוא היה 1P-LSD.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מה שיש בזרעים זה LSA לא LSD וזה יותר חלש מאסיד אם יותר תופעות לוואי
    לפעם ראשונה של אסיד אני ממליץ לקחת 60 - 80 מיקרון. אני אוהב לחכות שעתיים ולפתוח את הדלקה עם ראש
    אם אין לך אבר של מחלות נפש כנראה שלא יקרה לך כלום אבל אחרי שתנסה פעם ראשונה תוכל להחליט אם מתאים לך עוד הפעם וכמויות יותר גדולות..

5. Aliasy

Aliasy חבר חדש

לייקים:
    0
    1P-LSD הוא חומר שהוא כמעט אחד לאחד כמו LSD-25 אז יש ערכות שלא מבדילות תזמין בBUNK POLICE
    וגם אם נפלת על 1P-LSD רוב הסיכויים שלא תבדיל בכלל האפקטים כמעט אותו דבר כמו LSD-25, הוא סונתז ע''י אלברט הופמן גם

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    1P-LSD אולי דומה ל-LSD שמסתובב היום ברחוב ובדרקנט, אבל הוא לא מזכיר בשום צורה את ה-LSD שהופמן סינתז. בוא לא נשלה את עצמנו.

#6 שולגין, ‏13/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/3/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!