1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עצות לתערובת אדמה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י grower420, ‏10/3/16.

1. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    שלום לכל החברים אני מעוניין להכין תערובת אדמה לגידול חוץ כזאת שלא מצריכה דישון בהשקייה מה המצרכים שאני צריך ובאיזה כמויות אם אפשר גם תחליפים אפשריים לדברים היותר קשים להשגה את הרוב אני מעדיף להכין בעצמי מאשר לקנות ואני מתכנן לשתול עד סוף החודש אז תערובות שצריכות לעמוד חודש בשמש יהיו עדיפות שנייה נכון לעכשיו אני מצויד רק באדמת משתלות קנויה שמכילה כאבול ,טוף , חומרי דישון וחומרי ספיגת מים הזנים המיועדים הם אינדיקה דומיננטי 95% והשני היבריד אינדיקה 65% (אם זה משנה בכלל) אשמח לתת עוד פרטים

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בעיקר הרבה קומפוסט, ומשהו לאיוורור האדמה כמו קוקוס גס.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    תודה אגרונום .. ומה בקשר להומוס ? טווח מחירים (כמות שתספיק ל50 ליטר תערובת אדמה קנויה שיש לי) ? אצתרך להוסיף עוד באמצע הגידול ? הבנתי שהפירוק של הומוס הוא בערך חודשיים והמחזור גידול שלי יהיה הרבה יותר ארוך . ובגדול מה עדיף הומוס או קומפוסט ולמה ? יש לי בבית מין פח קומפוסט כזה שאבא שלי זורק אליו ירקות פירות ועלים ולפעמים גם ענפים לפי כמות היתושים המטורפת שנמצאת בפח הזה אני בטוח שמתבצע שם סוג של ריקבון אבל רק ממבט רחוק אפשר לזהות איזה ירק או פרי נרקב שם איך אני יוכל לדעת עם התערובת טובה לדישון ? ובמידה וכבר הוספתי למצע הומוס או קומפוסט קנויים להוסיף גם מזה עלול לגרום לדישון יתר ?

ובנימה שונה אני רוצה להודות לך בשם כל חברי הפורום אתה תמיד נמצא שם עם מענה אמין לכל שאלה ותורם מהידע שלך לכל שיחה
    גם woogs ואדיב אתם תמיד שם לכל צרה באמת שאפו צוות של תותחים

Adiv אוהב/ת את זה.
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כולם בערך אותו דבר.
    אתה פשוט צריך הרבה מהם.
    מקסימום תוסיף עוד קומפוסט בעוד שלושה חודשים.

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    בנוגע לפח הקומפוסט של אבא - על מנת שהקומפוסט יהיה יעיל החומרים צריכים לעבור תהליך
    מסוים (המכונה "קומפוסטיזציה") שבו יצורים חד תאיים מעכלים את החומרים האורגנים. במידה והחומרים האורגנים לא עברו את התהליך הזה אין טען להכניס אותם למצע, ואפילו עד שלא מכיוון שזה עלול לגרום לנזק.

קומפוסט מוכן יקבל צבע אחיד שנע בין חום לשחור. הוא לא ימשוך זבובים או חרקים שונים (בניגוד לחומר
    אורגני טרי) והוא לא יסריח (יהיה לו ריח חלש מאוד יחסית, יש שיגידו שזה ניחוח שמזכיר אדמה שאחרי גשם).

גנג'יאל, vvasili ו-grower420 אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!