1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ לקראת סוף החודש - אדמה.

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י schizo, ‏10/3/16.

1. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני מתכנן לחפור בור בגודל 50 ליטר בערך לשתול בחוץ 2 זרעים אוטומטיים של צ'יז. לקראת סוף החודש.
    איך לערבב את האדמה ? חושב לשים בה קומפוסט והומוס וגם טוף. מה היחס של כל אחד מהם?
    אם שמים קומפוסט צריך לדשן בדשנים נוזליים? לפריחה ? לצמיחה? או שהקומפוסט יחד עם ההומוס זה מספיק טוב.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אתה לא חייב לשים טוף, אולי כחיפוי עליון אם אתה רוצה, מה שיעזור לשמור על הלחות באדמה למשך קצת
    יותר זמן כך שתוכל לעשות השקיות פחות תכופות.

בגידול חוץ העניין של מספר ההשקיות הוא די משמעותי, אין לי מושג מה הגישה שלך למקום, והאם
    יש ברשותך אפשרות לשנע לשם מים בלי שום בעיות - אבל באופן כללי "הרכב" אדמה רגיל יהיה משהו
    כמו 40% אדמה, 30% קומפוסט/הומוס (כמעט אותו הדבר) ועוד 30% פרלייט (או ורמקוליט אפילו עדיף בגידול חוץ) בכדי לאוורר את המצע.

אם אתה באמת דואג לכך שיהיה בור בנפח של 50 ליטרים עם לפחות 25%-30% דשן בשחרור איטי (קומפוסט
    לצורך העניין), אז סביר להניח שהצמח יסתדר יופי גם בלי שום תוספת של דשן נוזלי, למרות שדישון שכזה
    מידי פעם בהחלט עשוי לשפר את קצב הצמיחה ואת תפוקת היבול הסופי.

בהצלחה!

3. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני ממש מודה לך על העזרה עזרת לי מאוד . תודה

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    בשמחה :)