1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA: מדריך צריכה בטוחה וצמצום נזקים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י God, ‏18/7/15.

1. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה ממש חשובה! אתה כותב פה בוודאוץ שהMD צריך להיות לבן. על סמך מה אתה בטוח בזה? פעם אחת השתמשתי באבקה לבנה והיה על הפנים החומר לא עלה. וחוץ מהפעם הזו אני תמיד מקבל גבישים לא לבנים, קצת חום, קצת ורוד וזה בסדר. איך אפשר לדעת בוודאות מה הולך פה?! מה נכון? מי יכול לומר במאה אחוז שאם זה לא לבן זה לא בסדר? מה עושים?

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    על סמך עובדות.

א. מצויין בספר של אלכסנדר שולגין, PiHKAL - Phenethylamines I Have Known And Loved, שהצבע הוא לבן צח.

ב. חבר כימאי הכין כמה באצ'ים לעצמו והוא טוען שהתוצאה הראשונה שמתקבלת לא לבנה וחייבת לעבור ניקוי. הוא פרפקציוניסט, אז כמובן שהוא העביר את החומר ר-ניקוי מספר פעמים עד שנשאר עם מוצר לבן. הוא טוען שאיבד למעלה מ-40 אחוז מהחומר בתהליך.

כשמדובר בייצור למטרות הנאה בלבד, והכימאי מספיק מוכשר וסבלני, אין סיבה לא לנקות את החומר. אבל כשהייצור הוא למטרת הפצה, הייצרן ימכור את החומר שקיבל בסוף התהליך הראשון בדיוק כמו שהוא יצא, מלוכלך ככל שיהיה.

אגב, זה שניסית MD לבן לא בהכרח אומר שניסית מוצר טהור. וזה שצבעים אחרים "עבדו" לא אומר שהם יותר טובים מהלבן. אני בספק אם למישהו בארץ יש נסיון עם MDMA טהור. נדיר שהוא מגיע לרחוב, ובדארקנט צריך לדעת ממי לקנות.

3. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה ידידי. מה המשמעות של זה משתי בחינות חשובות?
    1. השפעה - איזה איכות יש לחוויה בלבן צח מול הסגול וורוד הזה שאני מכיר?
    2. בריאות - האם ישנם סיכונים בלא טהור? סיכון של פגיעות פיזי או נוירולוגי?

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בכיף, בשביל זה אני פה!

1. העלייה של הלבן הרבה יותר נקייה. השיא קצר יותר (שעה וחצי), אבל החיבור למוזיקה מצויין. ברוב המקרים אתה לא תלעס את עצמך למוות, זה משתנה מאדם לאדם כמובן, אבל ברגע שאתה צורך חומר טהור אתה מקטין את הסיכויים לכל תופעות הלוואי. לעיסות, תחושות פיזיות לא נעימות, והמעיכות של יומיים שלושה אחרי.

החומר הלבן יותר פוטנטי באופן משמעותי. אם אתה רגיל לצרוך 100-200 מיל' מהחומר הצבעוני, חצי מהכמות הזאת בלבן תביא אותך למקום הרבה יותר טוב ונעים. אין "דאון", ואם יש הוא כמעט ולא מורגש. החומר הלבן יוצא מהמערכת בדיוק כמו שהוא נכנס.

2. MD כחומר הוא לא בריא באופן כללי, גם בצורתו הטהורה ביותר. וודאי שקיים סיכון, לטווח הקצר והארוך, לכן כדאי להקפיד לצרוך אך ורק חומר טהור, אם יש אפשרות כזאת. אוסלי סטנלי אמר פעם "LSD מרפא את המוח, MD מטגן אותו". עם כמה שזה נשמע קיצוני, אני די מסכים איתו.

5. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    הי שולגין ותודה.
    לגבי החלק הראשון אני מבין שהאתגר הוא לחפש טוב יותר ולהגיע לpure
    דרך אגב הpure הוא גם גבישי או דווקא אבקה? והאם הוא לבן כשלג או לבן שמנת או אוף-וואיט?
    לגבי החלק השני התבעסתי. מה שאתה אומר זה שזה הורס את המוח? וזה אחרי כול היופי ההשראה ההמלצות וכו? יצאתי מבולבל קצת...

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אומר שכל עוד אין ביקוש - אין היצע. ברגע שצרכנים יתחילו לדרוש מהדילרים MD לבן ויפסיקו לקנות את הצבעוני זה יאלץ את הדילרים לחשב מסלול מחדש. הכח נמצא אצל הצרכן, רק שברוב המקרים הצרכן לא יודע מה לדרוש.

הוא יכול להגיע גם כאבקה, מטעמי בטיחות וכדי להישאר מתחת לרדר של החוק. אבל החומר יוצא מהמעבדה בצורה גבישית. הצבע הוא לבן שלג! לא שמנת, לא אוף ווייט. לבן! כל דבר אחר זה חומר לא נקי. אם החומר לבן ויש בו אפילו כתם אחד בצבע אחר, החומר לא נקי.

הכל במינון, אם תצרוך MD פעם בשנה לא יקרה כלום, אבל אצל רוב צרכני ה-MD זה לא המצב. לכן חשוב לי לציין שהחומר הזה מזיק לגוף ולמוח כשצורכים אותו בתדירות גבוהה.

7. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    האם ההמלצות שלך על תוספים אמורות לעזור לרעידות של הלסת.
    פעם אחרונה שלקחתי MD היו לי רעידות עוד יומיים אחר כך.
    אם כי אני לא יודע כמה החומר היה איכותי.
    זה גורם לי לא לרצות לעשות כי זה יכול להחשיד אותי.

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לוקחים מגנזיום כשעתיים לפני לקיחת הMD. ואז אין נעילת לסתות וכל זה. פשוט כשהסרוטונין משתחרר אז בין היתר השרירים מתכווצים וזה גורם ל"נעילות". מגנזיום מונע התכווצויות.

9. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    רק מגנזיום גליצינאט זה טוב? לא מוצא איפה מוכרים את זה בארץ אפילו.

10. GreenUnicorn

GreenUnicorn חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה שאולי נשאלה באשכולים אחרים, ערכות בדיקה, האם ניתן להשיג בארץ?
    מה הניסיון שלכם להזמין כאלו מחול, האם המכס לא מצביע למשטרה על משתמש? האם בכלל כימיכלים ניתן לשלח בדואר או משלוחים ארצה?
    אני מצאתי כיוון שמכר לי אמדי 'לבן' אבל היו לי ניסיונות מרים בעבר, רוצה שיהיה לי כלי לבדוק שמה שאני הולך להכניס לגוף הוא באמת מה שרציתי.

נ.ב. תודה על העבודה המדהימה של התרגום, מידע נכון היא הדרך הטובה למנוע סיבוכים עם סמים, במקום להפחיד אנשים.

11. Star

Star חבר חדש

לייקים:
    0
    מדריך סבבה לגמרי אבל אתה יכול לקשר אותי עם ספק אמ די טוב.

12. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    אחלה מדריך - תודה!
    בתור מישהו שמשתמש בשנה האחרונה באמדי בתדירות של פעם-פעמיים בחודש, אני מרגיש שעושים מזה קצת ביג דיל מבחינת תופעות לוואי וכאלה
    אחרי מעל 15 שימושים בסם הזה, זה פשוט טוב טהור מבחינתי, מאוהב בחומר הזה

רוצה לשאול, האם מישהו יודע למה ההמלצה של לחכות לפחות חודש וחצי בין שימוש לשימוש? כי אני משתמש יותר מזה וכרגע לפחות מרגיש עם זה טוב

13. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    חחח רגע שיגמר לך הסרוטונין הטבעי
    שתגע בזה מספיק פעמים בשביל שתעלה לך הסיבולת ואז תצתרך יותר וגם תקח יותר, הגוף שלך יספוג את הסרוטונין מהר מידיי ואתה תבין טוב מה זה אם די או אקסטה, לאחד זה קורה מהר ולאחד אחריי שנים, זו אחלה סאטלה אבל חרא של דבר מבחינה פיזיולוגית

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!