1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גז צחוק(חמצן דו חנקני)

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י What_ever, ‏16/3/16.

1. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אשמח לשמוע על גז צחוק(חמצן דו חנקני בשמו האמיתי ;) ) ועל תחושותיו רק מכאלו שקיבלו/ניסו
    ספרו חוויות, תחושות ותופעות לוואי שקרו לכם על גז צחוק
    (מדברת על גז צחוק שניתן במרפאות שיניים, לא בדרך אחרת)

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אמנם לא לקחתי ניטרוס במרפאת שיניים אלא מWHIPPETS אבל החוויה היא אותה החוויה, אם עושים מספיק זה מזכיר קטמין ואת שאר הדיסוציאטיבים. הייתה פעם שסיימתי מיכל בפיק של אסיד והאנרגיה של האסיד השתלבה עם הרגשת החייזריות שבדיסוציאטיבים מה שגרם לי להיות משוגר דרך אלפי מחילות שכולן הובילו למעין מערת קריסטלים (לא בדיוק מערה ולא בדיוק קריסטלים אבל אין לי תיאור יותר טוב לויזואלים שהלכו שם). אני חושב שהייתי בלופ במערה וראיתי את הקריסטלים מתנפצים ונבנים למה שהרגיש כמו שנים אבל נמשך בפועל כנראה דקה.
    WHIPPETS הם כמו סם חיזוק לפסיכדלים, כשאתה רוצה להכנס עמוק יותר אל הRABBIT HOLE.

What_ever, BlackGhost ו-vvasili אוהבים את זה.
  3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה לא נושא תקין אם אין את התגובות של GOD המלך ;)
    ולא ידעתי שיש בקצפות מוכנות גז צחוק! חח גדול..הייתי בטוחה שסתם CO2 או שיט בסגנון..
    אז בקיצור אם אני מקבלת דבר כזה אצל רופא שיניים אני ארגיש אופוריה ואתחיל להזות? מה מרגישים פיזית על זה? אשמח לשמוע תגובות ותופעות לוואי מובילות של הדבר הזה :) .

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא נראה לי שהכמויות אצל רופא שיניים מספיקות כדי לקבל חוויה פסיכדלית פרופר אבל אולי אני טועה. בכללי אין איזה הרגשה פיזית מיוחדת, ה"חשמל" הרגיל שמקבלים מפסיכדלים, למשתמשים כבדים יש גם כאבי ראש ואובדן תחושה באיברים מסויימים. בתקופות יותר פרועות בחיים שלי הייתי יכול להעביר לילה של שאיפת מיכליות ובבוקר לא הייתי מסוגל להדליק סיגריה כי לא הייתי מרגיש את האצבעות שלי.

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    חח אתה לא נורמלי! ;)
    אבל תודה! אדווח כשאנסה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!