1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב לסדר לי כמה דברים בנוגע לאסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Pandora's Box, ‏26/3/16.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כבר תקופה ארוכה מאוד שלא ביקרתי בפורום, אז אחרי פורים מרובה שמחות יש שני שאלות שמעסיקות אותי,
    משום מה עדיין לא הצלחתי לענות לעצמי למרות שנים של היכרות עם אל אס די.
    הראשונה היא דיי פשוטה ועלתה לי בעקבות חוויות מפורים - האם יש סיכוי שקנאביס מוריד מהדלקה כשהיא חזקה?
    מצאתי לנכון שיש סיכוי גדול שברגעים מסויימים קנאביס מוריד לי את הויזואלי ואת ה"חשמל" בחוויה, אך מצד שני לעיתים הוא מעצים ומעיף אותה למעלה בכמה רמות גם על רבע קרטון.
    בהתחלת הדלקה הוא חובה שבחובה מבחינתי וכמובן שבירידה, אבל משום מה אחרי מהרגע שנפתח ומשהו כמו 4-5 שעות משם יש לי הרגשה שיש בו צורך רק בקטנות ולא לרדת על כמה גרמים או שמא לא לעשן בכלל? עקב היותי חזיר מעולם לא יצא לי לא לעשן כמויות תוך כדי הדלקה - אשמח לדעת איך אצלכם זה עובד, האם זה אינדיבידואלי או שמא יש השפעה מכבה כלשהי לקנאביס על אסיד. יש לציין שקנאביס לא מעייף או "מוריד" אותי מהר לעולם בפרט שבדלקה הזנים הם סאטיבות דומיננטיות מלכתחילה כך שלא במה אני מעשן תמונה הבעיה, לחסוך לכם תשובות לא קשורות.

הנושא השני שמעניין אותי היא האם הטריפ עצמו מושפע מהמנה ההתחלתית אותה לקחתי באמת כמו שנאמר פה מספר פעמים בפורום או שמא אם אני אוכל 120 מיקרו ואחרי שעתיים וחצי דוחף עוד 120 החוויה היא יותר עוצמתית.
    אני שואל מסיבה אחת, אני כהרגלי אוכל 120-150 ואז עוד 120 -150 לאחר שעתיים-שלוש .
    ללא ספק החוויה עוצמתית הרבה יותר מאשר אם הייתי אוכל 120-150 מבלי להוסיף עוד אך עדיין מכיוון שהפיק הראשוני הוא לא של 240-300 החוויה שונה ואני יכול להבין למה הכוונה שהטריפ לא יהיה יותר עוצמתי.
    כל השאלה נובעת מכך שאני רוצה להבין באיזה רמות באמת החוויה תהיה שונה אם מלכתחילה אקח 240-300 מיקרו, הרי ידוע שהפיק הראשוני הוא מה שקובע את הנוחות של הטריפ אחר כך - ככול שיותר עוצמתי וחזק ככה הטריפ יהיה יותר רגוע ונינוח (או שאיפה שהוא זה מאבד את זה? :) ).
    אשמח לתגובות ממנוסים ותיקים שכבר גיבשו לעצמם דעה בנושא .
    ונסיים בתודה לאלברט על העצמת חוויות, לימוד ואושר אינסופי.

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן,

מתוך נסיון אישי בלבד, עישון תמיד מקפיץ את הטריפ למעלה, בהנחה שזה LSD-25 אמיתי. לפעמים בקטע טוב ולפעמים בקטע הכי רע. מאוד תלוי מה לקחת, מה המינון ומה עישנת על זה. חום היה פחות אינטסיבי, אבל גם פחות נעים בגוף. ירוק תמיד הפך אותי לחייזר 5 דקות אחרי שעישנתי. איבדתי את היכולת לתקשר עם הסביבה וזה הגביר לי את ההזיות לרמה שכבר לא זיהיתי מי אני ואיפה אני נמצא. עישון מעולם לא "כיבה" לי את החוויה או הוריד אותה, בדיוק ההיפך. עישון גם האריך את הטריפ באופן משמעותי. שוב, אני מדבר על LSD-25.

מה שכן, שמתי לב שחומרים שצרכתי בשנים האחרונות לצערי, RC מסוגים בלתי מזוהים שנמכרו לי כ-LSD, כן היו מושפעים מעישון בצורה הפוכה. עישון כיבה לי את הויזואליזציה, אבל גם הרגיע את התחושה הלא נעימה בגוף, זאת שמתלווה לרוב ה"אסיד" שמוכרים היום. העישון יצר תחושה נעימה בסך הכל משום שהוא הרגיע את הרעידות וכאבי הצוואר והגב שהחלו לצוץ כשעתיים-שלוש אחרי נטילת החומר.

לגבי השאלה השניה - אז קודם כל כן. הטריפ מאוד מושפע מהמינון ההתחלתי. אבל גם זה תלוי בחומר שלקחת ובפוטנטיות שלו. 150ug של קריסטל אחד יכולים להיות מאוד שונים מ-150ug של קריסטל אחר. אם אתה רגיל ל-150 הייתי מציע לך לעלות קודם ל-200 לפני שאתה קופץ למינון כפול. יש באצ'ים שכל 10ug מקפיצים את החוויה למקום אחר לגמרי.

כבד את החומר הזה, הוא שובב, לא צפוי ויכול להפתיע :)

What_ever אוהב/ת את זה.
  3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תראה, אני אומנם לא מנוסה כמו שולגין, אבל אצלי קנאביס הקפיץ את האסיד. אבל ממש. לקחתי רבע קרטון במסיבה ועישנתי עם חברים קצת בבאנג(לא מומלץ לנסיינים ראשונים שקוראים את זה.) וזה ממש העלה לי את הדלקה. אבל בקטע טוב כזה. היה לי מאוד מאוד נחמד והמון אושר פנימי כזה שהציף אותי. זה תלוי גם בכמות של הירוק/האסיד ותלוי באיכות החומר.
    מה שכן, כשלקחתי פטריות, קנאביס מאוד אבל מאוד הוריד לי את הדלקה. מאוד. הייתי ממש על הגבול של סאחית(פיכחת).
    אז לקחתי עוד 2 גרם פטריות. ולא רק שהקנאביס הוריד לי את הדלקה, אפילו האישונים שלי חזרו להיות רגילים(האישונים מאוד רחבים על פטריות).

בנוגע למינון, המינון ההתחלתי הוא הקובע. אם נגיד תיקח במסיבה לצורך דוגמה רבע קרטון, ואחרי זה תרצה לקחת עוד רבע, זה פשוט יאריך לך את הזמן על האסיד. זה לא יחזק לך ממש את ההשפעה...
    אם אתה רגיל ל150 תקפוץ ל170 ותראה איך אתה מרגיש... אל תקפיץ ישר בעוד 50 מיקרוגרם כי זה יכול להיות מטורף ותיכנס לבלבלות :) .
    בהצלחה וספר חוויות! .

שולגין אוהב/ת את זה.
  4. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    לפי לא מעט עדויות ומחקרים ידוע שצריכת קנאביס מגדילה את ההשפעה הפסיכודלית של החוויה. הרי שבטים עתיקים שנטלו את פטריות הקסם שילבו במהלך הטקס עישון מריחואנה כדי להעצים את הקשר עם האל שלהם.
    גם מתוך חוויה אישית שלי מריחואנה מעצימה מאוד את החוויה הוויזואלית אך מצד שני מורידה את האנרגיה לשדרושה לחפור ברחבה

בנוגע לנושא השני זה נושא מאוד קרוב לליבי כי לפני כשבוע עברתי חוויה ראשונה בעולם ההאבי דוס (מנות כבדות)
    שאספר אליו בהזדמנות
    בגדול אסיד עובד בצורה כזאת.
    יש את המיקרודוזינג זה באזור ה10-15 מיקרו. ברמה הזאת אתה מגיע לחושים מחודדים יצירתיות והרגשה טובה שמלווה אותך במהלך היום.
    רבע עד חצי פחות או יותר נהיית האופוריה כיפית אנרגיות והצחוקים.
    כשאתה לוקח אחד אתה מתחיל להיחשף להזיות בפעם הראשונה (האפקטים החוזותיים). ומשם ככל שאתה מגדיל בכמות חוזק ההזיות שלך גדול (תקף לכל המינונים עד 1500 מיקרו שנחקרו לא על ידי כמובן)
    מעל ל400 פחות או יותר אתה כבר יכול לחוות מושג שנקרא הרחבת תודעה. כדי להגיע למצב כזה בצורה הטובה ביותר צריך לעצום את העיניים לשים אוזניות במקום נוח (מיטה כרית נוחה חדר מזגן) ולהיות בסביבה מוגנת. כמובן שעדיף להעזר במישהו שיהיה איתך במהלך החוויה.
    בצב הזה זה כבר הרבה מעבר להזיות של המציאות ושל העולם החומרי שאנחנו חיים בו. אתה מגיע למקום מחובר שאין בו את המימד הגשמי שאתה מכיר. אין בו זמן אין בו כבידה אין בו את כל המציאות של העצים וההרים שאנחנו מכירים וגם אתה לא קיים בו. זה מין חיבור לא מוסבר לכל היקום וכל דבר בו בצורה הכי בלתי מוחשית שיש. זה אושר אבסולוטי. ברגע החוויה הזאת בכיתי באושר.
    אני חייב לציין שעשיתי את זה בים עם 450 מיקרו והמנה האופציונלית זה 600 ולא היה לי נוח בכלל והיינו עם רמקולים במקום אוזניות.
    החוויה הייתה רק כשלושים שניות ששינו לי את החיים. לאחר שבוע מהחוויה סיפרתי אותה לחבר שלי ופשוט חוויתי את האושר המוחלט הזה שוב. כאילו הצלחתי להגיע לשם גם בלי נטילת הסם אם התחושות האלה ילוו אותי כל ימי חיי אני אהיה אסיר תודה.
    לאחר כדקה שיצאנו מהחוויה (אני וחבר) הבנו שזה לא הדרך הנכונה כדי להגיע למקום הזה.
    בעתיד נעשה את זה בתנאים אופטימלים.
    החוויה הזאת נקראת חוויה חוץ גופית אבל ברמה היותר גובהה שלה. כי זה לא רק מהגוף ולראות את עצמך מלמעלה. אלא זה לראות את עצמך מעל המציאות שאתה מכיר ומזהה ואני מדבר על כל המציאות. החלל הכוכבים העצים האנשים כל זה לא קיים שם. כדי לקבל רעיון על איך המקום נראה מבחינה הזייתית אתם יכולים לרשום תמונה פסיכודלית בגוגל ולהסתכל על התמונות. את מה שתראו שם תכפילו להעצמכם את זה בראש במאה ברמה המוזרות של העולם הזה ואז תוכלו להבין איך זה נראה.
    למרות זאת זה ההרגשה בשניה הזאת זה מה שמשנה. זה מעבר למה שאתה רואה ברגע הזה. זה מה שאתה מרגיש ברגע הזה. וההרגשת האושר העילאי הזה מומלצת לכל אחד. הרגשת החיבור לכל היקום בצורה הכי מוחלטת שאפשר.
    אתה שלם.
    מאוד ממליץ על זה לכל בנאדם שפתוח מאוד מאוד מאוד לרעיון הפסיכודלי ולהבין שבמקום הזה יש רק טוב בלי שום תחושה לא טובה. ולעשות את זה עם מישהו שממש איתך ופתוח לפחות כמוך לרעיון של לחוות חוויה פסיכודלית נורא חזקה
    אז כן כי להגיע לשם צריך לקחת בבת אחת ולא להתמזמז עם זה. בכל מצב כזה חזק זה חזק למספיק זמן. אתה לא רוצה יותר מזה!

5. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    אני רק רוצה להוסיף ששאם החלטת שאתה הולך רחוק אז תלך רחוק. אל תגיע לשם אם אתה לא מוכן ללכת עם זה עד הסוף כי ההזיות ברמות האלה מאוד חזקות המציאות שלך כשאתה ער מאוד לא רגילה אפקטים של ריצודים מאוד חזקים ושהכל זז מול העיניים שלך. ושאתה עוצם עיניים מאוד זה בכלל נהיה הזיות שעלולות להפחיד (תמונות פסיכודליות אמרתי?).
    הקטע פה הוא לחשוב איזה מגניב כל הסיפור הזה ולהבין ש"להידפק" זה המטרה ולראות דברים דפוקים והזויים זה הקטע ולדבר שטויות זה סבבה לגמרי. בכל זאת שילמת קרוב ל4
    600 שקל על הדלקה הזאת

6. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    חחחחחח לא מומלץ לנסיינים ראשונים, מזכיר לי את הדלקה הראשונה, חצי קרטון ומלא חום והרגשתי כמו חייזר בקושי הצלחתי לענות לאנשים... ומה שהכי מוזר זה שאמרו לי שהתנהגתי די נורמלי (הם גם היו מסטולים אבל רק חום) ואני בקושי הבנתי מה הולך כל היום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!