1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם חוקים

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י י.מ., ‏28/3/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    מותר לצרוך ירוק בקופי שופס זה ברור... האם מותר לצרוך בדירה שהשכרתי? ומה העונש על עישון בציבור? תודה

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אסור לעשן במקומות ציבוריים, כל מקום עם איסור עישון - אסור לעשן- זה לא כמו בארץ, ינפנפו אותך ישר או יתנו לך דו"ח. בכל מקרה אתה תייר, תתנהג יפה שם (בשביל שלא תמשוך תשומת לב וזה לא משנה אם אתה ישראלי או לא)
    נגיד בוונדל פארק לא ממש יעצרו אותך על עישון במקום ציבורי כי כולם יושבים ומעשנים שם.
    בדירות שכורות - תלוי בבעלים של הדירה. סביר להניח שאסור אבל תבדוק מולו. מומלץ למצוא דירה עם מרפסת עם כיסאות ושולחן (שיהיה נוח לשבת).

דבר אחרון - אם אתה מעשן, תעשה את זה בטקט. בלי צעקות,בלי ריבים ביניכם,בלי בעיות עם המשטרה. תחסוך לעצמך את עוגמת הנפש. אתה לא יודע על איזה שוטר תיפול או על איזה מחבל תיפול.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    עישון ברחוב בעיקרון הוא אסור אבל תוך סיור רגלי של כמה דקות בעיר אתה תבין כבר את רמת האיסור... בדירה זה תלוי בבעל הדירה גם אם הוא לא מסכים תשאל אותו איפה אתה יכול לעשן (לא חדש להם שתיירים מגיעים לעיר בשביל לעשן) ועצה ממני אל תנסה להספיק את כל הקופישופס בעיר דבר ראשון אתה לא תצליח ודבר שני זה שמוכרים במקום סמים לא הופך אותו אוטומטית למקום חביב ומסביר פנים לכל קופישופ יש את הפרצוף שלו תמצא את הבודדים ששידרו לך וויבים טובים ותפיק מהם את המקסימום. תהנה ולא לעשות לנו בושות ;)

4. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    טבק מותר לשימוש?

ולא הבנתי אם בעל הדירה מרשה לי לעשן, אז מותר לי לעשן ירוק בלבד?

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אם מותר לעשן בדירה אז כנראה זה כולל גם טבק אם זה רק ירק אני מאמין שהוא ידאג להסביר לך את זה.
    בקופישופס לא נהוג בכלל להשתמש בטבק לכ לעישון ולא לפארש.
    ברחוב גם פחות או יותר לא מקובל אבל ניתקלתי בהרבה מעשנים שם

6. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    מותר לקחת את הדברים שקניתי בקופי שופס החוצה, או שאני חייב להשתמש בהם בעודי בקופישופ?

אחלה אוהב/ת את זה.
  7. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    אם אפשר תגובה כי אני לא מבין בזה

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מותר לקחת את הקנאביס החוצה. :)
    בטח שמותר. הבנתי אבל שלתייר מותר להסתובב עם עד 5 גרם עליו בלבד.
    אני דווקא עישנתי מחוץ למלון וטיפה ברחוב ואף אחד לא אמר לי כלום. אבל איזה הולנדי זקן נעץ בי מבט :D .

9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אנחנו לא בעלי הדירה. תשאל אותו, תמנע מעצמך אי נעימות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!