1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המסע אל עמק החלומות :)

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י שולגין, ‏28/3/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

פתחנו את האשכול הזה כדי שיהיה לכם מקום שבו תוכלו לקרוא ולשתף חוויות. אני באופן אישי מאוד אוהב לקרוא, במיוחד מסעות של אנשים על LSD. כדי שתבינו את הרעיון, אני אתחיל ואשתף כאן את אחת החוויות הראשונות שלי.

לפני למעלה מעשור, חבר הגיע לעשות אצלי שבת והביא איתו 5 קרטונים שעליהם היתה מצויירת מכשפה. הוא חילק קרטון אחד ל-2, הניח לי חצי על הלשון וחצי לעצמו. לא הכרתי את הקרטון הזה, כלומר הכרתי בשם, אבל מעולם לא ניסיתי אותו לפני. כעבור 10 דקות החלטנו שאנחנו יוצאים לטייל בפרדסים שהיו ממוקמים כרבע שעה הליכה מהדירה ששכרתי.

חצי שעה בפנים. הכל מתחיל להיראות חד וצבעוני יותר, אבל עדיין מרגיש לי שאני כאן. החבר מספר לי על משהו שקרה לו בעבודה. אני מקשיב לסיפור, אבל נשמע שהקול שלו מתרחק ומתקרב לסירוגין. אני מסתכל עליו, רואה שהוא הולך לצדי, ממש קרוב, ועדיין, בכל פעם שהקול שלו מתרחק זה נשמע לי כאילו הוא מדבר אלי מתוך מערה עמוקה. בינתיים אני נהנה מהאפקט שהקול שלו יוצר, מדי פעם צוחק, מביט בו ושוב צוחק. הוא לא מבין למה.

שעה בפנים. אנחנו עמוק בתוך הפרדס. השמש מתחילה לשקוע וצבע השמיים משתנה לאדום. אני אומר לחבר "תראה את השמיים", אבל הוא לא מגיב. פתאום שם לב שאני לבד, הוא כבר לא לידי. קורא בשמו פעם אחת - לא מקבל תשובה. קורא פעם שניה, חזק יותר - עדיין אין תשובה. שקט, לפתע אני שומע את עצמי קורא לחבר שלי, כאילו שהשמיים קלטו את הקול שלי והחזירו אקו מלמעלה, אחרי שעבר מלא אפקט. ככה העברתי כחצי שעה. קורא לחבר, השמיים עונים.

ואז קרה דבר מופלא. בין רגע השמיים שינו את צבעם לאפור שחור ומשהו שנראה כמו רשת צבעונית ענקית החל לרדת לכיוון שלי בגלים, תוך כדי שהוא הופך לפרקטלים שנראים כמו קפיץ בתוך קפיץ, והכל בצבעים שלא ראיתי מעולם. זה היה כל כך עצום ואמיתי שהרגשתי שאני חייב לשבת כי זה עוד שניה נכנס בי ומעיף אותי.

התיישבתי מתחת לעץ אשכוליות, עצמתי את העיניים כדי להירגע ואז שמעתי קול מוכר שמגיע מרחוק. זה היה החבר, הוא מצא אותי! פקחתי את העיניים והתחלתי לחפש אותו סביבי. אני שומע אותו קורא לי אבל לא רואה אותו. אני עונה "אני כאן. איפה אתה?" הוא עונה "כאן. לידך". לפתע אני שם לב שהוא יושב לידי, מביט בי כאילו לא מבין למה אני צועק. "איפה היית?" שאלתי אותו. "כאן", הוא עונה. "לידך. כל הזמן. לא הלכתי לשום מקום".

מסתבר שהחוויה שהרגישה לי כמו נצח ארכה כרבע שעה, ולאורך כל ההזייה הזאת החבר ישב לידי וסיפר לי על היום שלו בעבודה. אני פשוט לא ראיתי ולא שמעתי אותו, והוא לא שם לב שאני מנותק עד שהתחלתי לקרוא בשמו.

חזרנו לדירה, רק שהפעם לקח לנו שבוע להגיע אליה, לפחות בתחושה. לאורך כל הדרך אני מנסה למצוא שביל תקין בלי בורות שבתחתית שלהם יש מאגמה לוהטת שנשמעת כמו מפלי הניאגרה. העצים מסביבי בוערים והשמיים מלאים בעשן השריפה. זה היה מפחיד ומדהים בו זמנית. ללא ספק, זו היתה הפעם הראשונה בחיי שחוויתי הזיות אמיתיות. אכלתי LSD לפני המכשפה הזו, אבל לא הגעתי למקום הזה. מאז כמעט כל טריפ הביא אותי למקומות האלה, כאילו שהמכשפה פתחה אצלי דלתות שהיו נעולות היטב.

החבר לא ידע לומר לי מה המינון, אבל לקרטון קראו מכשפה 400. אני יכול רק להניח שמי שנתן את השם לקרטון התכוון ל-400 מיקרוגרם.

זה היה אחד המסעות הכי משמעותיים שחוויתי על LSD, אבל היו כמה יותר רציניים. מבטיח לשתף אותם בהמשך :)

#1 שולגין, ‏28/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/7/17
    Northenlight, PsyConect ו-מומין טרול אוהבים את זה.
  2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    400 מיקרוגרם? אימאלה! חח. נשמע מפחיד ומעניין
    בטח לא כמות לפעם ראשונה.
    ספר אם היו לך תופעות גופניות/ לוואי כלשהן מהכמות הזו

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    200 מיקרוגרם, מזכיר שאכלתי חצי קרטון :)

לא היתה תחושה בגוף. הכל בראש. בשלב מסויים הגעתי כל כך רחוק שאיבדתי תחושה בידיים וברגליים, כמעט כאילו שאין לי שליטה על הגוף. לא יכולתי לעמוד או ללכת, אז התיישבתי וניסיתי להיכנע להרגשה. זה לא פשוט, אגב, להיכנע במצב כזה ולשחרר את האגו, במיוחד כשהוא מסרב להתנתק ממך ומנסה לשכנע אותך שכל מה שאתה חווה באותו הרגע לא אמיתי.

PsyConect אוהב/ת את זה.
  4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    גם 200 מיקרו זו כמות חזקה :p
    אז לא חווית מוות אגו עם האסיד(ועוד עם כמות כזו?).?
    אבל נשמעת חוויה מעניינת..

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חוויתי מספר פעמים, אבל לא בפעם הזאת. הייתי מאוד קרוב לשם אבל הרגשתי שאני עדיין לא מוכן לשחרר. מוות אגו זאת חוויה מאוד עוצמתית, לאו דווקא מהנה. בפעמים הספורות שזה קרה לי ראיתי את המוות עומד מולי. לא היתה לי שליטה על שום דבר שקרה סביבי, והמוח ייצר מחשבות שלא היו קשורות אלי בשום צורה, כאילו שמישהו אחר חשב אותן.

אני יכול להבין למה אנשים רוצים לחוות מוות אגו, ההרגשה אחרי הטריפ היא שאתה בלתי מנוצח. שום דבר לא מפחיד אותך, אפילו לא המוות, כי הרגע ביקרת שם וזה לא כזה נורא. אבל תוך כדי החוויה זה רחוק מלהיות מהנה, בעיקר סבל. אצלי בכל אופן.

PsyConect אוהב/ת את זה.
  6. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    זה מוחק תאים במוח?

7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    שולגין תגיד אחי כמה מיקרוגרם יש ב מייקו שחור / אדום?

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    להיפך. זה מעיר תאים רדומים :)

PsyConect ו-ההוא משם אוהבים את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מתכוון למיקרודוט?

10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
  11. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    ניראה לי שכן, אנחנו האינו קוראים פזה מייקרו

פעם היו פה בארץ, עיגולים קטנים כאלה בצבע שחור ואדום

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הם יכולים להגיע בכל מינון, בדיוק כמו קרטונים. הכי נמוך שיצא לי לאכול היה 90ug, אבל היו לי גם חוויות עם כאלה של 500ug. חשוב לוודא כמה יש במיקרודוט לפני שדוחפים לפה.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עדיין יש ועדיין קוראים לזה מיקרו. הדבר היחיד שהשתנה זה החומר שהם מכילים.

14. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    האינו בטרנסילווניה דחפתי 1 חחח יומים היה לי סטלה טובהההה חצי מהיום הראשון לא יצאתי מההואל, היה אחד חזקקק רצח אבפ מה זה היה סטלה ממש נקיה אבל עוצמתית

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כן, המיקרודוטס של לפני כמה שנים היו פוטנטיים בקטע אחר :) על איזו שנה אתה מדבר?

16. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    שולגין תוכל להרחיב קצת על המושג מוות אגו בהקשר של LSD?

17. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    פה בארץ האינו עושים אותם ב 2004-5
    אבל בפסטיבל האינו לפני שנתיים

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה רוצה תיאור מדעי או מתוך חוויות אישיות?

19. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אם טפשר גם וגם מה טוב :)

ובלי קשר, כיף שהצטרפת לפורום! אני מאוד נהנה לקרוא את מה שיש לך להגיד

20. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כהה שולגין ניראה לי בחור טוב;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!