1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בבקשה תעזרו לי נתפסתי ולא יודע מה קורה עכשיו .

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י NAD, ‏30/3/16.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    קודם כל לכל חבריי הפורום לעולם על תלכו למסיבות טבע או פסטיבלים עם סמים עליכם .
    נתפסתי בנוורלנד עם כמות מזערית של קנאביס בקריית שמונה אני לא צריך לספר לכם איך התנהגו אליי שם רק כל שניה צעקו לעברי סוחר סוחר סוחר עם כמות של 1 או 2 גרם מקוצץ בגרינדר וג'וינט (היה לי גם שקית טבק גרינגו ומי שמכיר זה הכל ירוק בצבע והשוטר האידיוט אמר לי זה הכל גראס אני אמרתי לו חבר מוכרים את זה בכל חנות של מוצרי טבק לעישון הוא פשוט לא היה מוכן להקשיב ואמר שכל השקית גראס לעזאזל זה מטריף אותי כבר ) .אמרתי לחוקר שזה של חברים שלי וכמובן לא נתתי לו את התענוג ולא קיבל את שמות החברים שלי פשוט אמרתי שזה לא שלי אני לא נוגע בדברים האלה רק הלכתי לשים את זה באוטו ושהם יכולים לבדוק אותי באיזה צורה שהם רוצים . שוחררתי לקחו טביעות עצבה DNA וכול' עברתי מסכת עינויים ולעזאזל למה כולה צמח זה לא נתפס כמה שהעם שלנו מטומטם .
    בקיצור חברים חייב יעוץ הבית שלי עבר ניקיון פסח לצערי הרב אני בדיכאון רציני לא יודע מה הולך להיות לא הגיעו חיפוש אני לא יודע מתי יגיעו עם בכלל חייב את עזרתכם מה הולך לקרות עכשיו אני חסר אונים לא יודע לאיפה להמשיך . אני ממש מדוכא

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    צא מהדיכאון הכל בסדר.
    תשמע אם עבר זמן ולא באו לחפש לא התקשרו אלייך ולא כלום, כנראה שלא יהיה כלום.
    ברגע הראשון שבו אתה מזומן לחקירה תתקשר לעורך דין ותתייעץ, אל תפעל בלעדיו.
    הכל בסדר אחי, גם במקרה הכי הכי גרוע אם זה פעם ראשונה שלך אתה תשוחרר באזהרה.

3. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    אני כבר הייתי בחקירה לקחו אותי מייד אחרי שתפסו אותי .
    אני פוחד א. שיבואו אליי במפתיע הביתה .
    ב שלא הקבל בדואר הזמנה לבית משפט על מה שנתפס כי המפגרים חושבים שהשקית גרינגו זה גראס מזה לא בודקים במעבדה מזה ההפקרות הזו .
    מתי אפשר אני לא יודע מתי אוכל להמשיך לגדל את הילדים שלי מבלי שיפריעו

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    הם יודעים טוב מאוד שהגרינגו זה לא גראס, סתם רצו קצת להפחיד אותך הזבלונים הקטנים

על כמות כמו שאתה מתאר לא יעשו לך כלום. חכה שבועיים ותראה ששום דבר לא קורה

הכל בסדר

5. nadavgrinvald

nadavgrinvald חבר חדש

לייקים:
    7
    אתה מוזמן לייצור עמי קשר ונבדוק יחד את הנושא לעומק.
    0508848606
    עו"ד נדב גרינולד

6. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    קודם כל הכל בסדר, הם יודעים שגרינגו זה לא גראס אז אין לך מה לדאוג אם לא תפסו את הדבר האמיתי אין לך מה לדאוג תדאג להיות נקי שיחות הכל להעלים אין להם לפי דעתי מספיק ראיות להגיש נגדך כתב אישום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!