1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שריטה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י vvasili, ‏31/3/16.

1. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    שלום לכם חברים יקרים

סתם מענין אותי מי מרגיש שהוא נישרט או סתם משהו בו ישתנה מאסיד או מכול סם אחר.

אני בזמנו נידפקתי חזק מאוד ועד היום אני משקם את אצמי, מענין אותי כמה מהסטלנים באמת נידפקים בשלב מסוים בחיים.

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    המון דברים השתנו אצלי מאז שהתחלתי לצרוך פסיכדליים, אבל בעיקר לטובה. מה גורם לך לחשוב שמה שאתה חווה לא תקין, זה שאתה שונה מאיך שהנורמה רוצה שתהיה, או שאתה מרגיש שיצאת מאיזון?

HeavyDose, flox, vvasili ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    חחח אני איתך waslll ,בבעיקר זה שהאסיד שינה אותי,ואתה נמצא בשלב שאתה כבר שונה מאחרים מבחינת הרבה דברים,ואיכשהוא בשלב מסוים כבר צריכים לפרש אותך בכל דבר

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מרגישה שזה שינה אותי, פסיכאדלים בכללי. שהכל פתאום נהיה לא מובן מאליו לגמרי. כל מיני דברים שנראים לנו שגרתיים ובנאליים פתאום מקבלים עומק ומשמעות; למשל איך כל מיני דברים עובדים, או מה המהות של דברים בחיים(מה המהות של המשפחה שלי, מה המהות של חופש ולהיות בן אדם חופשי) כל מיני דברים כאלו שממש קשה לי להסביר. נגיד עלתה לי מחשבה שזה פשוט הזוי איך זה שאפשר בתוך כמה שעות להיות בצד השני של העולם(דברים שנחשבים כרגילים ובנאליים, אבל במחשבה לעומק זה בלתי נתפס), על כמה שאנחנו כ"כ כלום ושום דבר בעולם הזה, אבק קטן במערכת הכוכבים שלנו. כאלו דברים.

אצלי גם אני מרגישה שאותיות נהיות בולטות יותר וכאלו..
    וזה מרגיש לי טיפה כמו שריטה קטנה, אבל אני באמת חושבת שאין דבר כזה שפיות מוחלטת ושכל אחד מאיתנו שרוט בדרכו שלו..
    אני חושבת שכולנו מרגישים שהם טיפה משתגעים, אבל אלו תקופות קשות, זה לא קשור לפסיכאדליים.

#4 What_ever, ‏1/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏1/4/16
    research, HeavyDose, vvasili ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אוהב בחורות כמוך ;-ׂ)

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    חח תודה :) אבל למה?

7. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    בעיקר עומק מחשבה בדברים :)

What_ever אוהב/ת את זה.
  8. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אולי היית דפוק לפני? איך אתה יודע שזה דווקא הסמים דפקו אותך? יש מצב שאנשים מסוימים פונים לשימוש בסמים ואנשים אחרים לא. כמו שאומרים מציאות זה לאנשים שלא מסוגלים להתמודד עם סמים.
    ואם היא מכוערת?

Cannabush ו-vvasili אוהבים את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אכתוב כאן בדיוק את מה שכתבתי לאחד מחברי הפורום בהודעה פרטית וארחיב:

יש לאנשים נטייה להאשים את הפסיכדליים בכל מה שקורה להם בחיים, וברוב המקרים לפסיכדליים אכן יש השפעה ישירה על שינויים קיצוניים בחיים, אבל אצלי השינויים האלה היו תמיד לטובה. מה שאתה חווה כרגע זה סטרס, והפסיכדליים מעצימים את הסטרס הזה. הם עוזרים לראות דברים בבהירות וגורמים לך להתמודד עם הדברים הקשים שאתה חווה ביום יום במקום להדחיק אותם. אז כן, יש להם קשר ישיר למה שאתה חווה כרגע.

זה לא אומר שאתה הולך להשתגע. זה אומר שיש דברים שאתה צריך ללמוד להתמודד איתם. הפסיכדליים בסך הכל חושפים את האמת שמסתתרת מאחורי ערימות של שקרים שמספרים לנו מאז שאנחנו ילדים, ולאט לאט, בכל פעם שאתה צורך סם פסיכדלי מכל סוג שהוא, אתה מקלף עוד שכבות של שקרים שגדלת עליהם, וזה עלול לגרום לסטרס נוראי.

ה"נורמה" מנסה לעצב את כולם לפי איך שהיא רוצה, וכשמישהו הולך נגד הנורמה מיד מסתכלים עליו כעל יוצא דופן ושונה. תמיד תזכור שלהיות "נורמלי" לפי איך שהחברה מצפה ממך להיות זה לא בהכרח הדבר הנכון בשבילך או בשביל כל אחד אחר. מגיל אפס הנורמה מנסה להראות לנו מציאות אחרת, שקרית ולא אמיתית. מציאות שנבנית כבר מאות שנים שבה בעלי ההון שולטים ומעצבים את המחשבות והדעות שלנו.

אם אתה מרגיש שזה יותר מדי בשבילך, קח הפסקה מהפסיכדליים, לפחות עד שתרגיש "מאוזן" שוב.

#9 שולגין, ‏1/4/16
  10. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אח שלי אני יודע איך הייתי לפני וגם אנשים יודעים , זה שריטה בקלאסה שריטה טובה

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חברים, בואו ננסה לשמור על אווירה נעימה בפורום. תודה.

#11 שולגין, ‏1/4/16
    vvasili אוהב/ת את זה.
  12. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני לא אחת שעפה על עצמי, באמת שלא. אבל הדבר האחרון שאומרים עליי זה מכוערת ;).
    וגם אם אני כן, אני חושבת שאופי ועומק של בן אדם טיפה יותר חשוב ;)

canna420 ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  13. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אמתת

14. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    זה שאסיד שיפר אותי בהרבה מאוד דברים זה אין וויכוח,וברוך ה' עכשיו הכל מצוין.
    אבל היתה לי תקופה קשה מאוד, בקטע רע שאפילו קשה לתאר את זה, שהאיתי חייב תיפול מקצועי.
    חשוב לציין לא שאני מתחרת על זה כן זה היה רע אבל זה עשה אותי למשאני עכשיו

רק רציתי לדעת אם אני לא לבד :)))

להיות שרוט זה להיות חפשי מהרבה דברים.

15. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    למה מה היה לך תן תיאור,אני גם עשיתי בכמויות מפחידות יום אחרי יום במשך תקופה.. אבל יצאתי מיזה י הבנתי שהכל בראש ואם אני לא משנהה תמחשבה המחשבה תמשיך להישאר.ואז אני נישאר באותו מקום עמוק

16. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    היו לי טיקים בכול הגוף, וחשבתי שההורים והחברים שלי רצו לעשות לי משהו רע אפילו חשבתי הם זוממים לרצוח אותי בגלל שאני יודע דברים שאף בן אדם לא יודע, והיו לי משהו כמו 3,4 אנשים בטוח הראש שכל הזמן אמרו לי כל מיני דברים, וגם אחרי שזה עבר לי משהו כמו שנתיים האיתי ככה, כל סטלה הכי קטנה היתה מחזירה לי את כל הבלגן הזה לראש,

זה ככה בכללי

האינו מסניפים דבק מגע על אקסטות ולפעמים גם על קרטונים. והאינו עושים מלאא דטורה.

Cannabush אוהב/ת את זה.
  17. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כולם נידפקו אני יצאתי עוד במצב טוב אחד נפל מקומה 3 שבר את המוד השידרה

Cannabush אוהב/ת את זה.
  18. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    עצוב לשמוע...
    דטורה זה מסוכן בטירוף..וגם דבק מגע לא משהו :/

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  19. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    לכל מטבע יש 2 צדדים .באמת עצוב לשמוע ,מה לעשות צריך לקחת בחשבון את החסרונות גם .ככל שעולים למעלה יותר הנחיתה יותר נחיתתית חח ..

Emit אוהב/ת את זה.
  20. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    ממה שאני חוויתי, אני חושב שזה מעצים את מי שאתה.
    זאת אומרת, אם יש בתוך תוכך איזו שהיא שריטה חבויה (ולכולנו יש, גם לסאחים בלטה), אז הפסיכדלי חושף אותה לעצמך בבהירות.
    בד"כ אח"כ, אתה לא תחזיר אותה להיות חבויה, אלא תתחיל להתמודד איתה בגלוי.
    בגלוי = הכוונה קודם כל בינך לבין עצמך.

ואין ספק שזה עושה אותך הרבה יותר מעמיק במחשבה, מנתח כל דבר, וחרפני לעצמך חחחח

פטריה צבעונית ו-vvasili אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!