1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD פעם ראשונה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י gal123, ‏1/4/16.

1. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    היי, אני ועוד חבר מתכננים לקחת MD במסיבת טראנס בטבע.
    זו פעם ראשונה שאני לוקח משהו שהוא לא קנאביס, ואני קצת לחוץ.
    אני שומע הרבה סיפורים לא נעימים במיוחד על אמ די, על הדאון שאחרי, על אישפוזים, התעלפויות ובתי חולים.
    אני אשמח אם מישהו עם קצת נסיון עם הסם יוכל להכווין אותי איך לקבל לעבור את הסטלה הזאת על הצד הטוב ביותר וכמה שיותר להינות ממנה?
    תודה מראש :)

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אין לי עדיין ניסיון עם סמים פסיכודלים אבל אני יודע שאתה צריך להיות מוכן לזה מנטלית.
    אם לא תיהיה מוכן לזה ותקח אתזה בלחץ זה לא יהיה טוב.
    אתה צריך לקחת רק אחרי שאתה מוכן לזה ב100%

3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    שטויות. MD זה הסם היחיד שאף אחד מעולם לא הצטער שלקח כנראה... ההנאה היא בלתי רגילה. כן יש דאון אחרי, אבל גם ממנו אפשר להנות אם אין לך מחוייבות/עבודה באותו זמן.
    רק תוודא שמה שאתה לוקח זה באמת MD ותוודא שהכמות להתחלה היא בין 1/8 (מינימום) ל1/4 (מקסימום) גרם ולא יותר.
    יש כאלה שמערבבים את זה במים ושותים את זה לאט לאט אבל זה פחות כיף כי ההרגשה עולה לאט ולא בבת אחת. אני יותר מעדיף לשים את הקריסטלים/אבקה בתוך נייר גלגול קטן, לצמצם לגודל של כדור לבליעה ולבלוע עם שלוק מים. זהו.
    עוד הערה חשובה - ההשפעה מגיעה אחרי איזה 45 דק' אז לא לחשוב שזה לא השפיע ולקחת עוד. להמתין בסבלנות עד שלא תוכל לשבת יותר והמוזיקה תמשוך אותה בעצמה למרכז הרחבה. תעצום עיניים ותהנה.
    אם מרגישים רצון להקיא לא נורא. עדיף לא להקיא אבל אם חייבים אז אין מה לעשות.
    חשוב להקפיד לשתות גם מים בגלל שמזיעים הרבה אבל גם לא להגזים עם המים. בקיצור - תקרא פרסמו כאן במגזין מדריך לשימוש נכון בMDMA - תבדוק אולי דרך גוגל..
    אל תדאג בקיצור

Impala אוהב/ת את זה.
  4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני דווקא בעד להקיא על MD.

זה עדיף מלשמור את הרגשת הבחילה המגעילה הרבה זמן

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    סליחה, אבל אתה מדבר שטויות בקילו(וזה לא בכוונה להעליב)!
    אני מאוד הצטערתי שלקחתי MD, זה עשה לי תחושה נוראית של בחילות ומי שרגיש לבחילות כמוני יסבול בטירוף! כמעט הקאתי על עצמי(וללכת להקיא בשבילי זו לא אופציה- זה רק עושה לי יותר רע) ישבתי מסיבה שלמה בפינה שלנו והלכתי לישון כי הרגשתי חרא והיו לי אפילו "טריפים רעים".
    אז היו לי כמה שעות של אופוריה שהתחלפו בתחושת חולי רעה ומגעילה.
    וזה לא רק לי, זה גם לעוד המון אנשים אחרים וגם לחברים שלי, לפעמים יש דאון מגעיל וזה לא כיף.
    כל סם משפיע על אנשים בצורה שונה. בתור אחת שלומדת כימיה MD זה הזבל הכימי הכי גדול שיש.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יכול להיות בהחלט דאון יום למחרת, וזה מכיוון שMDMA משחרר ו"מוציא" סרוטונין מהמוח(סוג של מוליך עצבי שאחראי על התחושות והרגשות וכל זה..)
    אשפוזים? רק אם אתה שותה כמות גבוהה של MD או מערבב עם אלכוהול, או שאתה שותה יותר מדי מים(ולכן חייבים השגחה על MD) ומגיעים למצב של הרעלת מים איתו.

אני עשיתי MD, להגיד לך שאני מרוצה מהחוויה? לא ממש. אבל אצלי זה קרה כי אני אחת שתמיד סובלת מבחילות ולא ידעתי כל כך בזמנו שMD עושה בחילות וגורם להקיא. אבל יש כאלו שזה לא גורם להם לבחילות.
    אני יודעת שהכמות ההתחלתית היא 100 מ"ג ואפילו פחות(יש מדריך של @God התותח בנעוץ). שמים את הMD בבקבוק מים ומנערים אותו טוב טוב עד שהחומר נמס. יש לMD טעם מגעיל של מים עכורים, תיקח בחשבון.
    יש לך מדריך בנעוץ של אילו תוספי תזונה לקחת לפני לקיחת הMD, כאלו שיצליחו לרכך את תופעות הלוואי.
    ההמלצה שלי היא שתשתה לאט מאוד את הMD, שים אותו בבקבוק של חצי ליטר מים ותסיים את הבקבוק ב45 דקות.
    אפשר למנוע את הדאון שלמחרת על ידי עישון קנאביס שיכול להועיל.

במידה ואתה מרגיש צורך להקיא, אם אתה אחד שמצליח "לדחוף אצבע" ולהקיא אז פשוט תלך ותקיא ואולי תרגיש יותר טוב.(אני אישית לא מצליחה להקיא מרצון, חח אבל אני לא דוגמה ;) )
    כמובן שהכי חשוב שיהיה חבר סאחי שישגיח עליכם! ושידאג שאתם שותים מספיק ולא יותר מדי.
    ממליצה גם לקנות MD אצל מישהו אמין או לעשות בדיקה על ידי ערכת בדיקה. דוחפים לסם הזה המון חומרים מסריחים.
    בהצלחה!
    דרך אגב, זו לא סאטלה, זו דלקה :) . וקוראים לזה ככה כי אתה "דלוק" כל המסיבה ולא מסטול ועייף כמו לעשן קנאביס וזה

7. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    תוכלי להרחיב קצת בנושא ?

8. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    קראתי פעם "מתכון" להכנה. באמת יש שם כל מיני מרכיבים כימיים לתעשיה.

9. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    תראה מההתנסות שלי אם MD הייתה הדבר הכי טוב שקרע לי (כל ההורומון האושר שלך יוצא במכה (סרוטונין))
    זה האופוריה הכי גדולה שתגיע אליה ואתה פשוט תתחיל להנות ותפסיק לחשוב!
    הסם לפי דעתי יותר קל מסמים אחרים כי כמו שאמרתי את פשוט נהנה ואתה בספידים בלך לזוז לקפוץ אתה מרגיש שאתה יכול להרים אוטו..
    במסיבות תמיד נהנתי יותר אם MD (אסיד ואמדי ערבוב מאוד מוצלך...)
    אבל.....
    שוב יש פה את הקטע מי יהיה איתך בטריפ הראשון!!!!!!!!
    זה מאוד חשוב אני יספר את הסיפור שקרע לי אישית ותבין אל מה מדובר..
    יצאתי למסיבה..באתי אם 4 חברים נכנסו אכלתי אסיד כולם התפזרו אני מסתובב לי שותה בירה ואחרי שעה מתחיל להרגיש חישמולים שותה שליש גרם MD... פתאום מתקשר אלי חבר ממש טוב שלי וסחי...(התנסה בקנאביס ופעם אחת באסיד (טריפ לא מוצלח) ואיתו עוד שתי חברים סאחים
    אומר אני בא למסיבה תיצא תפגוש אותי בכניסה כשאני יבוא.. אני בא עוד רבע שעה...
    בדיוק בזמן שהMD צריך להפתח לי... אוקי הלכתי פגשתי אותם מצאנו להם זולה אני פה כבר הקאתי ונכנסתי ללפלנד
    עשיו שתיים מהם אומרים לי אנחנו רוצים MD...הם לא ילדים בני 22.. אני דלוק אני לא במצב לתקשר כל כך טוב הלכתי מצאתי את בחור..MD בן זונה איכות אני לוקח ממנו שנים..הוא היה סחי לא נידלק אז הוא אמר לי לך לבוקסה תחפור אני ידאג להם...(להסביר להם באיזה כמות לקחת ואיך...)
    אני הלכתי לרקוד חוזר אחרי שעה הם שתיהם יושבים לא זזים ולא ניראה כאילו נהנים.. שאלתי מה קרה אומרים הכל בסדר הם שתו את זה בשלוקים קטנים אז לקח להם איזה חצי שעה לשתות אז המנה שלהם...כאילו עוד לא עלה להם לפי מה שהם אמרו...אני חוזר אחרי שעה שתי חברים נעלמו (אחד דלוק והשני סאחי שלא נידלק) אחד יושב לועס פקק של בקבוק אבל זה כבר לא פקק זה מסטיק הוא פשוט אכל אותו.. הוא יושב שרוט מת נמצא בפרנויה שיש שוטרים בכל מקום מדבר שטויות ... לא מפסיק להיתקשר לאיזה בחורה שלא עונה לא הוא יתקשר איזה 50 פעם..שאלתי אותו איפה שתי החברה שבאו איתך הוא אומר לי הלכו לישון באוטו...אחרי שאחד מהם לקח מדי לפניי שעתיים -_-)
    קראתי לחבר שלי שבא איתי שלא נידלק שיבוא ישב איתו ידבר איתו ירגיע אותה שישיג לו ווליום..
    ואני רצתי לחפש את האלה שהלכו לאוטו... ניגש לאוטו שלהם הוא באמת שוכב אם עניים עצומות מנסה להירדם...
    אבל לא יושן איך שהתקרבתי שתי מטר לאוטו הוא כבר שמע אותי...אמרו לו בוא למסיבה תביא לך ווליום תירגע תישב אנשים ירגיעו אותך..הוא לא רצה אמר עזוב אותי אני נישאר פה כולו עצבני לא היה לי מה לעשות איתו (את תשכח שאני דלוק מת...)
    בקיצור מפה לשם הם נסעו הביתה אני עוד נישארתי במסיבה
    בערב חבר שלי מתקשר אלי זה שהיה באוטו ואומר שלא יורד לו הסטלה...הוא לא יכול לישון..
    יום למחרת הוא עדיין אמר שזה עולה לו בגלים במהלך היום ויורד..
    וככה איזה חודש היה גלים של מדי והרגשה לא טובה וחרדות הוא הפסיק לעשן קנאביס מאז....
    ששאלתי אותו מה קרה הוא האשים את החבר הסאחי שלא נידלק ולא היה בחיים במסיבה..הוא ישב איתם והתחיל לצחוק אל אנשים ואליהם ויצר לו סוג של סרט רע...(אמר שהוא הרגיש שכולם מסתכלים אליו ולא רוצים אותו בסיסבתם...כאילו ההפך הגמור ממה שMD אמור לעשות...) והבחור שמכר להם ישב איתם איזה חצי שעה והלך ככה שהם נישארו בלי מנטור וגם אני לא הייתי בסביבה..(אפשר היה כמובן לקרוא לי... אבל לך תבין מה עבר להם בראש)
    מאז הוא לא רוצה לשמוע אל MD...
    בקיצור תזהר אחי אני בטוח שאם הייתי נלדק אם החברים ביחד הם היו עוברים את הטריפ הכי טוב בחיים שלהם...
    זה גם תלוי באופי שלך יש לי חברים שאוכלים סרטים משתי באנגים של שוקו אנשים כאלה לא מומלץ להביא סמים... לא יודע איך להסביר לך את הרגשת הבטחון שלקחתי את זה..אבל היו לי חברים טובים שהתנסו בזה כבר כמה פעמים ככה שהיה לי פשוט להתחיל אם הסמים..

יצא משהו ערוך אז אני לא יעבור אל טעויות (סליחה שאני סטלן וחפרן)

אבל הסיפור הזה יתרום לך

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אין יותר מדי מה להסביר :)
    נטו סם מעבדה, כימי כימי כימי. זה לא מסקלין, או LSD או DMT שהם כן באים מהטבע(ועוברים הליך של סנתוז, שזה פשוט תהליך של יצירת מולקולות חדשות/חומרים חדשים ע"י תגובות כימיות בין כמה חומרים..בקיצור אין לי כוח להסביר יש לי סיוטיום כבר מכימיה בעע :/ )
    כפי שאמרתי, נגיד LSD מגיע מהטבע בתכל'ס, מגיע מפטריית הארגוט ומסנתזים מהפטריה את הארגוטומין וממנו את הLSD..

גם אם יפיקו MDMA שיהיה הכי טהור בעולם(מבחינת איכות החומרים), זה עדיין סם שהוא כולו כימי, סם מעבדה פשוט כמשמעו. כמו נייס גאי.
    מה גם שלMDMA יש המון תופעות לוואי ולצערי גם מקרי מוות ממנו ככה שהוא פחות בטוח מסמים אחרים.

11. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    תודה.

את יודעת מאיזה חומרים מכינים אותו ?

12. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    https://he.wikipedia.org/wiki/אקסטזי בטעות שלחתי משהו אחר
    ‎(±)-1-(benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)- N-methylpropan-2-amine