1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות LSD

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י _Godw, ‏1/4/16.

1. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אני כבר מלא זמן רוצה לנסות יש לי כבר מקור אמין אבל אני מאוד חושש מהתופעות לוואי לטווח הארוך לא מבחינה של שינוי מחשבתי זה דווקא החלק שאני מאמין שאני רוצה אבל נגיד התעוררות מחלה נפשית (לא שידוע לי על אחת במשפחה אבל החשש קיים) או כל שריטה אחרת שתפגע בי

אם למישהו יש קצת מידע שיכול להוריד לי חששות או משהו בסגנון (גם חוויות אישיות יהיה טוב) זה יהיה מעולה

2. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    שולגין אוהב/ת את זה.
  3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל אני חושבת שכולנו שרוטים, לטוב ולרע. אין דבר כזה שפיות מוחלטת ולכל אחד יש את הג'ננה שלו. :)
    דבר שני, זה לא שכל מי שלוקח אסיד נדפק, פשוט צריך לדעת להיות עם מחשבה חזקה ולדעת לשלוט בעצמך בזמן הטריפ. וכמובן להיות עם מישהו מנוסה שיכול להשגיח ולהרגיע אותך :) .
    אני לא אשקר ואומר שלא היו מקרים של אנשים שהשתגעו, היו. אבל שוב, אלו דברים שאי אפשר לצפות כל כך ואם אין לך מחלה נפשית כלשהיא או למישהו מהמשפחה שלך אז נראה לי שיהיה בסדר.
    כמובן שאסיד לא לוקחים כל הזמן, צריך מרווח של לפחות פעם בחודש..
    אם אתה חושש ולא מוכן לחוויה הזו ב90%, אז אל תקח אסיד.
    כמובן שאם אתה לוקח אסיד אז תקח בסביבה נוחה ובמקום שטוב לך בו, וכמובן עם מישהו שישגיח כפי שכבר ציינתי.
    בהצלחה!

#3 What_ever, ‏3/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/4/16
    ההוא משם ו-_Godw אוהבים את זה.
  4. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    פעם ראשונה רק אם אנשים טובים וכאלה שאתה סומך אליהם והתנסו בסם כמה פעמים
    רצוי להביא אתך תרופות הרגעה כמו ווליום ליתר בטחון (רצוי שתמיד יהיה לך בתיק במסיבה מציל חיים ולא רק שלך)
    רק במצב רוח טוב ורק בתקופה טובה בחיים
    הייתי ממליץ לך גם לשתות איזה בירה שתיים לפי דעתי יכול לתרום לטריפ הראשון....
    הייתי ממליץ לך לצאת למסיבה טבע ולא להידלק... פשוט לראות את התנהגות האנשים ואיך זה ניראה זה יכול להיות דוגמא טובה למה קורה בטריפים (תנסה להגיע למחתרת ולא למסיבה של ערסים)...

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מה פתאום שלא ישתה בירה!!!
    שום אלכוהול! לבוא בצום לאסיד. שעתיים לא לאכול. לשתות מים או מיץ פירות טבעי ב ל ב ד !
    אלכוהול ואסיד ביחד יכולים לגרום להקאות וזה גם יכול לחזק לו מאוד את הטריפ, וכן למרות שזו בירה שיש בה אחוזי אלכוהול נמוכים.
    לעשות שילובים על הפעם הראשונה זה מיותר! ובטח שלא למתחילים.
    מה שסבבה לך לא סבבה לאחרים, תמיד תזכור את זה.
    רק אנשים שמנוסים שיעשו שילובים. אני בעצמי מנוסה ואני לא משלבת אסיד עם אמדי או עם אלכוהול, פשוט לא.
    בנוגע לכדור ואליום בתיק אני מסכימה מאוד, אבל רק לאחר שרופא אישר את הואליום ובדק שאין לך בעיה רפואית לקחת אותו או שהוא יכול לגרום לך לתופעות לוואי.
    לא מזלזלת בידע או בניסיון שלך, אבל בבקשה, בחיים אל תמליץ לאנשים על ערבובים ושילובים בטריפים ראשונים, זה מסוכן!.

_Godw אוהב/ת את זה.
  6. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    תראי מה שאת אומרת לא קרה בשטח כי אני אישית פגשתי יותר מ10 אלף שנדלקו(אסיד,אמדי,קוק וכו) ושתו....
    יצא לי להיות אם עשרות אנשים שלקחו אסיד פעם ראשונה והרוב המוחלט היו תחת השפעת אלכוהול(ובאחוזים יותר גבוהים משתי בירות)
    יצא לי לא פעם לדבר אל הנושא אם אנשים ואם תחשבי לעומק האלכוהול גורם לאנשים להשתחרר ולהירגע ולהיות פחות לחוצים לקראת הטריפ... לא הייתי ממליץ לאף אחד שום דבר אם לא הייתי בודק את העניין עשרות פעם....
    יצא לי לראות בתגובות שיש לך קצת בעיה אם בחילות...יכול בגלל זה זה כל כך מדאיג אותך..
    כמובן שגם רק המלצתי וזה תלוי בבחור אם הוא מרגיש שזה זורם...

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן Godw,
    ברוך הבא למשפחה!

כשאתה אומר "מקור אמין", למה אתה מתכוון? אם אין היסטוריה של מחלות נפשיות במשפחה שלך אז חבל שתטריד את עצמך במחשבות האלה. אין באמת דרך לדעת איך הפעם הראשונה תשפיע עליך, אתה יכול רק לקפוץ למים ולהתחיל לשחות. הייתי מציע לך קודם לוודא שאתה אכן הולך לאכול LSD. זו הפעם הראשונה שלך ולכן אין לך דרך לדעת האם אכן מדובר ב-LSD או בחומר אחר. מקור אמין זה דבר נדיר, במיוחד כשמדובר ב-LSD.

מציע לך לקרוא את הפוסט שמצורף לחתימה שלי. בכל מקרה, אני לא מערבב אלכוהול ו-LSD. לא בגלל שזה מסוכן אלא בגלל שלדעתי זה "מלכלך" את החוויה ומכהה את החושים, שזה בדיוק ההיפך ממה שאני מחפש. אבל זו דעתי.

אלכוהול מאוד פופולרי במסיבות משתי סיבות:

1. על MD זה יושב טוב, גם עישון מריחואנה.
    2. אנשים לא באמת אוכלים שם LSD, אלא חומרים אחרים שנמכרים להם כ-LSD. שאגב, לרוב הולכים מצויין עם אלכוהול.

במסיבות שהתקיימו לפני שני עשורים יכולת להשיג רק LSD. והשתייה היחידה שהיתה זמינה במסיבה זה מים מינרליים. לא בירות, לא וודקה. רק מים! כשאתה בטריפ על LSD-25 אין לך תיאבון ואין לך רצון או יכולת לשתות שום דבר מלבד מים.

לסיכום: הייתי מתחיל בקטן. מה שמציעים לך תחתוך לשניים. אם זו טיפה, תבקש "ניגוב". תראה איך אתה מסתדר עם חצי מנה. אם מתחשק לך לשתות אלכוהול, קח כמה שלוקים מבירה ותראה איך אתה מגיב לזה. והכי חשוב, נסה לא להיכנס לתוך החוויה לחוץ או עמוס מחשבות. זאת אמורה להיות בסך הכל חוויה כייפית ומעוררת!

שמור על עצמך.

#7 שולגין, ‏3/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/4/16
    _Godw ו-goner93 אוהבים את זה.
  8. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    חחח אני מבין אל מה אתה מדבר
    בעשר-שמונה שעות הראשונות של הטריפ אני לא יכול להכניס כלום לגוף חוץ ממים... אני מפסיק לעשן סיגריות באנגים ...אלכוהול...(דברים שיש לי התמכרות קטנה אליהם)
    אבל לפני הטריפ אני נוהג לשתות שתיים שלול בירות תלוי עד כמה אכלתי לפני..ואז לקחת את הלסד..
    לא יודע זה גורם לי להעלאת המצב רוח לפני הטריפ ולטריפ יותר נעים..
    ולפעמיים גם אחרי השמונה שעות איזה בירה קרה עושה לי הרגשה טובה...

9. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    קודם כל תודה על התגובה ועל העצות
    במקור אמין התכוונתי למישהו שאני מכיר וסומך עליו ובלי קשר אני מתכנן להזמין בדיקה לפני לא לוקח את הסיכון

10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה מבין שמבחינה כימית ופיזיולוגית ששני החומרים הללו הם שונים בתכליתם לחלוטין?
    אלכוהול הוא מדכא מבחינה מוחית, הוא מפיל והוא לא משחרר ומרגיע, הוא חומר שפועל על חלקים במוח שגורמים לך להתנהג כמו חיה, חומר מאוד יצרי שמתקשר למיניות ולהתנהגות קדמונית(הסברים בפרטי למעוניינים). תסביר לי למה אנשים נדקרים ומתים כל הזמן מאלכוהול? למה תמיד כשיש אלכוהול יש מכות? ואני לא מדברת על בירה או יין שאני סבבה איתם.
    לי לא אכפת מזה שאנשים יקיאו, זו הבעיה שלהם. אבל לקחת חומר כמו LSD שהוא מאוד מעורר ולערבב אותו עם חומר שמדכא ומפיל? לא ולא!.
    לטריפ ראשון בן אדם צריך לבוא נקי! בלי כל מיני חיזוקים או עידודים מהצד. ואם כבר לערבב משהו אז אפשר בזהירות לעשן קנאביס בג'וינט בלבד, כמובן מאוד בזהירות על מנת שזה לא יקפיץ את "הדלקה" ואת ההשפעה. אתה לא רואה אותי פה ממליצה לאנשים להפיל ראשים על אסיד, ואני הכי בסדר בעולם עם קנאביס. אז בקיצור, בלי אלכוהול שמייבש את הגוף וגורם לתחושות פיזיות רעות, לשתות רק מים ואפשר מיץ במהלך הטריפ, זה הכל.
    ולמי שקצת אכפת מעצמו שיעזוב את האלכוהול ובמיוחד לא יערבב אותו עם חומרים אחרים, החרא הזה הורס את הגוף, את הכבד ואת מערכת העיכול.

11. שמעון מרזל

שמעון מרזל חבר חדש

לייקים:
    1

12. שמעון מרזל

שמעון מרזל חבר חדש

לייקים:
    1
  13. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    לדעתי לאחר הרבה מאוד שילובים עם אלכוהול זה בא בסבבה. גם כשאתה שיכור זה בא בסבבה. גם אוכל בא בטוב.
    הכל תלוי בך ובשורה התחתונה חוויה טובה של אסיד לא דורשת ממך שתכניס את החומר הזה בעיקר כי הוא מטשטש וקצת מוריד את חווית האסיד למטה. פייסלים מאוד עוזר לחזק את זה. אז אם בא לך לראות את הקטעים החזותיים יותר חזק אבל מצד שני להיות פחות אנרגטי אז זה יעזור.
    תבוא פתוח וקח בחשבון שאף אחד לא באמת מת מזה (דריסה וקפיצה מהחלון זה סיפור אחר), שאף אחד לא משתגע ולפני שאנשים מתנפלים עליי שיקראו שאין אף הוכחה חותכת שלסד גרם לאנשים לשיגעון אלא נסיבתי שכן האנשים שלרוב משתגעים בפעם הראשונה זה בגילאים 16-30 שזה פחות או יותר הגיל שאנשים מתנסים בLSD אז גם לזה אין הוכחה חדש משמעית.
    הדבר הרע היחיד שיכול לקרות לך זה סרט רע. אבל בואו נהיה רגע רציניים הרי חוויה של אסיד כולה נראת לך כאילו היא סרט ארוך של 10 שעות פחות או יותר. סרט דינאמי שכל רגע מתחלף לסרט הזוי אחר.
    אז תחשוב על זה שאתה בקולנוע ורואה סרט רע ויש לך אפשרות לקום ולהעבור לסרט אחר שאתה יותר מחבר אליו.
    תדע שהכוח לשנות את ההרגשה שלך בכל רגע בחוויה הזו היא בידיים שלך.
    אז גם סרט רע לא יכול לקרות בעצם כי אתה בוחר לא להמשיך לראות אותו כבר מהשניה שהוא מתחיל.
    והכי חשוב אל תחפש שיגמר ואל תחפש שיחזור להיות מציאותי שוב.
    כשזה יחזור זה יחזור תהנה כל עוד זה שם, אתה תתגעגע

14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    חלק ממה שאתה אומר ממש לא נכון, סליחה. LSD אמיתי כל כך סותם לך את התיאבון, שאוכל לא מדבר אלייך. מים מדברים אלייך בלבד.
    כשהייתי על LSD אני ראיתי בחנות ממתקים איזה ממתק, מהתאווה ומהצבע היפה שלו רציתי לטעום אותו. באותו הרגע פשוט ירקתי אותו לפח. הרגשה פיזית שאוכל לא יכול "לעבור" לי בושט. הדבר היחיד שעוד איכשהוא יכול לבוא זה פרי או שוקולד, וגם זה בקושי. זרקתי בקבוק שלם של מיץ תפוחים לפח כי הוא כל כך הגעיל אותי(וגם בכללי זה היה חרא של מיץ).
    לערבב אסיד עם אלכוהול זה מטומטם וזה סתם יגרום להקאות, סחרחורות ויקח את הטריפ למקום מלוכלך. תזכור שמה שעובד לך לא עובד לאחרים, ועל פי המדע והכימיה לא מומלץ לשלב אלכוהול עם פסיכאדליים.

15. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    קודם כל אתה צודק. לפי מחקרים ידוע שאלכוהול לא מתחבר טוב אבל עדיין אתה יכול לאפשר לעצמך לשתות.
    אני אגיד על עצמי שלפעמים לאכול עם אסיד בא לי הכי כיף בעולם ולעיתים לא יכול להסתכל על זה ()

16. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    בשתי הפעמים עשיתי את אותו קרטון וכל פעם התחושה שלי לאוכל הייתה שונה.
    פעם אחת עשיתי חצי ולא יכולתי לראות אוכל. ובפעם השניה עשיתי 3 ואכלתי. וכשאכלתי לא הרגשתי רע בכלל.
    אני חושב שעל אסיד אתה יכול להכניס לך את המציאות שאתה מרגיש באותו רגע. אתה יכול להכניס את עצמך לסייט אוף מינד. כי אם אתה יושב עם חברים אתה נהנה מעצם הישיבה והצחוקים.
    אבל אז ברגע אתה יכול ברגע להחליף את המציאות שלך לרחבה ולהרגיש אחרת מול הרמקולים. ואז ברגע מתחלפת לך המציאות שאתה מסתכל על הנוף ואוכל הזיות ואפקטים. וזה מרגיש שאתה לא נמצא בכלל ברחבה.
    בכל מצב אני אומר שאתה יכול לקבוע לעצמך שהמציאות שלך היא עם לאכול. ואתה תהיה רעב רצח.
    כל מה שיפה בסמים הפסיכודלים זה שזה מלמד אותך הרבה שהכל זה סטייט אוף מינד.
    זאת אומרת לקחת את זה לחיים האמיתים ולהגיד שאם יכלתי לשנות פיזית את המיצאות שאני מרגיש בזמן הדלקה בשניה. אני יכול לעשות את זה גם בחיים האמיתיים. ללדעת שרגשות שלילים שאתה מרגיש שגורמים למציאות להרגיש עגומה זה אתה בחרת אותם. ואם בחרת להרגיש אותם וליצור לעצמך מציאות עגומה אתה יכול לשנות את זה וליצור לעצמך מציאות טובה יותר. כי הכל בראש והכל זה עניין של סטייט אוף מינד שאתה נמצא בו.
    ברגע שתתחיל לשאול את עצמך יותר "למה לא"? על כל דבר בחיים האלה. אתה תגלה שפתחת את עצמך להרבה יותר אפשרויות לעשות את המציאות הרבה יותר טובה ויפה

17. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    זה גם אחת הסיבות שיש אנשים שמקבלים טריפ רע. כי הם פשוט בסטייט אוף מינד רע
    שנתפס ושקע עליהם.
    לא שאני לא אומר שאין לי עליות וירדות לפעמים. אבל ברגע שזה קורה אני קם ומשנה לעצמי את המציאות. מחליף מהאוהל לרחבה אם הרחבה מתחילה לבוא ברע מחליף מהרחבה.
    חבר שלי אכל סרט רע רצח כי הוא היה ברחבה לבד איזה שעה והוא חיכה לחבר שאיבד את עצמו חחח
    אחרי זה ישבנו מול המדורה פשוט עזרתי לו להיכנס למוזיקה ולהסתכל על המדורה. אחרי דקה הוא התאזן ודיברתי איתו על כל הקטע של הסרטים הרעים.
    שעה אחרי זה אותו חבר נלקח לתחנת משטרה על כך שלכאורה היה ברשותו סמים.
    אני חשבתי שהוא הולך לחזור חצי בנאדם בעיקר אחרי שהוא בשיא הדלקה בדרך לניידת ולפי מה שהיה לו שעה לפני כן הוא נוטה להיכנס לטריפים רעים.
    אבל כשהוא חזר ההוא היה סבבה רצח והריץ שיא הדחקות עם השוטרים (הסתלבט עליהם מאשר שצחקו איתו) והוא חזר רגיל.
    פשוט שינה את המציאות שהוא יכל לחווה באותו רגע משלילית של: אני בדרך לחקירה, יהיה לי תיק, וכל המחשבות הנורמליות והמפחידות שעלולות לצוץ בזמן דלקה. אלא לכיוון הטוב החוויתי והלא רציונלי של המציאות שהמשטרה מכניסה אותך.
    אם אני יכול להגיד על עצמי במקומו. אני הייתי נדפק מזה קשות ואחרי זה כנראה לא הייתי נוגע יותר באסיד בחיים שלי. כי להיות בניידת כשאתה תקוע ואין לך לאן לברוח ובכל זאת להרגיש טוב עם החוויה זה הרבה יותר קשה.
    הוא היה בסטייט אוף מינד חיובי לאורך רוב החוויה הזאת

18. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני צודקת* ;)
    אוכל כמו פירות ושוקולד יכול לבוא מושלם על אסיד בהחלט. אבל מבחינה כימית אסיד "סותם" תיאבון.
    רצוי שבן אדם לא ישתה בטריפים הראשונים שלו, רק לאחר ניסיון אפשר לנסות לשתות. אבל שוב, לא כדאי.
    ראיתי אנשים שכל הלילה היו מרוחים בקיא של עצמם בגלל כל הערבובים האלו..

19. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    כיף לראות שיש גם נשים בתחום ;)
    וכן פירות ושוקולדים היו המסקנה שלנו לטריפ הבא זה יבוא הכי מושלם. אבל זה לא אומר שאי אפשר לאכול.
    פשוט צריך להיכנס לזה.
    אלכוהול לא מתערבב טוב בבטן בכללי ולא מתחבר נכון עם מבחינת החומרים עם אסיד בפרט. כשאתה על אסיד ואתה שותה אתה לא מרגיש את השתייה ויוצא שאתה יכול לשתות הרבה מעבר לקיבלות שלך ברמה הנורמלית.(מזכיר קצת קוק בקטע הזה).
    ואז אחרי ארבע או חמש כוסות יש סיכוי טוב שהיית מוצא את עצמך בתוך הקיא של עצמך גם בלי האסיד ;)

בקיצור פעם ראשונה תראה איך זה ואז תוכל לבדוק מקומות חדשים אם בא לך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!