1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות(מדיטציה,בנזודיאזפינים)

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י goner93, ‏3/4/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    שלום אנשים יפים.
    טוב ניגש לשאלות..
    לגביי בנזודיאזפינים.. אני רוצה לנסות השאלה שלי איזה תרופה מומלצת? (לסבתא שלי יש ואבן)
    עכשיו הבנתי שאם תוספת אלכוהול הטריפ מתחזק אבל זה גם מסוכן... איך אני יודע באיזה כמות לערבב?
    כמובן שפעם ראשונה אני יתנסה אם כדור אחד ואיזה בירה שתיים לבדוק שאין לי אלרגיות או תופעות לוואי...
    ואם משהו ישתף לי את החוויה שמרגישים פחות או יותר אני גם ישמח

אוקי שאלה שנייה
    אני מהקריות והחלטתי שאני רוצה להתחיל ללמוד מדיטציה והעלאת מודעות עצמית..
    אני משתמש באסיד ואמדי מגיל 16 כבר בן 22 עברתי מלא טריפים חשיש ירק קוק קטמין חגי גלגלים ועוד כל מני חומרים כמו קדאין ושטויות בהודו
    עכשיו אני מחפש מורה שיהיה בעל מודעות עצמית גם בעזרת סמים ולא רק בעזרת מדיטציה..
    משהו יכול להמליץ לי את משהו בקריות חיפה? אני אם קטנוע יכול לזוז יותר רחוק אם זה שווה...
    אאא וד"א יש לי בעיות אם הפסקת עישון חשיש ואלכוהול אז יהיה טוב אם יצא למורה לעבוד אם אנשים מכורים..
    טקסי איווסקה גם מעניינים אותי לא ניסיתי DMT עדיין.. אז אם משהו הולך לאיזה טקס טוב מוזמן להזמין אותי :) (חבר מצא בחור שמשתייך לאיזה כת של DMT פה בארץ והם עושים טריפים אחד אל אחד ולא בקבוצה של אנשים אולי אני אבדוק את העניין)
    אם משהו רוצה להעביר את השיחה לסקייפ אתם יכולים לשלוח לי סקייפ בפרטי..

שיהיה לכם יום טוב ומלא אושר

יכירוש אוהב/ת את זה.
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אל תערבב בנזודיאזפינים עם אלכוהול.

What_ever אוהב/ת את זה.
  3. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    זה סמים שעובדים אל אותו מנגנון ככה שאין שום סיבה לא לערבב אותם...הבעיה שמאוד קל להגיע למנת יתר ולהפסקת הנשימה...לפי דעתי אם אתה בן אדם אחראי אפשר לערבב בניהם אבל זאת דעתי וגם את הדעה שלך אני מקבל..אני תמיד בעד טריפ מוצלח יותר

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אלוהים שיעזור לי!
    לא מבינה אם אתה טרול או אמיתי!
    אסור בתכלית האסור לערבב סמי הרגעה עם אלכוהול!!!, תגיד, מה אתה רוצה להיות עוד אייטם בחדשות? מה נסגר?
    אלו ממש לא סמים שעובדים על אותו המנגנון, וגם סמים שעובדים על אותו המנגנון אסור לערבב!
    (לדוגמה GHB- הידוע כסם האונס וקטאמין. שניהם סמים דיסצויאטיבים שגורמים לתחושת ניתוק, אתה יודע מה קורה למי שמערבב אותם? מאבד את ההכרה. בדיוק כמו ששמים לבחורות סם אונס באלכוהול* והן מאבדות הכרה.
    *אלכוהול אומנם לא נחשב סם כל כך ובטח שלא דיסוציאטיבי, אבל כן יש לו מאפיינים והתנהגות של אחד כזה.)

אסור לערבב בנזודיאזפינים עם אלכוהול, אפילו לא שלוק!. מה זה נהיה טרנד חדש להתמסטל עד המוות?(תרתי משמע)
    אני אפילו לא רוצה להמליץ לך לקחת 2 כדורי ואבן/ואליום וכו' כי החרא הזה מרסק. אבל ממש מרסק ויכול להיות מסוכן.
    מחפש הנאות? תעשה סקס על חשיש, תהנה מכל רגע מבטיחה לך. אבל אל תחשוב שאתה כל יכול ושאתה גיבור ושאם תערבב חומרים שונים אתה תצא מזה, כי יקרה לך רק יותר גרוע.
    אתה לומד כימיה? רפואה? רוקחות? סיעוד? משהו? שיש לך כל כך הרבה ביטחון איזה חומרים לערבב ואיזה לא?
    גם אם שמעת מאחרים שהיו להם "טריפים מדהימים" תזכור תמיד שכל גוף מפרש אחרת, ושלא בא לך למות בגלל איזו סאטלה מטופשת, נכון?
    קצת אחריות אישית בחייאת.
    מצרפת לך טבלה שתבין כמה הרעיון המטופש שלך מסוכן

http://www.קנאביס.com/wp-content/uploads/2016/03/drugs-mix.jpg

nicenfluff, Enpo.ip ו-goner93 אוהבים את זה.
  5. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    כבר הגבתי לך ועוד פעם אני אומר הנסיון שלך מלקרוא ולא והשטח...
    פעם ראשונה שעשיתי קטמין היה אחרי אלכוהול זה היה בהודו אני לא יודע אל איזה איכות קטמין היה מדובר אבל זה היה טריפ מוצלח מאוד..אם להקשיב לרפואה היום יגידו לך גם פשוט מאוד לא לעשות סמים....ובטוח לא ימליצו לך לערבב דברים..
    אז פה ניכנס התפקיד שלי ועוד עשרות אלפי אנשים שמעוניינים לחבות טריפים מסויימים..ולספר את החבייה שלהם..
    תפרשי את הכינוי שלי בפורום... אני ומוות יכולים להיות חברים..
    ד,א יצא לי לראות יותר מכמה אנשים אל בנזואזפינים ואלכוהול ואף אחד לא מת..
    פשוט לא הייתה לי את ההיזדמנות לשאול אותם את השאלות האלה....

vvasili אוהב/ת את זה.
  6. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    ד"א גם סם אונס זה טריפ קטלני... אבל פה באמת לא מומלץ לערבב הרבה אלכוהול חחחח

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    אאא ולא צריך למהר לשפוט אנשים...

vvasili אוהב/ת את זה.
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תקשיב חמוד, הניסיון שלי הוא גם מלימודים גבוהים בנושא, וגם מניסיון אישי של חברים ואפילו גם יצא לי לראות מקרים שמפנים לבתי חולים על השטויות האלו. היה לי אקס שהיה חוגג על קטמין, והוא היה מספיק חכם בשביל לא לערבב את זה עם חומרים אחרים, זה הכל. אפילו לא עם קנאביס.
    מצידי תסניף בהודו PCP מחריץ תחת של הודית. זה לא רלוונטי.
    אני לא לומדת רפואה, אלא תואר שמכיל בתוכו המון כימיה, ה מ ו ן. וכפי שאתה יודע, בכימיה אין המלצות בעד או נגד סמים, אתה פשוט לומד לעומק על כל חומר ועל ההשפעות שלו. עובדה שעד היום מטפלים בנשים עם קשיים רציניים בתפקוד המיני עם MDMA, ולדעתי אמדי הזבל הכי כימי שיש.
    אתה רוצה לחוות טריפ? סבבה, הכל טוב. אבל קצת, קצת אחריות עצמית. אתה רוצה למות מטריפ? זה לא כיף, באמת שלא.
    זה שיצא לך לראות כמה אנשים שמערבבים סמי הרגעה עם אלכוהול זה לא אומר שאתה צריך לחקות אותם. אתה לא משכיל להבין שכל גוף מפרש אחרת??? מה לא מובן?
    פירסמתי לך כאן אפילו טבלה שמראה לך כמה שזה מסוכן! טבלה שפורסמה כאן באתר של קנאביס.

אני לא מבינה למה אתה שואל אם מותר או כדאי לערבב סמי הרגעה עם אלכוהול, ולמרות שאני ועוד אחד כאן אומרים לך שאסור, אתה ממשיך להתעקש שאתה רוצה ושה"ניסיון העשיר" שלך או של כל מיני שרוטים שראית עושים את זה יעזור לך. אז למה אתה שואל בכלל אם כל תשובה שעונים לך עלייה אתה שולל אותה? מה הקטע?
    רוצה לזרוק זין על החיים שלך? סבבה, I don't give a shit, אבל לזלזל בידע של שנים וניסיון פה של אנשים? זה מביך.

נ.ב, אני לא מזלזלת בך אישית, אני מזלזלת ברעיונות הטיפשים האלו. אותך אני לא מכירה :)

#8 What_ever, ‏4/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏4/4/16
    nicenfluff אוהב/ת את זה.
  9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה לא "טריפ קטלני", זו פשוט הרגשה של שכרות מבלי לשתות. זה הכל.
    לא מומלץ בכלל לשתות אלכוהול כי ישר מאבדים את ההכרה.
    אבל די להתלהב מטריפים, מה אתה ילד? תעשה אסיד עם אמדי יהיה לך שמח, לא דברים שיגרמו לך למות חח.

nicenfluff אוהב/ת את זה.
  10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    @אגרונום
    בוא תעשה קצת סדר בנושא, אני התייאשתי.

11. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    אין לך מה לעשות איתי ועוד אלפי אנשים כמוני..יש מצב שנמות
    תעזרי לילדים באפריקה לא לאנשים סקרנים שמנסים כל דבר שדופק להם את הראש...

12. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    ואם תוכלי בבקשה בעתיד לנסות לדבר בגובה העניים?

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לקחתי פעם 2 כדורי ואבן, אישית השפעה ממש מתונה. שמעתי שזה השפעה טובה עם אלכוהול וניסיתי גם כמה פעמים לא זוכר ממש איך זה היה בטח לא שינה משהו ( אם הייתי רק יודע שזה מסוכן בחיים לא הייתי מנסה!)

14. goner93

goner93 חבר חדש

לייקים:
    5
    יש מידע באינטרנט אל העירבוב בניהם ומה הסכנות.. לא הפחיד אותי
    אני לא מוצא מידע אל כמות מקסימלית שמשהו עשה ולא קיבל בלאקאווט בלי שהוא היה בסיבולת לסם...
    אני לא רוצה לעשות את זה הרבה..פעם אחד כדור אחד ובירה לבדוק את הסיפור ואז עוד טריפ וסיימתי אם הסם הזה אני מאמין..

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ידידי, הערבוב שאתה שוקל לעשות מסוכן, ואת זה לא רופאים קבעו אלא היסטוריה של אנשים שניסו ולא יצאו מזה. ממליץ לך לשקול שוב את הנושא ולוותר על העניין. לא חסרים בעולם סמים ושילובים לא מסוכנים שאתה יכול להתנסות בהם. אם אתה שוקל את זה רק מתוך סקרנות - וותר. אין בזה שום דבר מלבד לאבד את עצמך לגמרי.

ובבקשה אל תעודד אחרים לנסות את השילוב הזה. אתה אדון לעצמך בסופו של דבר, תעשה מה שאתה רוצה, אבל אל תגרור אחרים לעשות את הטעות הזאת.

האשכול ננעל.

What_ever ו-BlackGhost אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!