1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש נכון באסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י tenbarosh, ‏3/4/16.

1. tenbarosh

tenbarosh חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים יש לי כמה שאלות לגבי השימוש באסיד. לאחר שקראתי וחפרתי פה הרבה בפורום הבנתי שמה שקייים היום בשוק זה לא באמת lsd ולא דומה למה שהיה פעם. בכל זאת הייתי רוצה לנסות את זה במסיבה וזאת לאחר שנדלקתי כמה פעמים על אמ די ועכשיו אני פתוח לנסות משהו אחר

בכל מקרה ראיתי שבנעוץ יש מדריך מפורט על שימוש באמדי, ולא מצאתי משהו דומה על אסיד. אז רציתי לשאול כמה שאלות:
    1. מה הסיכונים? תופעות לוואי?
    2. איך לדעת שמה שאני לוקח הוא טוב?
    3. האם צריך תוספי תזונה?
    4. מה הדרך הכי טובה לקחת את זה? באיזה כמות? האם כדאי לחזק אחרי כמה שעות?
    5. כמה זמן הפרש יש לחכות בין פעם לפעם?
    6. כמה זמן הפרש יש לחכות בין הפעם הקודמת שלקחתי אמדי?
    7. האם יש דאון יום אחרי?
    8. כמה זמן השפעה?
    9. איך אתם ממליצים להתמודד עם טריפ רע?
    10. ממה להזהר?

כמובן שאת התשובות שלכם אני מצפה לקבל בהתאם לחומרים שקיימים היום בשוק בארץ ולא הlsd המפורסם של הופמן...
    מבקש מכם לתת תשובות מנומקות ושבעיקר אנשים עם נסיון יתייחסו - הבריאות שלי מאוד חשובה לי
    תודה מראש לכל העונים

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חבר,

בקרוב יעלה גם מדריך LSD :)

לפני שאני עונה לך על השאלות, חשוב שתבין שמלבד ה-LSD המודרני מסתובבים בשוק כימיקלים נוספים שאליהם מתלוות תופעות לוואי מסוג אחר. אני מניח שכבר מצאת מקור ל-LSD?

בהנחה שמדובר ב-LSD שמסתובב היום:

1. לא ידוע לי על סיכון פיזי מלבד קצת כאבים בשרירים שנובעים מסטרס או עמידה ממושכת. אתה עשוי להיות חסר מנוחה לפני ותוך כדי החוויה. התקפי חרדה, בחילות, כאב ראש, פעילות מעיים מוגברת. אלה תופעות שמופיעות לעתים נדירות, אבל הן שם ואתה עלול לחוות אותן.

2. מציע לך לקרוא את הפוסט שמצורף לחתימה שלי.

3. אני לוקח ויטמין C. הוא מחזק את המערכת החיסונית וגורם לי להרגיש חיוני יותר.

4. אין דרך הכי טובה. בכל דרך שתכניס את זה למערכת זה יעבוד. קרטון, טיפה, מיקרודוט - כולם פועלים בדיוק באותה צורה. המינון תלוי בך. אני תמיד ממליץ להתחיל בקטן (100ug) כדי לבדוק איך אתה מגיב לזה. אי אפשר לחזק אחרי כמה שעות, לא את ה-LSD המודרני בכל אופן. חיזוק יהיה אפקטיבי גג שעה אחרי שלקחת את המנה הראשונה. אחרי שעה המנה הנוספת רק תאריך את החוויה בשעה-שעתיים.

5. שוב, תלוי בך. אם תאכל יום אחרי יום זה לא יעבוד אלא אם ביום שלמחרת תכפיל את המינון שלקחת יום לפני, וגם אז לא תקבל אפקט מלא. המוח שלך מפתח באופן טבעי Tolerance. בשביל לחוות שוב חוויה מלאה כדאי להמתין לפחות 5 ימים מהפעם האחרונה. אני ממליץ על לפחות שבועיים בין פעם לפעם.

6. MD זה סם בעייתי. הוא מכבה לי את הגוף לכמה ימים ושום חומר אחר לא משפיע אחריו. הייתי ממליץ לחכות גם פה לפחות שבוע, אבל זה אני.

7. תלוי בקריסטל. אם האסיד איכותי אתה אמור להרגיש בדיוק ההיפך מדאון. יום למחרת אתה קם אדם חדש, מלא באנרגיות ומוכן לכבוש את העולם. אבל שוב, תלוי בקריסטל.

8. שוב, תלוי בקריסטל. הכי ארוך שחוויתי היה בין 8 ל-10 שעות, כשהשיא ארך 3-4 שעות.

9. ואבן או כל מרגיע אחר מהמשפחה, תמיד שיהיה עליך. עצם זה שיש עליך כדור, זה באופן אוטומטי ישרה עליך תחושת ביטחון שיש משהו שיכול לכבות את הטריפ במקרה ש.

בהצלחה במסע!

3. tenbarosh

tenbarosh חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה המפורטת עזרת לי מאוד!
    לגבי הזמן שיש לחכות בין הדלקות אני שואל כי במדריך בנעוץ על הmd רשום שיש לחכות לפחות 6 שבועות בגלל ההשפעה שלו על הסרוטונין במוח, השאלה שלי אם גם כאן יש השפעה דומה.

לגבי המדריך שפרסמת קראתי אותו פעמיים האמת היה מרתק למדתי המון אבל לא הבנתי כל כך איך אני יכול ליישם אותו, כאילו בעצם הסברת שם שכל מה שקיים היום זה חרא, ומה אני עושה הלאה? אם אין לי אפשרות להזמין בדארקנט והדרך היחידה היא דרך סוחרים... כמובן שיש לי כיוונים טובים אבל בכל זאת האם יש דרך לדעת ? למשל באמדי אפשר להבין לפי הצורה הצבע והמרקם פחות או יותר (גם לא מחייב שהוא טהור) אבל פה אין לי מושג איך להבחין בגלל הצורה שבה זה מגיע

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    MDMA ו-LSD הם שני חומרים שונים לחלוטין. מה שמצויין במדריך על ה-MD מתייחס אך ורק ל-MD. אין סיכון פיזי בצריכת LSD בתדירות גבוהה, אפילו אחת לשבוע, אבל קח בחשבון שעם הזמן וצריכה בתדירות גבוהה הוא יתחיל לאבד את הקסם שלו. הפסקה של שבועיים, אפילו שלושה זה האידיאלי מבחינתי. מעבר לזה, כדאי להיות מחובר למציאות מדי פעם :)

הפוסט לא אמור להוביל אותך למקורות אלא לדעת ממה להימנע. אם אין לך אפשרות להזמין דרך האינטרנט אולי חבר קרוב יכול להזמין בשבילך? אפשר להשתמש בערכות בדיקה. הן לא יאמרו לך כלום על האיכות אבל לפחות תדע שאכן מדובר ב-LSD. קצת בעייתי לבדוק איכות בלי לנסות. אני לא סומך על דילרים, בעיקר בגלל שאין להם מושג מה הם מוכרים.

איזה שם\מותג הציעו לך?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!