1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים מצהיבים בפריחה

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Floyd, ‏1/4/16.

1. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    אני יודעת שזה אמור להיות נורמלי שהעלים מצהיבים בפריחה ,
    בכל אופן הצמח שלי כבר שבוע עשירי בפריחה ולפני שבועיים הפסקתי לתת לו דשן כי חשבתי שתוך שבועיים כבר אוכל לקצור אותו מה שהתגלה כלא נכון כי השערות שלו עדין רק 30% חומות .. חלק מהעלים החלו להצהיב (משבוע שעבר) אז רציתי לדעת מה זה אומר לגבי שלב הפריחה , והאם זה קשור להפסקת הדשן שלי , או שפשוט ככה זה
    20160401_134044_1024x576.jpg 20160401_134036_1024x576.jpg

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה בגלל שהפסקת לדשן.
    אין חנקן אז הוא מצהיב.

hydrotony ו-ההוא משם אוהבים את זה.
  3. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אני לא מאמין שאת עדיין איתו.
    איזה בזבוז זמן. היית יכולה להיות באמצע צמיחה של מחזור הבא. קחי מספריים ותורידי אותו כבר ותעדכני כמה גרם יצא.
    לשאלתך תקין בסוף פריחה.

4. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    היום זה כבר ממש החמיר , יש המון עלים צהובים , ונאלצתי להוריד 2 עלים שממש התייבשו . אולי כדאי להחזיר לו את הדשן ? בקצב שלו אני לא יודעת מתי הוא יסיים את הפריחה שלו כבר האיטי הזה !

אני לא מוותרת עליו ! חח גם אם זה 5 גרם , זה 5 גרם שאין לי וכל גרם תבוא עליו הברכה :)
    ואל תדאג , התחלתי להנביט כבר חדשים . הבעיה ששמתי אותם לאחר שנבטו ביחד איתו והלחות שיש לו נמוכה בגלל הפריחה והם צריכים לחות גבוהה יותר אז העלים שלהם לא נראים טוב (זרעים מקססה שאני מייעדת אותם לגידול חוץ ) וכרגע הצ'יז לא נובט לי :/

5. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    שאלה נוספת , באור של הלד כבר 50% שיערות חומות וכשאני מוציאה אותו לאור פלורסנט זה 30% . לפי מה ללכת ?

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    למה לגדל בחוץ אם יש לך לד? בחוץ הסיכון הרבה יותר גדול ואם את מגדלת גם בבית אז הסיכון הוא כפול. מה זה עלים שלא נראים טוב?

7. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    הנבטתי 7 זרעים לגידול חוץ כי הבנתי שזאת התקופה הכי טובה לגידול חוץ. אין לי מקום ל7 עציצים בתוך הבית . אני לא מתכננת לגדל אותם בשטח הבית של כמובן אלא בשטח מרוחק ..
    שתלתי את הזרעים שנבטו לפני שלושה ימים לערך , בינתיים רק 2 צמחו ורק אחד נראה לא טוב (הראשון שצמח)
    הנה תמונה להמחשה , נראה קצת מיובש אז הנחתי שזה עקב חוסר לחות
    20160403_141404.jpg

מה לגבי השיערות של הצמח שכרגע בפריחה , מה נותן אינדקציה יותר טובה ? תחת נורת הלד או הפלורסנט ?

והאם זה בעייתי שכרגע הצמחים החדשים בני היומיים במשטר של 12/12 ? אני מחכה שכולם יצאו מהאדמה ואז אשתול אותם בחוץ .

#7 Floyd, ‏3/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/4/16
  8. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    כנראה שהוא לא התייבש לך אם האדמה רטובה. מתוך ה7 לא כולן נקבות ואני עדיין חושב שעדיף בתוך הבית. מקום לכמה יש לך? צבע שיערות כמו צבע העלים מסתכלים באור רגיל. תורידי אותו וככה לא תהיה לך בעיה עם 12/12.

9. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי אבל לא ממש ענית לי , זה בעייתי שבשלב ההתחלתי הם יהיו ב12/12 גג שבועיים ?
    יש לי מקום לשני עציצים בגודל אדנית של 11 ליטר כל אחד.
    הצ'יז היחידי שלא נבט לי מכל הזרעים אז כבר התחלתי לדאוג שמתי אותו בכוס מים לוודא שהוא לא מת , אחרי כמה שעות הוא שקע אז שתלתי אותו באדמה ועכשיו אני מחכה לו . חשבתי חוץ מהצ'יז להשאיר עוד שני עציצים בתוך הבית מזרעי הקססה אבל כשאני חושבת על זה שוב זה לא יסתדר לי מבחינת השעות , את הצ'יס אגדל ב18/6 כל המחזור ואני לא אוכל להשאיר שני עציצים שיהיו בשלב צמיחה חודשיים יש לי בעיית גובה עד 1.40 ..
    אז כנראה כל ה7 יגדלו בחוץ , אקח ייחורים כדי לראות ממה אני יכולה להפטר .. וכמובן גם מהצ'יז אקח ייחורים וככה יהיה לי כל הזמן משהו לגדל בבית .

תפסיק להגיד לי לזרוק אותו , זה לא בא בחשבון מבחינתי !!!
    מה עם הדשן , להחזיר לו לפני שכל העלים יצהיבו וישרפו לי ? (שמתי אתמול בעציץ עוד קצת אדמה עם דשן והשקתי שיגיע גם לשורשים התחתונים שלא ימות עד שתענו לי :p

10. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    לא יצא לי להתחיל לגדל זרע מ12/12 אז אני לא יודע.
    לא מתעסקים עם זרעים באדמה. צריך לחכות שבוע שבועיים.. אני מבין שהצ'יז אוטומטי אז את לא יכולה לקחת ממנו ייחורים. אפשר לקחת מנקבה שתהיה בחוץ.
    אני לא אומר לזרוק אותו אני אומר לעשן אותו. הוא לא צריך דשן הוא צריך מספריים.

11. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    ניסיתי להנביט לפני זה בנייר סופג לאחר שלא צלח , לא וויתרתי עליו ואז הכנסתי לכוס ועכשיו נעים לו באדמה .
    לא ידעתי שאי אפשר לקחת ייחור מאוטומט .. למה ?
    ואיך אפשר לעשן אותו אם הוא עדין לא מוכן ?? הוא לא יהיה חלש ? בכל המדריכים היה רשום 80% שיערות חומות יש לו רק 30%!

12. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    בגלל שצמח אוטומטי מתחיל פריחה בזמן שלו יוצא יבול דל מייחורים.
    הצמח מוכן לעישון הוא יעשה עבודה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!