1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משתמש חדש מחפש מידע

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י הולך בתל, ‏7/4/16.

1. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכולם.
    אני וחברתי הטובה קיבלנו מתנה זוג קרטונים מחברים בהמלצה חמה על הקרטון.
    אנחנו מנוסים מאוד בתחום הקנביס הרפואי בגלל מחלה והוא ברישיון.
    ניסינו mdma פעם אחת והיה מדליק ושמח מאוד. הבנו והפנמנו בפעם אחת.
    עכשיו אנחנו רוצים לנסות את האסיד.
    שנינו מבוגרים מספיק בני 40-50. ולא רוצים לעבור מהחיים ללא ניסיון בשימוש באסיד. אנו מתכננים ערב מגניב בבית בליווי מוזיקה טובה וכיוצב.
    אני קראתי הרבה בנושא ורק דבר אחד מטריד אותי. אין לנו חבר שיכול להשגיח עלינו כשהוא סחי. יש לנו רק אחד את השניה.
    ואחרי ההקדמה הזו אשאל:
    האם אם מישהו מאיתנו יקבל טריפ רע חס וחלילה, האם זה מידבק?
    האם באמת להשיג כדור הרגעה?
    מה לצרוך בנוסף? פירות? מיץ? תוספי מזון?
    איננו בקטע של אלכוהול בכלל.
    תודה לעונים.

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן,

כמה דברים:

1. האנשים היקרים שנתנו לך את המתנה אמרו לך במקרה מאיפה היא מגיעה?
    2. איך קוראים לקרטונים?
    3. מה המינון שלהם? (מיקרוגרם)

אל תכנס לזה עם חששות. אם אין חבר סחי שישגיח - לא נורא. פשוט תקחו מינון נמוך יותר, נניח חצי קרטון.
    טריפ רע עלול להיות מדבק, במיוחד כשהקשר בין בני הזוג הוא חזק. אבל שוב, חבל לחשוב על הדברים האלה לפני הטריפ. נסה לחשוב על הדברים הטובים שאתה הולך לחוות.

תמיד כדאי שיהיה כדור הרגעה בהישג יד. גם אם לא השתמשת בו, עצם זה שיש לך אותו קרוב זה מרגיע.
    ויטמין C לפני הטריפ יכול להיות מצויין. אני אוהב לאכול דברים קלילים אחרי החוויה - בננות, תפוחים, אבטיח.

המלצה שלי, אל תעשנו (קנאביס) על הטריפ. נסו להעביר אותו נקי ולחוות אותו כמו שצריך.

דרך צלחה! :)

vvasili ו-הולך בתל אוהבים את זה.
  3. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה על המענה.
    מחר אני אדע או לפחות אשאל מה המקור של הקרטונים. החברים אוכלים את זה קבוע ומדווחים על קרנבל חיובי מאוד בראש.
    בעיניין המינון, גם אני חשבתי על חצי כהתחלה ואז לזרום עם החצי השני בהמשך לפי הראש שלנו.
    בעקרון אנחנו חיוביים מאוד בראש ואפילו הכנו מוזיקה לטעמנו.
    אני אכין איזה כדור הרגעה לנו. שנהיה בצד הבטוח.
    חבר דיווח שמיץ תפוזים דווקא מעלה את הדלקה. יש למישהו עוד ניסיון בזה?

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    מה ששולגין אמר מדויק. הייתי מוסיף שקחו בחשבון שהנסיון שלכם עם קנאביס לא רלוונטי. זה לא דומה. אם התנסתם בפטריות זה אולי קרוב יותר.
    קחו בחשבון עוד שבארץ רוב הקרטונים (בניגוד לטיפות) די אנרגטיים, אז זה לא רק "להעביר ערב" וסביר שתהיו ערים עד הבוקר למחרת (אם כי יכולות להיות נפילות של חצי-הירדמות במהלך). את זה אני אומר רק כדי שתפנו לכם זמן אחרי. באופן כללי הייתי מפנה לפעם הראשונה גם את כל היום שאחרי שיהיה חופשי לגמרי - תכלס אתם תהנו מאוד גם ממנו, אבל זה יהיה אולי מוזר ללכת לעבודה ככה או משהו כזה
    אשמח לשמוע אחרי איך היה לכם :)

מיץ יכול לעורר קצת את האנרגיה, אבל הוא מאוד מרווה ומרגיע את הנפש

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בגלל שאתם אנשים בוגרים שמתכננים לנסות LSD לראשונה ואולי גם לאחרונה במטרה שזה יהיה טיול מהנה וחוויה יוצאת מן הכלל אני אישית הייתי ממליץ לכם לתכנן טוב את המקום. LSD קשור מאוד לטבע ולנסות אותו בבית בלי לחוות את הטבע על LSD (ויתכן שזו תהיה הפעם היחידה שתתנסו בו) עשוי להפחית מערכו האמתי. מה גם שיהיה לכם תנאים אחרים מלבד לשבת בין 4 קירות ולשמוע מוזיקה או לשוחח. הרבה פעמים השתיקה ב LSD היא מרתקת ועושה נפלאות שהרי טריפ טוב עשוי לערוך כ 12 שעות. למשל לשכור חדר לילה במלון טוב עם נוף שעושה לכם את זה. למשל מדבר (אז מלון בראשית). ים אז אילת חוף הנסיכה. צפון אז הרים שיש עליהם תצפית מאוד יפה וצימר איכותי. סביר שאם שניכם ביחסים מאוד טובים וסומכים זה על זה הטריפ יעבור חלק ובלי בעיות. המוזיקה מאוד חשובה כמובן אז גם כן תערכו לכם ככה איזה סט טוב שירוץ או מה שאתם רוצים. וזהו שיהיה בהצלחה ותהנו :)

יוסף חיים ו-הולך בתל אוהבים את זה.
  6. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה.
    אני הולך לספר לכם אחרי הניסיון בדיוק מה היה כדי לתרום למידע עבור אחרים ,כמובן מה שאזכור.
    זה מאוד חשוב לי שאחרים יקבלו עוד זוית.
    והמגניב הוא שאנחנו שמים מצלמת גו פרו שתתעד את הלילה שנעבור :)

7. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    בעיניין המיקום: אנחנו מבינים שהטבע הוא ברירת המחדל. אבל כהתחלה הבית המוכר והמגן הוא הנבחר כרגע. אם נתאהב בסוכן אסיד, יש מצב לצימר במקום משגע או במדבר כמובן.

kingstar אוהב/ת את זה.
  8. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אני מסכים עם קינגסטאר לגבי המיקום ומוסיף שעדיף אור יום על לילה. אני במקומכם מתחיל שישי בבוקר כשיודע מראש שגם שישי וגם שבת פנויות לגמרי

הולך בתל אוהב/ת את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    דווקא הייתי ממליץ לעבור טריפ ראשון בבית. הסביבה המוכרת עשוייה להיות מועילה בשלב מסויים. לפעמים במהלך הטריפ אתה מרגיש שאתה חייב לשכב ולעצום את העיניים כדי להירגע, ולא בא לך לשכב על קרקע שמלאה בצמחייה ובחרקים.

בסוף הטריפ הדבר האחרון שבא לך לעשות זה לעלות על הרכב ולנהוג חזרה הביתה, זה מכבה את מה שנשאר מהטריפ, והירידה נעימה בדיוק באותה מידה כמו העלייה. אני באופן אישי מעדיף ספה לידי ומוזיקה שיוצאת מרמקולים איכותיים.

אני גם מעדיף לצאת למסעות כשהערב יורד (להתחיל ב-18:00), לספוג את החוויה בשעות הלילה ולסיים בבוקר. הלילה מועדף עלי, הוא יותר קסום ומשאיר יותר מקום לדמיון. באור יום אני מקבל תמונה ויזואלית מאוד מוכרת וזה מפריע לי להתנתק מהמציאות. אבל זה אני :)

#9 שולגין, ‏7/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/4/16
    vvasili אוהב/ת את זה.
  10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    היי רציתי לענות לנושא ושכחתי!
    איזה אלופים אתם!
    אני דווקא הייתי ממליצה שמי שמרגיש יותר "בטוח" יקח ראשון חצי מהאסיד. יחכה שעה ככה להתחלת ההשפעה. אם הלוקח הראשון ירגיש שהכל בסדר אז זה יהיה תורו של השני לקחת חצי.
    אין לכם למה לקחת עוד חצי בהמשך, זה לא מעלה את ההשפעה, אלא רק מאריך את זמן ההשפעה של האסיד.

חצי קרטון ישפיע עליכם בסביבות ה4-5 שעות...השפעה שבאה בגלים כזו :)

ממליצה להיות בקרבת בית, אפשר גם לשבת באיזו גינה ציבורית או פרדס נחמד כזה בשעות הצהריים. אני לא ממליצה לקחת אסיד בלילה לפעמים ראשונות. :)
    כמובן לא לאכול שעתיים וחצי לפני הלקיחה. לא לערבב שום חומרים. אפשר במהלך הטריפ לשתות מיץ טבעי או לאכול חתיכת פרי. למרות שלא תרגישו צורך לאכול. לשתות מים זה הכי חשוב וצריך להקפיד!

נ.ב, מומלץ שיהיה כדור ואליום/ואבן לשעת חירום או להרגשה נפשית רעה. כמובן לא לקחת בלי אישור רופא או מבלי לבדוק אם מותר לכם ואליום וכדומה..המחשבה שיש כדור כזה בתיק מאוד מאוד מרגיעה. מניסיון
    בהצלחה!

11. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    ההכנות בעיצומן.
    הקרטון הושם בצד ( 120 מיקרו,תוצרת אירופה. למתעניינים).
    קיבלתי במקום הקרטון ,טיפות בבקבוק מים שהושם אחר כבוד במקרר. 200 מיקרו גם תוצרת חוץ סופר איכותי לפי החבר.
    חבר רופא סיפק כדורי הרגעה חזקים לעיניין.
    מכינים כל מיני שיהיה מה לשתות ולנשנש קלות וכמובן מים.
    מחכה בקוצר רוח להתנעה כשתגיע.המצב רוח מרומם וסופרים את הימים לאחור.
    אדווח בהמשך.

12. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הבעיה שטיפות של אסיד במים לא מחזיקות המון זמן. אני אגזים ואומר שזה יכול להישאר גג יום יומיים? צריך לטפטף על קוביית סוכר בכדי שאסיד ישמר.
    גם אל תתחילו כמובן מ200 או מ120. ממליצה לקחת חצי קרטון ולצרוך 60 מיקרו גרם.
    בנוגע לנשנושים תכינו בצד פרי או שוקולד! כל השאר סתם יבוא כבד ותקיאו. לא תרגישו צורך לאכול על האסיד בכלל.
    בהצלחה :)

13. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    לא אמרו לי שזה מחזיק יום-יומיים בלבד במים.
    אתעניין שוב כי זה מיועד לשישי בעוד שבוע.
    תודה על ההערה.

14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אומרת לך בוודאות. האיכות של אסיד מאוד יורדת במים.
    ממליצה לשמור קרטון בשקית במקום ללא אור/חום.

15. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כש הייתי שם במים היה נשמר לי מקסימום 4 יום אחרי זה כמאט לא מרגישים את הטיפה...סיפור אחר על קוביית סוכר נשמר טוב אם זה עטוף בנייר כסף ו במקום קריר ...

הולך בתל אוהב/ת את זה.
  16. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    למה לא לעשן על טריפ? זה מחזק/פותח אותו.

17. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    בהצלחה עם הטריפ :)
    בגדול, אין סיבה שזו לא תהיה חוויה חיובית כל עוד שניכם ניגשים אליה כשאתם במצב טוב ויציב בחיים, בלי יותר מדי דברים שמטרידים אתכם. סביבה מוכרת זה אחלה, גם אני הייתי ממליצה על אור יום.

המשפט שתמיד אמרתי לעצמי בראש כשחששתי מסרטים רעים הוא שהכל בראש, ושיש מין שלט דמיוני, שאני יכולה פשוט ללחוץ על כפתור ולהעביר ערוץ. גם אם נתקלים בתחושה לא נעימה, בסרט כלשהו, כדאי פשוט לנסות לקום ולעשות משהו אחר. להחליף מוזיקה. לצאת קצת החוצה, אפילו לגינה ציבורית קרובה, לשנות אווירה. להזכיר לעצמכם ואחד לשני, שזו חוויה זמנית, והתחושות רגעיות, ושזה לא יימשך לנצח.

מתוך עשרות התנסויות (בדרך כלל במינונים נמוכים של רבע קרטון), היה לי טריפ אחד רע. והוא קרה כשלקחתי טיפה שלמה של משהו כמו 300 מיקרו, בסביבה מאוד לא יציבה, ועם אנשים שלא היו שם כדי לסייע לי ברגעים החשובים. אז היה מין ניתוק מעצמי, שעד היום המחשבות על כך מעוררות בי אי נוחות ולחץ. וזה נמשך כשעתיים-שלוש שלא הייתי מאחלת לאף אחד..אבל גם אז ידעתי בתוכי שזה יעבור. חצי שנה אחר כך לא נגעתי באסיד. ומאז כאמור רק נגיעות. אבל זו חוויה אדירה כשהיא קורית עם האנשים הנכונים ובסביבה הנכונה. מוזיקה טובה, קצת טבע, אם זה בבית אז סרטים מצוירים יכול להיות כיף. וגם סרטי טבע. וגם לצלם במצלמה טובה פריימים בודדים מהטלוויזיה ולהיגנב ממה שיצא...חח זה קרה רק פעם אחת אבל היה כיף. גם בועות סבון באות ממש בטוב. ואפילו האפקטים הויזואליים של הווינאמפ (לא מומלץ להיתקע על זה ליותר משעה למרות שתאמינו לי שזה אפשרי) :) תהנו

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מחזק, לא פותח. ואני באופן אישי לא אוהב את מה ההשפעה של קנאביס על LSD, זה גונב את ההצגה, אבל לא בקטע טוב.

vvasili אוהב/ת את זה.
  19. הולך בתל

הולך בתל חבר חדש

לייקים:
    2
    החבר מתעקש שזה יהיה תקין במים למרות שיעבור שבוע ויום. ממש מתעקש..
    השאלה כזו. אני מתחכם קצת. אם נגיד שנשתה את המים בחמש בערב מטעמי נוחות. ועד שבע לא נמריא בכלל או מעט. האם יהיה חכם לקחת את הקרטונים בשבע וחצי ליתר בטחון? או פארש זה תמיד פארש?

20. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    וואלה הכל תלוי איזה טיפות או קרטון ...אם באמת תשמור שבוע בתוך מים לא תמריא לשום מקום חח ... בדרך כלל מרים אסיד אחרי 45 דקות עד שעה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!