1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכילת קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י good_stuff, ‏8/4/16.

1. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    צהריים טובים ושבת שלום חברים

חברים רוצים לנסות פעם ראשונה לאכול ויש לנו כמה שאלות

מה הדרך הכי קלה מהיר ואפקטיבית להכין? אין לנו בעיה של מקום להכין פשוט מעדיפים פחות להתסבך.. אבל הכי חשוב אפקטיבי

דבר שני, חברים משנים בשבוע + בערך כל אחד מאיתנו מעשן (מאדה) 0.15 גג 0.2 וזה מסדר מבחינת הסטלה לערב שלם, האם אפשר להכין קנאביס אכיל עם הכמות הזאת? צריך יותר? איך זה עובד? אשמח להסבר תודה רבה

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    באכילה ההשפעה יותר חזקה, מומלץ כהתחלה לנסות פחות מהכמות שאתה מעשן.
    דרך קלה - לחמם בתנור שחומם מראש ל120 מעלות במשך 20 דקות או יותר, חובה לבלוע עם מאכל שומני כדי שהקנאבינואידים יספגו היטב.
    חמאה, שמן זית, בוטנים וכדומה.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    קראתי איפשהו שבאכילה צריך פי 4 ממה שאתה צורך בעישון כלומר אם אתה צריך לעשן חצי גרם לסטלה רצויה במאכל תצתרך 2 גרם אם אתה צורך 0.2 בעישון אז תצתרך 0.8 באכילה

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לא נכון, אז נכון שהזמינות הביולגית של THC נמוכה יותר באכילה, אך זה מתקזז מכיוון שהחומר שהוא תוצר המטבוליזם של THC בכבד, חזק הרבה יותר מ-THC רגיל.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תכינו עוגיות מיוחדות..בראוניז עם קנאביס וכדומה. נראה לי לתבנית שלמה צריך 4-5 גרם?

6. MegadelMathil

MegadelMathil חבר חדש

לייקים:
    20
    מתעלק על הנושא: אחד אומר שזה נותן שבאכילה ההשפעה חזקה יותר והשני אומר שלא, מה נכון ?
    כמה זמן נשארת הסטלה אם אני אוכל לדוגמא גרם ?

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני מדבר עובדות.
    זמן מחצית החיים של THC בצריכה אוראלית הוא כ-25-36 שעות.
    אפשר להגיד, אכילת גרם לא תיהיה חכמה, זה יהיה סטלה קשה וחזקה מאוד שעשויה להימשך לך יותר מ-24 שעות (מכיוון שגם אחרי שמחצית מה-THC מופרש, עדיין יש לך כמות THC גבוהה ולכן תיהיה עדיין מסטול)
    אם תאכל 0.2, או בעצם 20-40 מ"ג THC, אפשר להניח שהסטלה תישאר 8 שעות. אבל גם לאחר 20 שעות יש מצב תרגיש שאריות קטנות מהסטלה.
    זה הכל תלוי בחוזק - אם 20 מ"ג THC משפיעים עלייך חזק או לא.

אני לדוגמה יודע על עצמי, 40 מ"ג THC מדביקים אותי לספה. והסטלה נמשכת 24 שעות ולפעמים יותר, אם כי חשוב לציין שכל 3-4 שעות אפשר לשים לב לכך שהיא יורדת..אבל עדיין אפשר לזהות אותה.
    בוא נגיד ככה ונסכם - השיא של הסטלה הוא תמיד עד 8 שעות. אחרי 8 שעות זה מתחיל לרדת אבל ממש לא מהר מדי, ואתה עשוי להישאר מסטול בקטנה גם יום וחצי לאחר מכן.

8. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    על פי כל הדעות השונות שיש פה, האם אני יכול לקחת שמן קוקוס לשים עליו 0.1 וויד מגורד - לתנור, מחומם מראש 120 מעלות אני אשאיר שם את הכל לאיזה שעה, ואז לקרר, ולמרוח על לחם מתי שבאלי ולאכול?
    יהיה אפקטיבי וישפיע חזק?

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    0.1? תראה אם מדובר בחומר איכותי עם 20+% THC מובטח, רפואי - אז יש מצב שזה ישפיע כמו שצריך, תלוי בסיבולת שלך.
    בעיקרון אני התחלתי עם מנה התחלתית של 0.2, זה הרגיש לי בול במידה הנכונה.
    זה ניסוי וטעייה - תנסה מה שאמרת, מקסימום? איבדת 0.1. סביר להניח שתקבל סטלה חלשה חלשה.
    0.1 ישפיע רק אם מדובר בחומר איכותי בעל יותר מ-20% THC.

10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תשים על 150-160. 120 זה חום מאוד חלש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!