1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Amphetamine...

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י delysid, ‏8/4/16.

1. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    איך ניתן להוריד פרנויה של אמפיטמין חוץ מ בנזוס ו אלכוהול.....

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם יש לך גישה ל-LSD ממליץ בחום לנסות מיקרודוז, 10-15ug מיד אחרי הקפה בבוקר. פעם פעמיים ואתה חוזר לעצמך.

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אני מתכוון פרנויה של אמפיטמין בזמן ההשפעה ....

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מיצים סחוטים וטבעיים ולהוסיף להם סוכר(למרות סוכר הפרי), קנאביס עוזר לך?
    בגדול כל השאר יהיו תרופות שנותנים בבתי חולים במקרים כאלו, גם אין לי גישה כל כך לשמות המדוייקים או בכללי לא תהיה לך גישה להשיג חומרים כאלו ואחרים.
    הבעיה שמאמפתמינים מקיאים לרוב או שהתיאבון מדוכא לחלוטין, אתה יכול לנסות לאכול שורה של שוקולד, מרגיע מאוד. :)

5. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אתה מתכוון ל בארביטורטים למניהם ו חומרים מרדימים?

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    *אני מתכוונת ;)
    כן כל מיני כאלו, גם לא הכי מבינה בחומרים כי אני לא רוקחת או רופאה...יש לי ידיד נוירולוג אני אשאל אותו :)

7. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    סליחה ;) חשבתי את בן חח ... למה לי אין ידידים ניורולוגים היה מאוד מתאים לי כזה ידיד ...

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בן עם תמונה של פרחים ברקע? ;) חח סתם. תשמע, נוירולוגים הם מגה סאחים, באמת. הם כל כך סאחים שכואב לי. וזה הזוי כי הם יודעים על כל החומרים וההשפעות יותר מאיתנו. כשדיברתי עם הידיד הזה על LSD והשפעותיו הוא התחיל כזה לגמגם ולשאול למה אני שואלת על הדברים האלו בכלל ושזה לא טוב ושהמדע לא יודע הרבה על הסם הזה(וזה דווקא כן נכון).
    מבחינתם גם קנאביס זה רע מאוד חח
    בקיצור מיצים עם סוכר עוזרים לך? אני אנסה לברר לך באמת על משהו אחר וחוקי שיכול לעזור..

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לפני כמה שנים חוויתי טריפ LSD לא נעים ולא היה לי כדור הרגעה. לקחתי פרקוסט וזה השפיע כמעט כמו ואבן. התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב כ-20 דקות אחרי שבלעתי את הכדור. יכול להיות שזה יפעל באותה צורה גם על אמפטמין.

delysid אוהב/ת את זה.
  10. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    נו בטח אוקסיקודון זה חתיכת אופיאט... קשה להשיג כאלה דברים...מקסימום שאפשר להשיג זה קודאין חחח ...אבל כן זה גם פתרון אופיאטים זה מאוד עוזר לפרנויה של ספיד ו בכלל להוריד טריפ רע ( שבחיים לא חוויתי כזה מ אסיד)

11. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני קיבלתי פעם אוקסיקודון נגד כאבים כרוניים. אם פרקוסט היה גבר, הייתי עושה לו ילדים. (פרקוסט-תרופה שמכילה אוקסיקודון+פרצטאמול)
    אבל יש לזה המון תופעות לוואי וזה מאוד ממכר. בקיצור אמרו לא לאופייאטים.
    אני לא חושבת שרופאים מאשרים דברים כאלו בקלות, ואם תרצה לקבל את התרופה הזו תצטרך לעשות המון שמיניות באוויר..בהצלחה

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לאנשים עם פריצות דיסק, החלפת מפרקים רושמים כאלה דברים.

13. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    פעם עשיתי תאונה עם רכב כולי הייתי שבור רשמו לי את זה ב סירופ(OXYCOD) ...פאקין שיט זה יותר חזק מ MCR... היה נדמה לי ככה...אוש פשוט הייתי לוקח חחח כמויות יחסית גדולות ...

What_ever אוהב/ת את זה.
  14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קיבלתי את החרא הזה על כאבי קרוהן..
    וללא עוררין קנאביס עדיף..

delysid אוהב/ת את זה.
  15. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אין ספק ש קנאביס עדיף מ כל הדברים האלה...

16. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    רק לי יש 10 חבילות פרוקסט ועוד 10 אוקסיקונטין סתם ככה? יאללה מי קונה? :D

17. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    מה מנה מומלצת להתחיל עם אמפטמין...[​IMG]

18. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    יש איזה מדריך לחלוקה נכונה? כי לא הבנתי איך מחלקים את זה נכון. בגלל החלוקה הלא נכונה של הקרטון יש ימיםשאני לא מרגיש כלום יש ימים טובים ויש ימים שאני מרגיש טוב מידיי (אי אפשר לעבוד ככה)
    שמעתי עלי שיטה להמיך את החומר הפעיל בקרטון לנוזל ואז למלא את המזרק בכמות הרצויה

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קודם כל חשוב לדעת כמה מיקרוגרם יש בכל קרטון. אם מי שטבל את הקרטונים יודע מה הוא עושה אין סיבה שהמינון יהיה שונה מפעם לפעם. יכול מאוד להיות שהקרטונים שאתה צורך מלאים בנקודות חמות ונקודות מתות, כלומר אין הנחה אחידה של חומר.

אפשרי בהחלט. אבל שוב, חשוב לדעת כמה מיקרוגרם יש בכל קרטון. מכניסים קרטונים שסך המיקרוגרמים שלהם הוא בין 900 ל-1000 לתוך כלי עם 50 מיל' וודקה. משאירים את הקרטונים בתוך הכלי למשך יום יומיים, מנערים מדי פעם, ואז אפשר להוציא אותם. הנוזל שנשאר בכלי יכיל בסביבות 15-20 מיקרוגרם של חומר לטיפה של 1 מיל', שזה מצויין בשביל מיקרודוזינג.

HeavyDose אוהב/ת את זה.
  20. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    Dextroamphetamine + Amphetamine
    בסוף הוחלת לקחת לפעם ראשונה 60 מג שזה 3 כדורים...דבר ראשון זה מעלה יחסית לאט כ 45 דקות רק מתחיל. או קיי בהתחלה זה משו כזה ...מההה וזהו?חשבתי הרבה יותר חזק עובר 10 דקות.. רבע שעה... אני מתחיל לשים לב שכל מה שתעשה אתה מקבל מזה סוג של סיפוק ...וזה נמשך עד סוף ההשפעה...אוקיי ממשיכים...לגבי מוסיקה...באוזניות גואה טראנס היה נשמע דומה יחסית לאמדי או יותר בכיוון של 4MMC (סוג של קאתינון חח אגב שהומצא בישראל ) ..... צמרמורות בכל הגוף, מ הצלילים בשיער הרגשה של כאלו השיער עומד..זה דמיון יחיד עם אמדי אין אמפטיה חזקה גם במינונים גבוהים ...אחרי כשעה וחצי לאחר נטילה...אתה מרגיש סוג של אופוריה דומה לקוקאין..... זה דומה עקב אופריה נקיה ולא ממש חזקה אם לא לקחת באותו יום מנה של פיל (הבדל מקוקאין שקוק נותן אופוריה נקיה חזקה מאוד ..כמובן אם הוא יחסית נקי.) וביטחון עצמי מורם...ודבר אחרון ספידים מזה ממש חזקים...תמייד בא לך לעשות משו ומה שאתה נגיד עושה אפילו אם סחי זה יראה משעמם ..בהשפעת האמפטמין זה נותן לך סיפוק מכל מה שתעשה... מאוד מאוד בא לך לדבר בזמן ההשפעה ....אם זה מינון יחסית גדול אתה בכלל לא מפסיק לדבר... מומלץ חבר או ידידה ליד חח..... הרגשה של שלווה בחיים עם סוג של יתר בטחון עצמי מתלווה למשך כל הטריפ ...השפעה כ -6 שעות (אם לקחת יותר ישר יכול להיות יותר בהרבה)...באותו יום היה מושמד כ 100 מג שזה 5 כדור הכל נלקח דרך הפה בכדור החמישי מתחילים להרגיש תופעות לוואי שהם נסבלות... טכיקרדיה קלה... אי שקט לפעמים...בלבול....שזה עובר דיי מהר אחרי שהשפעה פגה...בהסנפה בטח צריך קצת פחות המינון(גם רמת החוזק של ההשפעה עולה כמובן הדאונים יהיו הרבה יותר חזקים ו סיכוי להתמכרות גדול יותר )....היית השפעה כ 12-14 שעות...אגב באותו לילה אין סיוכי להירדם ...לא בגלל פרנויות או סרטים...הגוף פשוט מומרץ ( או ש זה בגלל שלקחתי מינון גדול ביום אחד) ועוד חסרון אישון מורחב מאוד גם באור למרות שאתה לא נראה פצוץ ו יש מחשבה ודיבור ממש צלולים...
    לסיכום
    חומר מתאים יותר למשל בעבודה כש איזה יום מפספסים שעות שינה וצריך להיות מרוכז ולא עייף או סתם באיזה בוקר איןןן כוח לכלום ועצלנות השטלת ואסור לפספס זה פתרון מעולה במינון 20-30 מג
    לסטלנים ... לפעם ראשונה בלי טולרנס לחומר 50-60 מג כ 5-6 שעות חוזק 7 מתוך גם 10 מנוסים יכולים גם 80 מג
    עמ הזמן מתפתחת לחומר סיבולת שזה אומר צריך יותר ויותר ולא רק זה... כמה שפחות הפסקות יותר תופעות לוואי...
    תודה לכולם

#20 delysid, ‏16/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/6/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!