1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Northern Lights - האם לקצור עכשיו?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hydra, ‏17/4/16.

1. Hydra

Hydra חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם!

גידול שני שלי. מגדל בארון קטנטן של 90 ס"מ גובה, 60 ס"מ רוחב ו-40 ס"מ עומק.
    שתי נורות CFL 65W אחת 2700K ואחת 6500K.
    Northern Lights Feminized
    מדשן עם GHE.
    נמצאת בתוך SMART POT של 4 ליטר.
    סטלן שכמוני, לא עקבתי אחרי תאריכי הנבטה או כמה זמן בדיוק הצמח צומח, אני מניח שבערך 6 שבועות פריחה כבר.
    בשבוע האחרון היא מקבלת רק מים כי אני חושב לקצור אותה בשבוע הקרוב. כבר בערך שבועיים-שלושה שלא צומחת לגובה. אני גם לא כל כך רואה את הפרחים גדלים יותר.
    מה אתם חושבים?
    תודה!

https://anonfiles.com/file/41bd6c8859542a54372bf79a7e8502af
    https://anonfiles.com/file/deb9da1836b34d55c1a3d3ecf41715b8
    https://anonfiles.com/file/a4b7ae1beae820e6d6471a2c5f50ec1a

2. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    ממש לא כשתראה את השיערות שעכשיו אצלך לבנות בצבע חום תמהר לקנות מכל חנות הידרו מיקרוסקופ X50 ובאינטרנט יש מספיק מידע בנוגע לצבע המדויק שהטריכומות צריכות להגיע

3. Ayl_bh

Ayl_bh חבר חדש

לייקים:
    1
    בוקר טוב אפשר קישור למנורות ?

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    יש עוד זמן אחי על תקצור חבל לפי דעתי 2 עד 3 שבועות הצמח כבר לא אמור לגבוה כרגע הצמח בתהליך אחר כבר הו מעבה את הפרחים ויותר חשוב הו מעלה את ה thc

#4 Dr.hydro, ‏17/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/4/16
  5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תחכה עד ש80% מהשיערות יהיו חומות ואז תקצור

6. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    חכה עם הקטיף חבל. נראה שיש לך עוד 3-4 שבועות.
    את הזמן פריחה אתה סופר מהרגע שהצמח מסיים מתיחה או מרגע שאתה רואה את השערות הלבנות (קליאקס) צצים בכל מקום -התחלה של היווצרות פרחים (בערך 1-4 שבועות מרגע החלפת זמני אור ל-12/12)
    ואז אתה סופר את זמן הפריחה שמומלץ ע"י החברה ממנה הזמנת את הזרעים. (בדרך כלל לפי הזן שלך 50-60 ימי פריחה מסיום המתיחה). ואז תשתמש במיקרוX50 כמו שמישהו הציע כאן - בערך 70-80% טריקומות אפורות והשאר 20-30% בצבע עמבר/אדום. ואז תקרא ברשת על קטיף נכון. מציע לך ללמוד גם על שטיפה נכונה לפני הקציר (כבר עכשיו). בהצלחה גבר!

#6 elro in the sky, ‏17/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/4/16
    vvasili אוהב/ת את זה.
  7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אני לא מסכים איתך בכלל חוץ מיזה שצריך לחכות ואכן מיקרוסקופ לסוף הכול לא נכון!

8. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    הכל נכון. אם אתה לא מסכים זו דעתך. אבל תן לבנאדם להחליט. אני לא כותב מהתחת. בינתיים זה אתה שלא רשמת שום סיבה לזה שהכל לא נכון חוץ מזה שאתה לא מסכים......
    ואם אתה סופר את זמן הפריחה שלך מרגע שאתה מחליף את הזמן אור/חושך אז אתה חייב לבדוק את עצמך.
    ממליץ לך- תגלה עולם חדש. בהצלחה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אין מה להתעצבן לא אמרתי שאתה רושם מהתחת כל אחד והדעה שלו במיוחד מתי לקצור זה נושא שניתן לויכוח לכן כמו שאמרת שהחבר יכלית יש מספיק מידע בנושא אנחנו פה לעזור ולא להפך.
    תמיד אשמח ללמוד משהו חדש ותמיד יש מה ללמוד תן קישור שיצדיק את מה שאתה אומר תאמין לי אני רק יודא לך.
    ומזה שטיפה נכונה?

10. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    לא מתעצבן רק מסביר שאני יודע מה אני אומר. מבחינת קציר- בבקשה, זה באנגלית אבל אפשר להסתדר :)
    http://www.growweedeasy.com/cannabis-flowering-stage#cannabis-flowering-week-4-6

11. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    ועצה קטנה גבר- אם יש משהו שאתה לא בטוח או יודע אז אל תפסול ככה "הכל לא נכון". אולי המידע שלי מעולה והבנאדם יפספס אותו כי יחליט שאתה צודק שלא נכון בלי שום הסבר? לכן אני כתבתי- כדי לעזור, לא להזיק

12. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תאמין לי אני בטוח מעוד בעצמי אחרי עשרות מחזורים אבל חס וחלילה לא מזלזל באף אחד!
    לא לקציר בקשתי קישור כי כמו שאמרתי כבר קציר זה נושא שניתן למחלוקת.
    אפשר בבקשה קישור למה סופרים שבועות כמו שאתה אומר?

13. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    זה מה ששלחתי לך.... בטוח שקראת את הכתבה? מציע לך להירשם לאתר- כל צמח תוציא יותר מ-150ג' תרופה יבש מוכן לשימוש.

14. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אה או קי פשוט רשמת קציר בבקשה עז חשבתי שמדובר על קציר אני יעבור על הלינק תודה!
    גם אכשו אני מוציא 150 ממוצא לצמח יצא לי גם כמעט 250 מי צמח אחד.

greenlove ו-elro in the sky אוהבים את זה.
  15. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    כיף לשמוע :)
    איזה זן הביא לך כמעט 250? זן סאטיבי?

Dr.hydro אוהב/ת את זה.
  16. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    האמת עבדתי תקופה די ארוקה אים צמחים אוטומטים של דאצ׳ שהביאו יבול מרשים ביותר הייה כמעט 200 לצמח וגם חברת dinafem תותחים יבול מרשים ביותר זן אוטומטי של האגדה וויט-וידו הביא יותר טיפה מי 200 אבל נורטן- לייטס של גרין-האוס הפתיע אותי חבל על הזמן הביא לי כמעט 250 לצמח אוטומטי.

17. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    טטטוב! כל זה ב3 חודשים? אחלה אוטומטי.
    לא יצא למ להתנסות איתם עדיין. אוהב פוטוסינטזה יותר. כל העיניין של בונזאי מטורף- חולה על זה! ויש לי זמן לא קצוב אז זה נוח לי. אבל יפה יפה אחי

18. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לעשות שטיפה לפני קציר זה מיותר ואין בזה שום צורך .
    לגבי השבועות פריחה , זה לא מסובך , אחרי השינוי משטר אור מתחילים לספור את השבועות הפריחה , בדיוק כמו בטבע, ככה שאם אתה מדבר מנסיון אישי זה אמור להיות ברור לך.

Dr.hydro אוהב/ת את זה.
  19. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    אם אתה משתמש בדשן לא אורגני אז יותר מרצוי לעשות שטיפה כמו שצריך אחרת אתה מעשן שאריות דשן שמאוד מיותר ולא בריא לך. בנוסף- ספור איך שבא לך. מנסיון אני אומר שתתחיל לספור את הפריחה מרגע שאתה רואה ניצנים ולא מרגע שאתה בקדם פריחה. יש לצמח שלבים בחיים. אם היה מדובר באוטומטי אז בכלל זה לא משנה. אבל מדובר בפוטופיריוד אם אני לא טועה והעצה שלי לספור מרגע הופעת הנצנים ולא בקדם פריחה. זה לוקח 1-3 שבועות מרגע החלפת האור ל12/12 וכמובן שזה הזמן להתחיל להכניס בנוסף דשן פריחה ואז שמתיחה מסתיימת להתחיל להפחית למינימום את דשן הצימוח. אם יש לך תוספי פריחה נוספים וויטמינים וכל היוצכ בזה נוספים אז בכלל אפשר לזנוח את הדשן צימוח כשנכנסים לפריחה מאסיבית. מבטיח לך. יתן לך תוצאות נוקאוט סופני בגודל היבול והפוטנציאל שלו. וכמובן שנסגים שכל זן והזמן שלו.

20. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    דשן נספח רק בצורה של 16 יונים(לא משנה איזה דשן,מינרלי וגם אורגנ),חלק ניכר מהיונים שנספחו לצמח הופך לצורה אורגנית השמישה לצמח. הריכוז של כל אחד ואחד מהמינרלים הללו יחסית קבוע ברקמות הצמח. עבור מרבית החומרים לא יכול להיווצר מצב של אגירה. תהליך ההרעבה רק יגרום ליסודות הלא ניידים להתפרק ברקמה המבוגרת (עלים וגבעולים תחתונים) והסעה שלהם לעבר הרקמות הצעירות (תפרחת ועלים עליונים). גם אם היינו רוצים לגרום ל"הרעבה" של הצמח, כך שיפרק מולקולות לא רצויות אנו רק נפגע בו ותגרום לו להיות פחות פורה.

הקרקע עצמה הינה מדיום מורכב. אולי נדמה שאם נשטוף אותה במים נגרום ליסודות להישטף מהקרקע,אך שטיפה תגרום לחלק מהמינרלים שקשורים לגרגרי הקרקע להשתחרר, כך שבסופו של דבר נקבל יחס מינרלים מסיסים בקרקע השונה מהיחס ההתחלתי.
    תהליך השטיפה יכול לשטוף גם חלק מהחיידקים הטובים לקרקע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!