1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להתחיל לגדל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י יורם מנפץ המיתוסים, ‏20/4/16.

1. יורם מנפץ המיתוסים

לייקים:
    0
    מה נישמע חברים המחרים בארץ לגרם שברו לי תכיס והחלטתי להתחיל לגדל כבר מצאתי מקום באיזה חור ביער אבל עכשיו יש לי כמה שאלות איזה צמח אתם ממליצים שגדל מהר אבל מתאים לבחוץ ושלא יהיה גבוה מדי ותנו הצעות איך לגדל ומה צריך לעשוץ בחוץ תודה נשמות לכל העוזרים

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    יש יותר מידי אינפורמציה בשביל להתחיל להסביר לך מה לעשות ,תחפש בגוגל יש לך את כל המידע הבסיסי להתחלה ,בהצלחה גבר

elro in the sky אוהב/ת את זה.
  3. יורם מנפץ המיתוסים

לייקים:
    0
    חיפשתי אני יודע כבר את כל התהליך עשיתי מחקר קטן רק חסר לי איזה צמח לגדל ועוד שאלה חייב לייבש ולעשן אותו בגלל שזה תהליך ארוך ומציק

4. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    אם אתה רוצה משהו נמוך חפש באבלישס (הייבריד אינדיקה דומיננט) וגם קרנף לבן (וויט רהיינו) (גם הייבריד אבל פה הסאטיבה יותר דומיננטי) של נירוונה- מעולה! .
    הקרנף ממש מתאים לאקלים שלנו בארץ. וגם השנייה די זורמת ולא עושה בעיות.
    בהצלחה

5. יורם מנפץ המיתוסים

לייקים:
    0
    תודה גבר אתה יודע עם חייב לייבש לעשן את הצמח? או שאפשר להשתמש בו כמו שהוא לאחר הקציר

6. grow_me

grow_me חבר חדש

לייקים:
    4
    תשמע אני לא יודע אם חייב.
    אבל אני יודע שאם לא תייבש אותו לא נראלי תוכל לעשן אותו כראוי :) .
    תהליך יישון זה אם אתה לא תפרק הכל מהר אז עדיף לשים קצת בצד וליישן אותם , גם עם הזמן של היישון בתנאים טובים הוא רק יתחזק לך.

7. יורם מנפץ המיתוסים

לייקים:
    0
  8. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    בטח שאתה יכול בלי לייבש- פשוט תצרוך אותו באכילה..
    לעשן עשב טרי זה גם לא טעים, גם לא נדלק כראוי וגם עלול לגרום לכאבי ראש. היישון הוא עיניין של 1-2 שבועות כולל הייבוש. מי שמיישן יותר בתנאים הנכונים רק מרוויח יותר טעם ושיפור ה-THC (כמובן שבתנאי שימור נכונים..)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!