1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת רפואי לחולה פסוריאזיס כבר 5 שנים

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י gev_97, ‏21/4/16.

1. gev_97

gev_97 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני חולה פסוריאזיס כבר 5 שנים ועד עכשיו שום דבר לא עזר לי מהתרופות שהרופא הציע
    כשעישנתי קנאביס ראיתי שזה השפיע לטובה בנוגע למחלה שלי .
    יש לי סיכויי כל שהוא לקבל אישור?
    גם כשהמחלה הייתה מתחזקת אצלי הייתי סובל מדיכאון שהקנאביס היה פוטר לי אותו בשניות

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה יכול לנסות לבקש שמן קנאביס למריחה על האיזורים הבעייתים(מרפקים וכדומה אני בטח לא צריכה לחדש לך מה זה פסוריאזיס חח). להתייעץ עם הרופא שמטפל בך ולבקש המלצות. יותר מזה לא ידוע לי, בהצלחה.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סקרן לדעת, אם כבר מישהו נגע פה באזור הפסוריאזיס.
    לקרובת משפחה שלי יש פסוריאזיס כבר קרוב ל-30 שנה. יש סיכוי לרפואי? כל הדברים לא עזרו.

ובנושא האשכול - איך עישון משפיע על פסוריאזיס? אני יודע רק ששמן יכול לעזור במריחה ספציפית.

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זנים שמכילים כמות נכבדת של CBD עוזרים נגד דלקות ומפחיתים דלקתיות בגוף(מורידים מדדי דלקת סטייל CRP וכדומה).
    אני אישית חולת קרוהן, המחלה שלנו במעיים נמצאת. אז מקבלים או שמן ש"בולעים" או משהו לעשן. לעשן עוזר מאוד. מ א ו ד

5. גפן

גפן חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטרף לשאלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!