1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Northern Lights - האם לקצור עכשיו?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hydra, ‏17/4/16.

1. elro in the sky

elro in the sky חבר חדש

לייקים:
    16
    בדיוק זו הסיבה שלא רשמתי לחתוך את הדישון במכה. יש סיבה ששטיפה נמשכת שבוע-שבועיים כדי להוריד בהדרגה את כמות המזון ואז לסיים בשטיפה טובה שלא פוגעת ולא פוגמת ואפילו גורמות לצמח לזרוק עוד פעולות הגנה/השרדות אחרונות לפני מותה.
    יש דרך. ושאל את עצמך- אם יצרני הדשנים ממליצים לך לשטוף את הדשן שלהם מהצמח אז כנראה יש סיבה וכמובן הכל תלוי דשן. באורגני אסכים איתך שהשטיפה היא כמעט לא נחוצה.

2. Hydra

Hydra חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לכולם על התגובות. איך אתם ממליצים לדשן? קחו בחשבון שבגלל שהצמח קטנטן הוא לא דורש הרבה מים ודשן, בדרך כלל אחרי השקייה של 1.750 ליטר כבר יש לפחות 10% נקז. העלים התחתונים התחילו כבר להצהיב.
    יש לי את הדשנים של GHE סדרת FLORA.
    3-1-7
    5-0-1
    0-5-4

#22 Hydra, ‏18/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏18/4/16
  3. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    באיזה חלל גידול הגעת לתוצאות כאלה? ועם איזו תאורה?
    גרמת לי לשקול לרכוש כמה אוטומטיים בביקור הבא בחו"ל

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    החלל גידול לא רלוונטי באוטומט כמו בפמנייז צריך מקום! התאורה בגדול לד רק לד! הייה שילוב של כמה מנורות צריך הרבה אור! עציץ 20 ליטר, כמובן גידול היידרופוני,בקרה מלאה השקיה אים אוסמוזה הפוכה.

FreeDa Leaf אוהב/ת את זה.
  5. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    איזה שיטת גידול ואיזה מצע?

6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    RO לאו דוקא טוב בשביל השקיה , במים הלו אין מלחים,כלור,ומיקרו אלמנטים שנחוצים לצמח ,במקרים כאלו אתה צריך להזין לצמח בנפרד את המיקרואלמנטים.
    השקיה עם מי ברז עדיפה לדעתי.

7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    בגלל שאתה חושב ככה לא תוכל אף פעם לגדל צמח באמת מרשים!
    המים בארץ חרא יש מקומות בהם המליחות במים הי 1.2-1.3 ראיתי בעניים שלי וגם אים 0.8 עדיין לא טוב!
    אני נותן תזונה נטו לצמח ומה אתה כבר צריך בסך הכול להוסיף קלציום ומגנזיום זה כל הסיפור, דשן בסיסי ויש לי לפריחה כמובן זרחן שאני מוסיף (לא הרבה) ואשלגן שאני מוסיף יותר בהדרגה כמובן לפי מה שהצמח מסמן לי זה כל הסיפור אבל תהייה בטוח בדבר אחד הצמחים שלי אוכלים יותר גודלים יותר מהר ונותנים יותר יבול אים אתה רוצה להתווכח על זה, זה מיותר אחי אין טעם לא תוכל להזין את הצמחים כמוני מי בכינת דישון.

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    מצע גידול אחי כמובן קוקו-פרלייט אלה מה? באדמה בחיים לא תצליח להגיע לזה.
    שיטת גידול-אין שום שיטת גידול.- אוסמוזה הפוכה בבקרה מלאה על הכול,עציץ 20 ליטר ואפשר יותר,דישון מינימלי ומי שבוע שש מוסיף זרחן ואשלגן, השקיה אוטומטית שתי טפטפות בכל עציץ לשעה ביום 2 ליטר כל יום הבנות אכלו ובסוף הגיע ל3 ליטר ביום, אני חושב שכמובן מעבר לזה שהכול תלוי בזרע אבל נגיד ויש אצלך אוטומטים טובים אתה צריך המון אור אבל באמת כמה שיותר אני משתדל לפחות להגיע ל1,000 ואט עבור מטר מרובע וצפונה!

Enpo.ip אוהב/ת את זה.
  9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אנשים כמוך נוטים להתבלבל לגבי התפקיד של הדשנים עם התפקיד של התאורה, דשנים לא מאיצים בשום דרך את הצמיחה, דשנים שומרים על הצמח בריא , לעומת התאורה ,משפרת את רמת הגדילה והצמיחה של הצמח

ומאיפה לך לדעת אם אני כן מגדל צמחים מרשימים או לא? בגידול האחרון נשארתי עם 200 יבש משתיל אחד(תאורה של 250 וואט).אם בעינך זה לא מרשים אז כל הכבוד לך.

10. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מעניין אותי מה @אגרונום חושב על העניין?

11. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אתה מתבלבל בין שתי דברים בקשר להאזנה של הצמח אתה צודק אבל מה שאנחנו מחפשים זה אך אנחנו יכולים לתת לצמח יותר אוכל ויותר ויותר במובן הטוב כמובן כמה שהצמח יוכל יותר הו יגדל יותר ויוכל עוד יותר וכך הלאה הבנת..... או עדיין לא ?
    ואכשו תוסיף לזה הרבה אור אבל הרבה אור וככה מגדלים צמחים גדולים יפים ומרשימים!
    התמיסה שלך מתחילה כבר ב1.0 ec פחות או יותר אים הרבה מליחות וחרא שהצמח גם ככה לא זקוק לא, התמיסה שלי הי בערך אותו דבר אבל נטו מה שהצמח באמת צריך.

12. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    באמת בשיא הכנות לא עקבתי אחרי יומן גידול של אף אחד פה באתר עז אין לי מושג מה יצא לך שם, מה שאתה אומר 200 לצמח תחת תאורה 250 זה מכובד מעוד שאפו!

13. Connor

Connor חבר חדש

לייקים:
    9
    איזה זנים הביאו לכם יבול מרשים כזה?

14. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כמה שיותר אור למטר ככה נוכל לתת יותר דשן לצמח..

15. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    2 ליטר ביום? ז"א 100 מ"ל כל שעה?
    לאיזה גובה הצמח הגיע בקציר?

16. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    נכון מעוד ואני מנסה לפחות לתת 1,000 ואט למטר מרובע ושואף כמובן ליותר אור.
    אבל! תוכל לתת לצמח יותר דשן רק אים מי אוסמוזה הפוכה או לחילופין מים מהברז אים מליחות נמוכה מה שלא ראיתי בארצנו, אים מים חרא כמה כבר תוכל להזין את הצמח אים בהתחשבות שאתה לא אמור לעבור את ה2.8-3.0 ec כי עז זה כבר לא שווה הצמח יתקשה לקלוט את מה שהו צריך.
    אכן כן ויותר תלוי בתנאים בחלל גידול.
    הגיעו ל1.70-1.80 פלוס מינוס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!