1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח בסטרס?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י satlaniko, ‏29/4/16.

1. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    יש לי שאלה,יש לי 3 עציצים כבר אמורים להיות שבוע שלישי או רביעי לצמיחה,וגיליתי שמשהו הוציא לי אותם מהשורש ואז העלים כולם התחילו להיות עצובים כלפי מטה ,אז עשיתי שוב עומק באדמה והחזרתי אותו כמו שהיה מיקודם.והעלים התחילו לעלות שוב כמו שצריך,רק שיש עלים שמתחילים להיות מעוותים כאלה והם נובלים עם הזמן מחליפים צבע ונובלים נהייתי מעוותים ממש מתקוובצים.אז חתכתי אותם מהגבעול עצמו שהם היו קשורים בו...מה לעשות? זה יסתדר? הצמיחה נהיית איטית גם מאוד.מדובר בזן אוטומט .
    סוג של נראה ככה רק יותר העלים יותר ירוקים
    בן 4 שבועות מזרע|

#1 satlaniko, ‏29/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/4/16
  2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אין מה לעשות עם זה , הצמח עובר סטרס . חבל שהזן הוא אוטומטי כי מה שקרה לך יפגע לך בייבול הסופי.
    תמשיך לגדל כרגיל.

3. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    עד כמה זה משמעותי מבחינת יבול? נגיד היה צריך לצאת 60 הוא יוציא 20?

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    בלתי אפשרי לשאר במיספר אחי,תחשבו ככה : צמח אוטומט יש לו זמן קצוב עד שנכנס לפריחה , כאשר הוא קיבל סטרס ,הוא משתקם על הזמן של הצמיחה שלו , הכוונה של זה הוא מאבד זמן יקר של צמיחה.חיסרון מאוד גדול באוטומטים לעומת זן רגיל או נקבי שאתה לא מפריח עד שהצמח לא בריא וגדול.

5. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    פחות עלים בצמיחה פחות יבול?

6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אח שלי מה לא הבנת ? שהצמח נכנס לסטרס לוקח לו זמן להתרפא , ובנתיים הזמן להיכנס לפריחה בא ומתקרב , ובמקום לגדול ,הצמח מרפא את עצמו ומנסה להשתקם ממה שקרה לו.אז במעבר לפריחה יהיה לך צמח קטן יותר , משמע יבוש דל יותר.

7. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    פשש אזה באסה הבנתי אחי תודה,נראה לי אני יזרוק אותם כבר חבל על הזמן נתחיל חדש

8. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לא התכוונתי שתזרוק אותו אחי , אם הצמח נראה סביר אז תן לו הזדמנות , לא חבל לזרוק?

9. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    חחח אני יודע אחי שלא התכוונתה ליזרוק ,עזרתה לי פשוט,האמת שחשבתי גם ככה זה אוטומט ודי מבאס להשקיע 3 חודש בשביל 10 גרם עלובים,עדיף להתחיל חדש אבל יצא לפחות 50

10. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אחי אי אפשר לדעת , יש אוטומטים שמביאים גם 100 , אתה רק בתחילת הגידול , אם תגדל נכון וגנטיקה טובה אז מבטיח יצא לך יותר מ10 גרם. החלטה שלך אחי , שיהיה בהצלחה גבר

11. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    טוב שיכנעתה אותי די מהיר חחח רק בגלל שאמרתה שזה תחילת הגידול .מדובר בזן אוטומט נורטרן לייט הלוואי ויוציא 30 40 אני מבסוט,רק פחדתי עכשיו אם הסטרס הזה שזה פוגע משמעותי למה הוא נעצר פתאום.מענין אם זה הרבה זמן.אם זה עניין של כמה ימים אבל אני מאמין שלא יפגע הרבה ביבול..תודה אחי חג שמח :)

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  12. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אחי תוכל לירשום לי במילים שלנו מה ההבדל בין צמיחה לפריחה? ומתי אוטומטיים נכנסים לשלב פריחה?

13. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    צמיחה זה תרתי משמע שהצמח צומח וגודל , ופריחה הצמח מוציא פרחים ,"ביצים" אם זה זכר.

לאוטומט יש שעון ביולוגי והצמח נכנס לפריחה בעצמו ללא שינוי במשטר אור , כמה שיכנס לפריחה יותר מאוחר ככה יותר טוב.

14. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    תודה אחי רק עוד דבר קטן.פריחה הוא מוציא גם עלים ומהעלים פרחים? או ממש שהצמח הוציא עלים בצמיחה ואז מהעלים האלה יוצאים פרחים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!