1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות קרטון

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Moshe1515, ‏2/5/16.

1. Moshe1515

Moshe1515 חבר חדש

לייקים:
    0
    תמיד רציתי לנסות קרטון לראות תצבעים שמדברים עליהם את כל הדברים האלה שאומרים ויש לי חברים שניסו וסיפרו
    עשיתי אמדי פעמים פעם אחת קיבלתי בערך בפעם השניה קיבלתי ממש
    עכשיו בקשר לקרטון אומרים שעם מפחדים
    והמצב לא טוב לא לעשות זה מסוכן
    עכשיו אני לא מפחד או משהו עשיתי אמדי בלי לפחד רק שהתחלתי לקרוא כל מיני דברים שאנשים אמרו זה מה שהכניס לי תסביך אולי אני כן מפחד וברור שיש תפחד הקטן עם יקרה משהו אבל מבחינת סטלות אני חזק בשתייה בעישונים וגם האמדי זרם טוב בלי בעיות עכשיו הייתי רוצה לשאול אותכם עם כדאי? איך ?עצות ?דברים כאלה

ועוד משו שעשיתי אמדי עישנתי ושתיתי והיה סבבה
    עם אני יקח קרטון אני לא מתכוון לשתות ולעשן אבל לעשות ליפני שאכטה קטנה כדי להיות רגוע אולי זה טוב ?

וכמה מ״ג זה קרטון אחד שלם ?

#1 Moshe1515, ‏2/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏2/5/16
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    קשה לענות לאנשים בלי לדעת בני כמה הם, אבל בו נצא מנוקדת הנחה שגראס נוטה לעורר יותר פסיכוזות מ LSD. קשה לשייך גם פסיכוזות לסמים כאלה ואחרים אבל ללא יוצא מן הכלל ידוע שגראס עשוי לעורר פסיכוזה אצל בעלי נטייה שזה בערך 1 אחוז מהאוכלוסייה בכל העולם. אנשים מתבלבלים ויוצאים מנקודת הנחה ש LSD דופק אנשים אבל למעשה אנשים נדפקים כי זה בנטייה הגנטית (סביר להניח) אבל מעבר לזה ה LSD לרוב נלקח תחת השפעתה של המריחואנה והיא מעוררת פסיכוזה בייתר קלות תחת השפעת LSD. תברר במשפחה האם יש אנשים בעלי הפרעה של פסיכוזה, אם אתה מעל גיל 25 הסבירות שתתפרץ לך כזאת מחלה נמוכה בין אם תאדה או תעשן גראס ועוד פחות אם תצרוך LSD.
    נכון אבל שאם תשתה ליטר וחצי וודקה תעשה באלגן ותהפוך את העולם, אז LSD זה לא שונה אז רק תצרוך אותו בזהירות ובכבוד במידה ותתנסה במצרך היקר הזה.

3. Moshe1515

Moshe1515 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני תכף בן 20 ודבר ראשון תודה גבר
    ואיך אני אמור לדעת עם למישהו מהמשפחה שלי יש מחלת נפש כזאת משהו זה לא משהו שאני יכול לשאול את ההורים ובקשר לגראס והכל חופשי הרבה זמן ולא קרה כלום ברוך ה

4. Moshe1515

Moshe1515 חבר חדש

לייקים:
    0
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כמויות של LSD הן במיקרו גרם. אם זה היה במיליגרם סביר להניח שהיית מתפגר חח.
    לא ממליצה לעשן לפני אסיד, אלא לקחת כמות רגילה יחסית(לך על 70 מיקרו גרם...) ותראה איך הכל זורם לך.
    יש פה מלא נושאים על איך לצרוך אסיד ולמה.
    ומה הבעיה לשאול את המשפחה אם יש למישהו רחוק או קרוב מחלת נפש? מה כבר יעשו לך אם תשאל?

אם אתה מחפש צבעים וריגושים מאסיד אז אני מציעה לך לוותר על העניין, זה סם מאוד רוחני, זה לא אמדי שזה צחוקים וסבבה ושטויות. אל תיכנס לעולמות שאתה לא מרגיש מוכן אליהם ושאתה טיפה מפחד, זה הטיפ שלי אלייך.

לפני שהתחלתי לקחת אסיד שאלתי המון שאלות, ברמה של לחפור(ויעידו על כך חלק מהמגיבים כאן ;) ). עד שלא הרגשתי מוכנה מספיק לא לקחתי. ובטריפ הראשון שלי ידיד החזיק לי את היד כשבלעתי את האסיד, בחיי.
    תיסגר על עצמך ותחליט, דרך אגב מציעה לקחת בתקופה שאתה יותר בסדר עם עצמך, או לפחות בגיל 21.

HeavyDose, FreeDa Leaf, ganja man ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Moshe1515

Moshe1515 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא פשוט לשאול את ההורים דבר כזה הם יתחילו עם השאלות וישאלו בכלל למה אני צריך לדעת וגם הם לא ניראלי ידעו בכללי ואני לא רוצה שהם ידעו שזה בקשר לסמים
    ותודה בכל זאת
    עוד מישהו אולי ?

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מה שאתה צריך לשאול את עצמך קודם זה למה אתה רוצה לקחת LSD. אם זה רק בשביל החוויה הויזואלית הייתי מציע לך לנסות חומרים אחרים כמו AL-LAD או 2C-B. אני לא מנסה לשכנע אותך לרדת מ-LSD, אבל אם מה שאתה מחפש זה צבעים יכול מאוד להיות ש-LSD זה לא החומר שאתה מחפש.

8. Moshe1515

Moshe1515 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא רק צבעים זה משהו שתמיד רציתי לנסות אבל לא חשבתי על זה
    רק אחרי שנפתחתי לדברים אחרים כמו האמדי ולמסיבות ואני שומע חוויות וסיפורים זה מה שמושך אותי יותר לא רק צבעים זה היה דימוי

9. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    קצת קשה עד בלתי אפשרי נראה לי להשיג 2CB לא?

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יותר פשוט ממה שאתה חושב :)

11. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    יצא לי פעם אחת לנסות....כמה ויזואלס זה עושה אין דברים כאלה...וזהה מאווד כיף חח

12. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    חחח כמה אירוני שמתחת לשם שלך רשום "אני כאן בשביל לעזור :)"

שולגין אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני כאן בשביל לעזור באינפורמציה בלבד :)

delysid אוהב/ת את זה.