1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה די חשובה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏3/5/16.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    אני מתכנן לנסוע לאיזה תקופה לא אורכה ליוון קצת נופש קצת מסיבות 1 עם מישהו מכיר או שמע על מסיבות טבע בזקינטוס
    ואם מישהו יודע איזה אטרקציות לסטלן יש שם ואיפה כדי לחפש סתם לצורך העיניין MD,קוק,אולי גלויות שמעתי שהגז נייטרוס הולך שם חזק אשמח אם תספרו על ההשפעה תודה לעונים

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    גז נייטרוס??

3. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    כן נייטרוס זה גז צחוק ואשמח לדעת מה עוד ההשפעות חוץ מצחוק כי אני די סבור שהוא הזייתי

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    נייטרוס אוקסיד או חמצן דו-חנקני, או בשפה "עממית" גז צחוק.
    גם אני חשבתי שדברת על נייטרוס לרכב...

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נראה לי שקנאביס הכי "קל" להשיג..
    הבנתי שביוון הוא מאוד פופולרי..
    בנוגע לגז צחוק(חמצן דו חנקני/נייטרוס אוקסיד)? הוא מאוד דיסוציאטיבי, אני גם לא ממליצה לצרוך כמות שלו מבלי לדעת כמה כי הוא יכול להוריד לחץ דם וממש להפיל אותך ואפילו לגרום לנזק מוחי ולמוות בכמות גדולה. משמש לרפואת השיניים בעיקר ולעיתים להרגעה/הרדמה.
    הוא גורם למעט אופוריה ולעיתים להזיות, כמובן שהוא מפחית כאב, וכפי שהשם שלו הוא "גז צחוק", גורם לתחושת צחוק מוגברת.
    בקיצור זהירות עם הדבר הזה ובמיוחד לא לקחת כמות גדולה, לא סתם מערבבים אותו עם חמצן טהור. :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!