1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף! הפרחה גידול גרילה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Sid, ‏6/5/16.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    א) איך אני מפריח זן שאמור להפריח לקראת סוכות שיסיים להפריח כך באמצע חודש אלול (מדובר בזן og kush ואני לא מתכון לשיטה להכניס לתוך בית מכיון שזה יהיה עמוק בשטח)
    ב)ראיתי שהצמח מוציא 500 גרם בגידול חיצוני הכוונה לכל הצמח או לפרחים וכמה זה בערך יוציא אם אני יקצר תזמן לחודש אלול

2. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    500 למטר רבוע או לצמח?חשוב לבדוק..בכל מיקרה יכול לצאת לך גם 300 מצמח אם יש לו בחוץ תנאים טובים והוא גדל כל העונה בלי הגבלה במרחב המצע..שווה לתת עציץ בכיוון ה100 ליטר ולתת לו להתפתח חופשי..

3. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    זה למטר רבוע אבל הכוונה זה לפרחים או לעלים ביחד עם הפרחים

4. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    וגם איך אני מקצר את זה כך שכבר אני יוכל לקצור לקראת אמצע חודש אלול

5. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אח שלי כל מה שאתה צריך תרשום בתגובה אחת..אחרת זה יוצר כאן אי סדר..
    בכל מיקרה עם עלים או בלי עלים לא כזה הבדל כשמדובר בעציץ אחד..ההבדל עם או בלי העלים והענפים הקטנטנים שצמודים לפרחים ש
    (מורידים לקראת יישון) זה לא כזה משמעותי..
    אין איך לקצר זמן גדילה בגידול חוץ..אתה יכול לכסות במשהו אם בא לך כל ערב באותה שעה בדיוק..לכסות ל12 שעות שלמות בקרטון או רשת צל(כל חומר שלא יגביל זרימת אוויר אך יגביל מעבר אור).תצטרך להיות מאוד מאוד יצירתי . וממש אחראי לגבי השעות! תצטרך לעשות את זה כל יום באותה השעה בדיוק עד שהשעות ירדו בחוץ כי זה יכול לחזור לצמיחה..
    אבל תיהיה בטוח שאם אתה בונה על משקל כבד לצמח תצטרך לתת לו לגדול כמו שצריך..

6. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אבל אני אמור לכסות את זה ל12 שעות חושך עד הקציר או לתקופה מסוימת

7. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    יש כמה שיגידו תקופה מסויימת ..אני ממליץ לכל התקופה..בכלל המלצה שלי לא לעשות שטויות שלא יכנס לסטרט ויהיה דו מיני..תן לזמן לעשות את שלו בנתיים שתול אוטומטי תוך 3 חודש יש לך פרחים ביד..ובתחילת החורף יהיה לך ביד יבול איכותי מהעציץ הנל..

Sid אוהב/ת את זה.
  8. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    זה מה שעשיתי יש לי אוטומטי ורגיל אבל הבעיה היא שבחודש תשרי אני לא בארץ ואין מי שיטפל לי בצמח שאני לא יהיה אז אני רוצה לקצר תהליכים כמה שיותר... אגב לכסות תצמח בסמיכה ל12 שעות חושך יסכן תצמח?

9. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אני מבין את הבעיה אחי קורה לכולם..אין מה לעשות..לזרז בבטיחות ואיכות אפשר רק בחלל גידול כלשהו(ארון וכדומה)..
    לגבי כיסוי בשמיכה לפי דעתי לא טוב..יחנוק את הצמח.. אבל אולי ל @אגרונום. יש רעיון..

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה זה החודשים האלה?

11. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    המגדל צריך עצה בכיסוי צמח רגיל למטרת שעות חושך(הפרחה) בגידול חוץ.

12. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אני צריך שבסביבות ה18 בספטמבר בערך אני כבר יוכל לקצור מכיון שלא אהיה בארץ אחרי זה אשמח אם אגרונום ימצא איזה פתרון יצירתי איכשהוא מדובר בזן 0g kush ואני מגדל אותו בשק בד של 80 ליטר בערך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!