1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים צהובים בפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י FarmerJohn, ‏8/5/16.

1. FarmerJohn

FarmerJohn קנאביסט

לייקים:
    57
    נמחק

#1 FarmerJohn, ‏8/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/6/16
  2. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    בכל מיקרה עדיף מאוד מאוד תמונה.אבל מראש אומר לך תשתמש רק בביו גרו ואם בא לך תוסף לפריחה עדיף לך להשתמש בבלומבסטיק או משהו אחר.הטופ מקס והבלום לא משהו בכלל !!!
    לפי התמונה נדע מה קרה לו וגם נדע להגיד לך כמה לדשן. תן גם פרטים בן כמה גודל עציץ סוג מצע ואיזה בדיוק וכו..

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בלי תמונה הניחוש שלי זה שלא מגיע אליהם אור
    אבל תמונה לעזור

4. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אומנם לא מנוסה עם הזן אבל אחכה לתמונה בכל מיקרה..אדמת משתלה..איך ניראית?יש כדוריות צהובות במצע?אם כן מומלץ בחום לבצע שטיפה רצינית ולדשן בעצמך(אלה כדוריות דשן כימי). יכול גם לחכות עם השטיפה לקראת פריחה ואז לבצע שטיפה ולהחליף את המצע לאדמה אוורירית כמו של הידרו שופ.

5. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    אם מתחיל להצהיב מלמטה סימן שזה חוסר נייד
    אם שאר העלים בצבע ירוק בהיר זה כנראה חוסר בחנקן אבל תמונה תעזור להגיד במאה אחוז

6. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    ולא עדיף לא להוריד עלים תן להם ליפול לבד

7. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    תמונה אולי תעזור לקלוע בול, ביג באד זה אוטומט לא ? שבוע 8 אמור להיות שלב מאוד מתקדם. לא נשמע שיש לך בעיה אם זה אוטומט.. הצהבה בעלים תחתונים בגיל הזה זה נורמלי. ד"א ביו גרו לא משו והמינון שאתה נותן הוא ממש בהגזמה.. זה נשאר באדמה ולא הולך לשום למקום.. מאחר והצהבה בעלים תחתונים וכלפי מעלה מעידים על מחסור בחנקן שהוא מינרל נייד בצמח. במחשבה שניה תמונה תעזור הרבה. יכול להיות שהעודף דישון הוציא את האדמה מהטווח הראוי והשורשים לא מצליחים לספוח חנקן ומתחילים להשתמש במקורות הזמינים שנמצאים בעלים. יכלת לשלול מה שאמרתי עכשיו בעזרת מד שנקרא accurate8 אבל אני סבור שלא ברשותך.. תנסה לנדב עוד מידע ולהשתמש בתמונות שיסקרו טוב מה קורה עם העציץ.

ביו גרו 1מ"ל-1.5 זה המקסימום שלך לאורך הגידול.

8. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    תמונה אולי תעזור לקלוע בול, ביג באד זה אוטומט לא ? שבוע 8 אמור להיות שלב מאוד מתקדם. לא נשמע שיש לך בעיה אם זה אוטומט.. הצהבה בעלים תחתונים בגיל הזה זה נורמלי. ד"א ביו גרו לא משו והמינון שאתה נותן הוא ממש בהגזמה.. זה נשאר באדמה ולא הולך לשום למקום.. מאחר והצהבה בעלים תחתונים וכלפי מעלה מעידים על מחסור בחנקן שהוא מינרל נייד בצמח. במחשבה שניה תמונה תעזור הרבה. יכול להיות שהעודף דישון הוציא את האדמה מהטווח הראוי והשורשים לא מצליחים לספוח חנקן ומתחילים להשתמש במקורות הזמינים שנמצאים בעלים. יכלת לשלול מה שאמרתי עכשיו בעזרת מד שנקרא accurate8 אבל אני סבור שלא ברשותך.. תנסה לנדב עוד מידע ולהשתמש בתמונות שיסקרו טוב מה קורה עם העציץ.

ביו גרו 1מ"ל-1.5 זה המקסימום שלך לאורך הגידול.

9. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אני גם התחלתי להשתמש בדשנים של ביוביזז ואני ואני לפי הטבלה שלהם על 3מ"ל/ליטר צמיחה ו2 פריחה. לתחילת שבוע שישי, בשלב צמיחה. בשבוע וחצי האחרונים אני גם לא בטוח אם דישנתי יותר מדי או פחות מדי.. וגם קניתי ב17 יורו את ה TOP-MAX שלהם.. אתמול השקיתי במינונים האלה וראיתי שיפור היום.. איך אני יכול לדעת מה לעשות בהשקיה הבאה??

10. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    דומה למה שהיה אצלי. עצרתי לכמה ימים את הבלובמסטיק והפחתתי משמעותית את המינון של הביובלום והטופמקס. ונתתי יותר מהגרו. תוך 3-4 ימים ההתפשטות של ההצהבה נעצרה. אבל חכה לעוד תשובות ממישהו שיותר מבין

FarmerJohn אוהב/ת את זה.
  11. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    מה ההתלהבות סביב ביו ביז? המחירים משקפים מאוד תתוצאות.
    ידידי קואלה,
    חברות הדשנים מפרסמות טבלאות עם מינונים מגוכחים בשביל שייגמר ותחזור לקנות עוד.. אני ממליץ לחתוך בחצי את כל המינונים שרשומים בטבלאות ההאכלה.. בכללי לא רק ביו ביז. מצע אדמה הוא מאוד סלחני וסביר להניח שגם אם תשים 6מל לליטר או 1-2 לא תראה הבדל העודף פשוט נשאר באדמה.. ומאחר וזה מוצר אורגני גם קשה מאוד שיווצרו מלחים במצע כתוצאה מדישון יתר ויגרמו לך בעיות שממש תשים לב אליהם.. ותבין שהמינונים מוגזמים.. לכן זה עובד יפה.

תנסה להאכיל עם דשנים מבוססים מלח מינונים מוגזמים וישר תראה בעיות..

#11 Sensimilla, ‏8/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/5/16
    קואלה ו-vvasili אוהבים את זה.
  12. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    כי זה מה שהמליצו לי כששאלתי :) תן משהו אחר ומומלץ לאדמה וגידול שני שלי אשתמש בו

13. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    מחזק את דבריו לגבי המינונים! לא צריך יותר מ2 וחצי לליטר בביו גרו וזה כבר בשלב בוגר!!!
    לגבי משהו אחר אני עדיין חושב שביו גרו פיצוץ פשוט הדשנים האחרים שהזכרת לא ממש טובים.

14. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    חחח צודק..יש לי שאלה אחרת אז
    איך האדמה מבחינת ניקוז?אתה שומר על יובש-רטיבות?
    בההשקיה יש נגר מיד כשמסיים להשקות או שהאדמה כבדה ובוצית והמים עומדים?

15. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אז אחי זה מצוין..ולפי מה שאני מבין זה דישון יתר בוודאות.כי המינונים שהזכרת מקודם הם גבוהים למדי ביחס למה שאני מתאר כבר את הצמח על פי הפרטים שאתה נותן.
    אבל יכול להיות שאני טועה כי שוב לא מכיר את הזן אם הזן עמיד במיוחד כמו כל מיני זנים שונים אז יש מצב ההצהבה לא בא. מדישון יתר

FarmerJohn אוהב/ת את זה.
  16. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    חברים בואו נעשה רגע סדר,
    לגבי הצהבה של העלים לחברנו החוואי ג'ון.. תסתכל עניתי לך בידיוק. תעלה תמונות. ותענה על השאלות שקיבלת.
    לגבי התמונה של האדמה, תודה רבה אבל עדיף שתצלם את האריזה עצמה אם כבר.. שנדע על מה מדובר בערך.

ולגבי ביו ביז, מומלץ למי שאין לו שום ציפיות מהכמות שהולכת לצאת לו. אם יגדל בטוח יגדל מבחינת איכות הפרחים ביחס לזן עצמו לא יהיה הבדל משמעותי. אבל ההבדל המשמעותי הוא באופן הגידול וגודל העציץ והתנובה כמובן. מה שאני לא מבין זה אם כבר השקעת בהכל ושמת כסף על ציוד למה לחסוך 200 שקל בדשנים?

השתמשתי בהרבה דשנים גם באדמה גם בקוקוס גם בהידרו.. המסקנה שהגעתי אליה עם השנים היא שאני עובד רק עם אטמי.

17. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אחי אטמים מצוינים אין מה לומר אבל גם ביוביז מעולים!חלק מהם לפחות סבבה לגמרי..
    אטמי זאת ליגה אחרת.

קודם כל תעלה תמונה ואז נדע הכל

18. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אתה צודק.ואני מסטול.וראיתי תתמונות כבר מקודם חחח
    צמח יפה!!!
    לפי דעתי ץשקה פעם אחת בלי לדשן ובפעם שאחריה תדשן רק ביו גרו 2 מל לליטר. אם בא לך תוסף פריחה בלומבסטיק של אטמי 0.5 מל לליטר..אבל ממש לא עכשיו חכה שירגע

19. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    אתה לא מאזן חומציות או משו כזה נכון?
    אתה עובד עם מי ברז נכון?

אם 2 השאלות נכונות
    אני ממליץ לך לבצע שטיפה שזה אומר אם הכלי שלך 13 ליטר אתה צריך להעביר בו 39 ליטר מים
    אתה נמצא בשלב הפריחה והצמח לא צורך את אותם כמויות חנקן שהוא צורך בצמיחה.. ואנשים מציעים פה הצעות שהם לא מבינים תהשלכות שלהם ולא מתבססים על שום דבר הגיוני או מדעי אנחנו מתעסקים במדע (סליחה על הקטילה זה לא אישי אני פשוט נורא מתבאס בשביל אנשים שמקבלים מידע מוטעה). הבעיה הזאת שיש לך היא לא מהיום היא התחילה לפני סוף שלב הגדילה ותחילת פריחה מוקדמת.

תשטוף ותחזור לדשן 1מל לליטר בו גרו. ובלום כבר היית צריך להיות באזור ה3-4. אין שום סיבה בעולם לעלות מהמינון הזה כרגע. הצמיחה החדשה נראת טוב. אני די בטוח שהאדמה יצאה מהטווח הבריא.. ויש לה טווח גדול! נראה לי עשית לה שמח שם עם הבקבוקים :p

קואלה, vvasili ו-FarmerJohn אוהבים את זה.
  20. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    לבצע את השטיפה כאשר המצע עומד להתייבש כבר, בסיום השטיפה אתה נותן השקייה עם דישון 1מל ביו גרו ושאר התוספים שאתה עובד איתם כרגיל.. הטופ מקס גם לא לתת בהגזמה.. הבלום אתה יכול לפנק 3-4 בשלב הזה ויותר מאוחר לעלות טיפה.. גם ככה הוא לא עושה כלום:}.. ביו ביז אומרים לך שפוך כמה שבאלך גם ככה... לא ... יקרה..
    מה עוד יש לך שם בדשנים? ביו הבן לא הבאת ?רק גרו בלום טופ מקס?

ממליץ לך להצטייד באיזה תוסף הפרחה שיפנק לך תצמחים. ותשלב אותו כי באמת חבל על הכסף של הביו בלום והטופמקס.. יכלת לקנות בלומבסטיק קטן ולהנות יותר.

inonabis ו-FarmerJohn אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!