1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה !

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י אלי עזרין, ‏7/5/16.

1. אלי עזרין

אלי עזרין חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם , אני מעשן כבר שנה חשיש משהוא כמו 7 ראשים ביום קיבלתי הזמנה לבדיקת שתן שתיערך בעוד 9 יום לפי מה שהבנתי אני לא יוכל להתנקות עד ליום הבדיקה השאלה שלי היא אם יש מוצרים שמנקים את השתן במועד קצר של זמן או שיטות אחרות שעושות את העבודה .

2. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    שום שיטה (מניסיון אישי) לא עוזרת..נסיתי הכל מסדורל (שמצהיב את הפיפי) דרך לימון ברחוב הסודה לשתייה כולל 4 בקבוקי מים ביום.. שבועייים עד חודש בדם (שתן) לפחות אחי...תנסה הרבה הליכות שמצריכות המון שתייה רק מים...ובהצלחה.

3. אלי עזרין

אלי עזרין חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שותה מלא מיים משהוא כמו 4 ליטר ביום אבל הייתי מעשן הרבה ו9 ימים זה ממש קצת חייב להיות משהוא שמזרז את תהליך הניקוי
    תגובות בבקשה

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יש באינטרנט ערכות מוכנות של "שתן אנושי". אני קוראת לזה "פיפי שיוצר במעבדה". פשוט לקחו את הרכיבים הסטנדרטיים בשתן ויצרו תמיסה מוכנה בשקית קטנה שאפילו אפשר להכניס לתחתון.
    תחפש בגוגל.
    והמלצה שלי: תפסיק לעשן כל כך הרבה, זה באמת לא בריא וזה יכול לדפוק את הראש. קח קצת הפסקות ותרד מכמות כזו גדולה של ראשים.

5. אלי עזרין

אלי עזרין חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא כול כך אפשרי כי הבנתי שיש משהוא שמשגיח עלייך ורואה הכול בזמן הבדיקה אבל תודה בכל זאת

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה יכול לקנות באתר שלהם את התחתון שמחוברת אליו מבפנים השקית, לעשות חור פיצי בשקית וכאילו להשתין!.
    אני מנסה למצוא לך לינק של זה...

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    http://shop.cleanu.de/Anti-Paranoia-Pack-GIRLhighly-recommended
    הנה לך, למרות שאלו תחתונים של בנות חח.
    יש לך באתר שם גם כל מיני איברי מין מזוייפים שמוציאים שתן בלחיצה חחחחחחח
    או תחתוני בנים. תשמע זה גאוני.

8. אלי עזרין

אלי עזרין חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחח אם כמה שזה גאוני עדיין אי אפשר יש משהוא שמסתכל עלייך ורואה אותך משתין ויש מראה בקיר שמראה את כול מה שאתה עושה

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יא גזור מה לא הבנת? זה תחתון שמחובר אליו איבר מין מזוייף, אתה בכאילו מוציא אותו מהתחתון, לוחץ עליו ויוצא ממנו פיפי. איפה יחשדו בזה בדיוק? חח.

10. אלי עזרין

אלי עזרין חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח כי לא ניראה לי שהאיבר מין הזה עד כדי כך אמיתי מספיק שהבוחן ישים לב אני יישב באופק .. אני צריך משהוא שבאמת ינקה לי את השתן כי חוץ מלהשתין באמת אין לי ברירות
    הבנתי שכמות קטנה של מלח לימון יכולה להוציא אותי חיובי אבל מפחיד אותי לסמוך על זה

11. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    אחח מחזיר אותי לילדות , תעמוד דקה תגיד לו שאתה לא יכול כשמסתכלים עליך ....

12. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    וואלה שמעתי על השקיות האלה אבל בחיים לא פגשתי מישהו שהעיד שהשתמש בהם.. מעניין מאוד אם זה באמת עובד. שווה שתלך לנסות את זה רק בשביל שכולנו נדע לעתיד חח :)

13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה עובד כי החומר הכימי שיש בשקיות מכיל את אותם הדברים שיש בשתן אנושי..או בקיצור, פיפי אנושי שייצרו במעבדה

14. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    תחזיק את הבולבול בחוץ ותעשה כאילו אתה בא להשתין ואז שהבודק יבוא להסתכל תעשה כאילו לא יוצא לך עד שהוא יתבאס
    אחר כך תרוץ שוב על אותו טריק. עד שימאס לו להסתכל עליך כל פעם ותשפריץ מהשתן הסינטטי.

הלואי עלי הייתי מעשן רק 7 ראשים ביום, נשמע חסכוני מאוד (ואני מעשן אותם נקי)

#14 Fonzee, ‏12/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/5/16
  15. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תפסיק לעשן, תשתה הרבה מים( מיץ חמוציות גם על הכיפק), ותעשה ספורט.
    תאכלס 7 ראש ביום זה לא הרבה כמו שאתה חושב, מכיר חבר סטלן ותיק שהיה מעשן הרבה יותר ממה שאתה יכול לתאר לעצמך ואחרי שבוע הפסקה הוא יצא נקי בבדיקה.
    אתה יכול גם לקנות ערכה לבדיקה עצמית יומיים לפני הבדיקה כדי להיות רגוע ואם לא תהיה נקי תמציא תירוץ לדחות את הבדיקה בעוד כמה ימים

Dani420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!