1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי בעיות בעלים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י SWED, ‏13/5/16.

1. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מקווה שאני לא עובר פה על איזה חוק. החלטתי לרכז את הכול במסודר
    פרטי גידול:
    שני זנים: white russian אינדיקה
    power plant סאטיבה
    ארון גידול שהוסב לגינון 1*0.6*1.8 מטר
    נורה 250 hps
    טמפ' 23
    לחות 55%
    הצמחים נשתלו מחדש והוכנסו לארון לפני 5 ימים מעבר להשקייה ראשונית הם לא קיבלו כלום. האדמה עדיין לחה. העלים של הפאוור פלנט pp מצהיבים טיפה. העלים של הווייט ראשן wr מתקפלים פנימה בחלק העליון ועוד עלה שלא נראה טוב בכלל בתחתון. מה יכולה להיות הבעיה? האדמה שאני מגדל בה מדושנת מראש לשלושה שבועות ובחנות אמרו לי לא להוסיף שום דשנים בזמן הזה. אני מצרף תמונות של הצמחים ושק האדמה. אשמח לדעות הערות או כל המלצה בנושא
    תודה מראש
    בינתיים הוספתי עוד מאוורר קטן לסרקולציה והגבהתי את הנורה ( כרגע 33 ס"מ מהצמחים)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    באיזה כלי הם יושבים? כוס פלסטיק או שהעברתי אותם למיכל גדול יותר?

התמונות לא עובדות...

3. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    תנסה ללחוץ על המקש הימני בעכבר ואז פתח בלשונית חדשה. ככה לפחות אצלי זה עובד.
    כרגע הם בעציצים של 18 ליטר עם כדוריות בתחתית שיעזרו בניקוז. הם הגיעו בקוביות אדמה כאלו )לא רוקוול( ופשוט שתלתי את הכול איך שזה. תעדכן אותי במידה והתמונות לא עובדות בבקשה אני יעלה מחדש. תודה רבה

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תשמע בסך הכל הן לא נראות כזה גרוע.

בלי קשר לבעיות - מדוע אתה לא קושר אותם? או עושה להם איזה
    מניפולציה כלשהי בשביל להבטיח צמיחה רוחבית במקום לגובה?

טוב שהכנסת את המאוורר, יכול להיות שהטמפרטורות היו גבוהות יותר בהתחלה?

אני הייתי ממתין עוד קצת, ובודק מה עם המצע, הוא עדיין לח גם אחרי שבוע ללא השקיה?

5. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    בהתחלה הטמפ' הייתה אותו דבר ואפילו קצת פחות. היו לי מאווררי כניסה אבל ניתקתי אותם כי הם הוזיזו את הצמחים יותר מידי. היום יום 6 מההשקייה האחרונה והאדמה עדיין מעט לחה. הלחות עצמה עלתה פלאות שהורדתי את המכסה של הפזר אדים. עד ל80% ועכשיו החזרתי את המכסה כדי שתחזור ל70. לא קשרתי כיוון שנשתלו מחדש ולא רציתי להפעיל עליה לחץ. אפשר להתחיל לקשור?
    תודה

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מבחינת הגודל שלו בהחלט אפשר, אבל אולי כדאי להמתין מעט שהיא תראה קצת יותר טוב.

7. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    adiv תודה על כל התגובות אני באמת מעריך את זה. לפני שראיתי את ההודעה כבר קשרתי את הצמחים. מהגזע הראשי עד לקצה העציץ. לשחרר אותם או כבר מאוחר מידי? הם ככה כבר 4 שעות ובינתיים הכל ניראה תקין. בנוסף רציתי לשאול אותך. הלחות אצלי בארון כרגע על 46% והמכשיר פועל על פול פאוור. עכשיו המכשיר די רציני והוא תכלס לחדרים גדולים אך משום מה אני פשוט לא מצליח להעלות את הלחות. שכרגע בחוץ עומדת על 40%. אני מתחיל לתהות אולי זו בעיית אוורור. טמפרטורה בחוץ היא 23 ובתוך הארון 25. יש לי שני מאווררי סרבר גדולים שמכניסים אוויר פאסיבית. אולי עדיף שאני אנתק אחד מהם? אני חושב שאני יכול להרשות לעצמי עוד כמה מעלות

8. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אל תשחרר אותם.

46% לחות זה לא אידאלי לתקופת הצמיחה אבל זה לא נורא - לדעתי אל תנתק את המאווררים, במזג
    אוויר של הימים האחרונים עדיף שיהיה אקסטרה אוורור בחלל, גם אם זה יבוא על חשבון כמה אחוזי לחות...

SWED אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!