1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני בבעיה עם ההורים..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י galgul20, ‏11/5/16.

1. galgul20

galgul20 חבר חדש

לייקים:
    0
    ההורים גילו אכשהו שאני מעשן והם כועסים רצח הם סאחים ברמות מטורפות הם חושבים שזה יהרוס לי את החיים הם מעדיפים שאני אשתה ואעשן סיגריות מלעשן קנאביס
    אני לא יודע מה לעשות כדי להוציא אותם מהשטיפת שכל שלהם.. הראתי להם כתבות מהאתר הזה והם אמרו שזה חרטוטים של סוחרי סמים והדפיסו לי "כתבות" שקריות של האגודה למלחמה בסמים וזה
    עריכה: אני בן17 דרךאגב

יש למישהו רעיון?

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    כן, שתפסיק לעשן עד אחרי הצבא

שייקה, hydrotony ו-Fonzee אוהבים את זה.
  3. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    להפסיק הרי אתה לא תפסיק, ולכן עם כמה שאולי זו לא עצה חינוכית, הייתי ממליץ לך להצניע את העניין עד שתעמוד ברשות עצמך.
    דבר נוסף - אל תראה להם כתבות מהאתר הזה, הסטיגמה ברורה. תראה להם סרטונים וכתבות ממקורות "לגיטימיים" יותר בעיניהם, אולי זה יועיל במשהו.

4. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

לייקים:
    12
    גם ככה צבא עוד מעט תפסיק...תחזור אחרי זה כשהם כבר ישכחו/תעבור דירה

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תוכיח להם שאתה יכול לתפקד עם זה וזה לא מפריע לך, זה הכל.
    כשהם יראו שהעובדה שאתה מעשן קנאביס היא שולית - ואתה מתפקד כמו שצריך בלימודים והכל סבבה, יעזבו אותך.

6. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אני בן 16 ומעשן מאז שאני בן 14 . ההורים גילו בגיל 15. תגרום להם להשלים אם זה שיוותרו תגיד להם שזה טוב לך ושאתה יודע שזה גם בריא הרבה יותר מסיגריות ואלכוהול ושאתה מעשן וזהו

7. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    תעשה.

אל תעשה.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סקרן לדעת, איך הגיבו?
    וואלה, ההורים שלי גילו עלי בגיל 17 ולקחו ממש קשה חשבו אני איזה נרקומן וכל מיני בולשיט.
    אני מעשן גם כן מגיל 14, ואם ההורים שלי היו מגלים בגיל 14 כנראה שמשהו היה מסתיים לא טוב

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מהניסון שלי הכי טוב שתמשיך להסתיר מהם שאתה מעשן ככה תחסוך לך הרבה סכסוכים איתם
    ומידיי פעם תדבר איתם קצת על גראס.. לאט לאט זה יחלחל להם שזה לא מסוכן והכל שקרים, ואז אתה כבר יכול להציב להם עובדה: אני מעשן! זה עושה לי טוב! אני לא אפסיק בגלל הדעה שלכם על זה. וכו..

10. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בנוסף למה שנכתב מעלי, אם אתם מתחת לגיל 18, זה רעיון לא משהו לספר להורים.
    גם אם הם ישנו את הדעה.

11. galgul20

galgul20 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא קשור למתפקד בלימודים .. הם יודעים אתזה אחי אני סטלן אחראי רצח ותלמיד טוב 5 יחידות הכל ו10 מחשבים
    הם חושבים שזה כלכך לא בריא ומסוכן שזה ידפוק לי את המוח וגם אני אדרדר לדברים אפילו עוד יותר גרועים מהצמח הגרוע והמסוכן קנאביס

12. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אתה מכיר את ההורים שלך הכי טוב ויודע איך הם יגיבו.. אם אתה חושב שהם לא יגיבו בחיוביות לא משנה מה תעשה אז פשוט תסתיר את זה.
    גם אם הם ידעו, כל עוד אתה לא עושה להם את זה מול העיניים או מראה להם שזה משפיע עלייך באופן ישיר תאמין לי שזה לא יעניין אותם כל כך, הם יעדיפו להכחיש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!