1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טראפלס באפטלינג פארק בהולנד- כדאי?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י FreeDa Leaf, ‏15/5/16.

1. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    אהלן חברים,
    אז בפעם הקודמת בהולנד ניסיתי כמות קטנה של שלושה סוגי טראפלס שונים (עם הפרש של כמה ימים בין ההתנסויות). אחת הפעמים הייתה בוונדלפארק והיה ממש מוצלח.
    מישהו התנסה עם פטריות / טראפלס / ל.ס.ד בפארק שעשועים או באפטלינג בפרט ויכול לתאר את החוויה והאם הוא ממליץ?

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לא התנסתי עם פסיכדלים למינהם.
    אבל כן יכול לציין שהייתי באפטלינג אחרי קרוב לגרם שלם (ואני בד"כ מעשן רק בסופ"ש) של סופר סילבר הייז.
    הייתי ברצינות בחצי הזיות כבר.
    עליתי על רכבות הרים ושאר מתקנים ובהמשך חיזקתי ועישנתי עוד..
    חשוב לי מאוד לציין, לפחות בשבילי זה לא כיף במיוחד. אכלתי המון סרטים על הסוגרים במתקנים במחשבה שאני אפול.
    חברים שלי ממש אהבו את זה - והם ספציפית לקחו LSD + סופר סילבר הייז.
    זה נורא אינדיבידואלי.

3. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    אני אישית פחות בקטע של מתקנים ויותר בקטע של החלק של האגדות :)

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לכי על זה.

5. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    פטריות הזיה או טראפלס זורמים עם הטבע והקוסמוס. אני ממליץ להמנע מפעילויות אקטיביות שדורשות תקשורת עם הסביבה בזמן טריפים על פסילוסיבין.
    לא ניסיתי אסיד, אבל הוא אמור להיות הרבה הרבה יותר מתאים לסיטואציה.

אם אתה הולך לקחת טראפלס (חוקי בהולנד והרבה יותר קל להשגה מפטריות) אני ממליץ בחום לא לאכול הרבה באותו יום, להמנע לפחות יומיים מאלכוהול (שבועיים - שלושה משתיה מופרזת של אלכוהול) ולהחזיק 2 חבילות שוקולד עם אחוז קקאו גבוה (70+) בשלוף למהלך הטריפ ולזמן האכילה של הפטריות (שוקולד מריר מסווה טוב את הטעם של הטראפלס, למרות שעדיין יש להן טעם של מוות)

6. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    מסכימה שעניין התקשורת עם הסביבה יכול להיות פחות כיפי. השאלה אם אפשר למצוא שם מקומות נחמדים להיות בהם גם במקרים שנרגיש בלתי תקשורתיים. ואסיד פחות נגיש באמסטרדם, ולא ממש בא לי לקחת איתי על המטוס.

טראפלס ניסיתי שלוש פעמים. לא שותה אלכוהול בכלל, אז אין בעיה לגבי זה. ואצלי מה שהעביר מצוין את הטעם היה ביסים קטנים של מאפין שוקולד. :D

Fonzee אוהב/ת את זה.
  7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בגדול עשיתי גם אסיד וגם פטריות באמסטרדם...
    על פטריות קשה קצת ללכת לפארקי שעשועים, כי אותי אישית פטריות ממש מועכות. אבל ממש. חייבת לשכב או לנוח.
    כשהייתי על אסיד היה באמסטרדם מתחם גדול כזה של גלגל ענק וכל מיני מתקנים, אבל בדיוק שבאתי לשם באמצע הטריפ עם החברים, פירקו את הגלגל הענק!(עכשיו תדמייני מישהי באמצע טריפ של אסיד רואה שמפרקים גלגל ענק בגודל עצום! הייתי בטוחה שאני אוכלת כאפות, חברים שלי אישרו שבאמת פירקו אותו חחחח).
    את יכולה לנסות ללכת למקומות האלו על הפטריות, ממליצה לא לעלות כל כך על מתקנים כי פטריות יכולות לגרום להקאות(אצלי זה לא עשה הקאות, וזה מוזר כי יש לי בחילות מכל דבר אפשרי בערך) וממש לא בא לך להקיא על איזה ילד תמים :D חחח. אבל נראה לי שזה יהיה נחמד. ולא יודעת אני לא אוהבת את הוונדלפארק, ישבתי שם עם חברים על שמיכה/פוך כזה שהבאנו וכולם הסתכלו עלינו מוזר..

FreeDa Leaf אוהב/ת את זה.
  8. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    מבין שלושת סוגי הטראפלס שניסיתי, שניים באמת מעכו. אבל המקסיקנית עשתה לי חשמל בידיים, ובשילוב עם מוזיקת חייזרים של Eat Static בהופעה חיה, זה בא בול. בוונדלפארק לקחנו את הדראגון דיינמייט. אבל קופסא אחת לשני אנשים. ואפילו לא סיימנו אותה, ככה שהכמות באמת קטנה. ופשוט הסתובבנו בפארק ומצאנו מלא פינות קסומות לחלוטין. בחלקן ישבנו קצת וצילמנו, או צחקנו, או פיטפטנו. היו שעתיים-שלוש ממש כיפיות (למעט ההקאות של מי שאיתי, אבל מצאנו פינות בשיחים שהיה אפשר להקיא בלי להרגיש שכולם מסתכלים עליך).

וואי איזה סרט עם הגלגל ענק! גדול! :D

יש דרך להתארגן בקלות על אסיד באמסטרדם? אני פחות בקטע של לפנות לבחורים מפוקפקים בפינות רחוב.

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מפאת אנונימיות של המוכר שמכר לי, אני לא אמסור לצערי את פרטי החנות. אבל תעשי מה שאני עשיתי. עברתי בסמארט שופים ושאלתי מוכר מוכר: "I know that it's illegal, but do you know where I can find LSD?"
    הרבה יגידו לך לא, הרבה יגידו לך שזה לא חוקי ואין להם, חלק יציעו לך LSA או יגידו לך להתארגן ברחוב(אל תעשי את זה). אבל בסוף את תמצאי מישהו שיסכים למכור לך. לי זה עלה 10 יורו לקרטון של 200 מיקרו גרם. את יכולה לקרוא בפורום "יומן מסע" את החוויה שלי באמסטרדם :) בהצלחה.
    וכן, המקסיקנית באמת עושה צחוקים ושמח, גם הטעם שלה ממש סבבה.

HeavyDose ו-FreeDa Leaf אוהבים את זה.
  10. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    אוקיי, אז אחרי שהייתי שם, עמדתי היא שממש לא מומלץ לאכול פטריות / טראפלס באפטלינג.
    מלא מלא מלא מלא ילדים צווחניים בכל מקום. יש גם מקומות שקטים יותר, אבל אלו הוייבים, ואי אפשר ממש להתחמק מלראות אנשים. היו לנו טראפלס בתיק, ומזל שלא החלטנו לאכול אותם. כי זה היה יכול להפוך לחוויה ממש לא כיפית.

Fonzee אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!