1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Lemon Haze וייחורים של Fruit Spirit

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י FreeDa Leaf, ‏15/5/16.

1. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    Lemon Haze
    ב25.4 שמתי בצמר גפן רטוב זרע של Lemon Haze של חברת Royal Queen Seeds. ההורים הם Lemon Skunk ו Silver Haze, והוא אמור לנטות יותר לכיוון הסאטיבה. יומיים לאחר מכן יצא זנב ארוך מספיק בשביל לעבור לתחנה הבאה: קוביית השרשה. זו פעם ראשונה שאני משתמשת בקובייה כזאת, ולא הייתי בטוחה בדיוק מה עושים. אז השרתי אותה במים מאוזנים, ועשיתי חור עם קיסם, ובפנים תחבתי בעדינות את הזרע עם הזנב כלפי מטה.

ב1.5 הזרע הקטן התחיל לבצבץ. הוא התמתח קצת יותר מדי, דבר שקורה לי הרבה. אבל קירבתי אותו למנורת הCFL, וזה נרגע. כיוון שלא ממש הייתי בטוחה תוך כמה זמן אני אמורה לראות שורשים שמבצבצים מתתית קוביית ההשרשה, וכיצד בדיוק אני אמורה להשקות, כעבור יומיים פשוט טמנתי אותה בתוך קוקוס והתחלתי להשקות כפי שאני רגילה. זו גם הפעם הראשונה שאני מתנסה עם קוקוס.

ב14.5 עדיין אין שורשים בתחתית העציץ, אבל הצמח ממשיך להתפתח במהירות סבירה ביחס לתנאים בארון הפלסטיק והתאורה המועטת.

5.jpg

Fruit Spirit
    ב25.4 נלקחו הייחורים, והושמו בתוך קוביות הרשה ספוגות מים. גזרתי חלק מקצוות העלים כי קראתי איפושהו שזה עוזר למנוע הצהבה ונבילה של העלים כשלוקחים ייחורים. כמה ימים עברו וכלום לא ממש קרה.

ב1.5 שמתי את קוביות ההשרשה בתוך קוקוס, עוד לפני שנראו קצוות שורשים בתחתית, מאותה סיבה שציינתי קודם. ברגע שהן עברו לעציץ, היה קל יותר להלביש עליהן שקית סנדוויץ שיצרה קצת לחות, מה שעזר להם להתחיל להתאושש. הייחור הגדול כמעט ולא הצהיב בכלל, והתאושש הרבה יותר מהר מחברו מספר 2, שאיבד כמה עלים, ועבר תקופה לא קלה.

2.jpg
    הייחור הגדול לפני מעבר לעציץ החדש

ב13.5 הייחור הגדול עבר לעציץ חדש. השורשים הגיעו לתחתית העציץ בצורה הרבה יותר מהירה ומאסיבית ממה שאי פעם ראיתי בגידול באדמה.

1.jpg

ב14.5 הייחור הקטן מראה סוף סוף שני שורשים ראשונים בתחתית, ועוד יום יומיים יעבור גם הוא למשכנו החדש.

3.jpg
    הייחור הגדול מבסוט בבית החדש. עבר היום קיטום ראשון. נראה איך זה יעבוד בשבילו.

4.jpg
    הייחור הגדול מתחיל לתפוס גובה, ולכן קופד ראשו. יש לו חודשיים לפחות לחיות בארון קטן עם שתי שותפות, אז אי אפשר לתת לו להתפזר.

vvasili ו-FarmerJohn אוהבים את זה.
  2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בהצלחה! נראה טוב כרגע.
    מזהיר מראש, אני מגדל את הלמון הייז בדיוק מאותה החברה. זה אומנם גידול חוץ אבל עדיין, הם אצלי בגובה 2 מטר כמעט ומתחילות פריחה רק לקראת ספטמבר (!!!). צפויות לסיים מפלצות של 3-4 מטר.
    ככל הנראה זה בגלל שזה גידול חוץ והשטח בלתי מוגבל וזה נשתל כבר לקראת פבואר.
    המלצה שלי לצמחים האלה - קיטום. והמון. כמה שיותר. אחרת יגדל לך מפלצת גובה.

FreeDa Leaf אוהב/ת את זה.
  3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    נראה בריא מאוד, בהצלחה!
    אפשר במקום לקטום לקשור את הענפים למטה. הלמון הייז מגיב טוב לכיפופים וקשירות. הבלו-ווידו (פרוט ספיריט) לא תמיד כי הבלוברי דיי רגיש. בכל מקרה הבלו-ווידו לא גבוה כמו הלמון אז לא אמור להיות צורך לשחק איתו יותר מידי.

4. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    ממש תודה על העצה. מה הסיכויים שלה להצליח יחד עם נקבה נוספת בארון 60X60X170? אני פתאום חוששת שאולי היא בכלל לא מתאימה לאינדור.

תודה. הפרוט ספיריט היא ייחור מצמח שהגיב ממש מעולה לקיטומים. אבל בגלל שזה ייחור והצמיחה לא סימטרית, זה לא כל כך עוזר לקטם, אז כנראה שאצטרך באמת לעשות קשירות. והלמון הייז גם תיכנס למשטר אימונים רציני עם המידע שהחבר כאן סיפק.

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    היא כן מתאימה לאינדור, אבל זה נורא מגביל.
    התקופת צמיחה חייבת להיות די מצומצמת, תלוי בהתפתחות של הצמח כשאת רואה שהוא 80 ס"מ גובה לערך הייתי מפריח מכיוון שהוא נוטה להתמתח ממש אבל. תעשי המון קיטומים ויהיה סבבה.

אצלי הוא מתפרע בגודל מכיוון שיש לו כמה אדמה שהוא רוצה. סביר להניח שפיתח מערכת שורשים ענקית כי גם יש מים 15 מטר מהאזור בערך. וכי הוא בצמיחה כבר הרבה זמן. סה"כ עץ קטן :)

באינדור הוא אחלה. והבאדים יוצאים משובחים וטעימים בצורה מדהימה.

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אין בעיה. עדיף להפריח בגובה 30-40 ס"מ במצב כמה שיותר בריא (צמיחה כמה שיותר מהירה) והיא מגיעה למטר וחצי במבנה שיחי בסוף. אם תקשור קצת ותשמור על 6-8 ענפים מרכזיים היא אחלה לאינדור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!