1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המדריך הרשמי להנחת LSD על קרטונים

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י שולגין, ‏16/4/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    המדריך הבא ילמד אתכם איך להניח LSD על 100 קרטונים
    תורגם מהמדריך של TheTab

לפני שמתחילים כדאי להכין את הדברים הבאים:
    וודקה
    קריסטל LSD
    טפטפת עין
    משטח זכוכית
    משטח של 100 קרטונים
    מנורת אולטרה סגול
    מיכל ערבוב

אתם צריכים להכיר היטב את סוג הקרטון שאיתו אתם עובדים. גם אם אתם מרגישים שאתם יכולים להניח את החומר בצורה אחידה, מאוד חשוב לדעת כמה נוזל הקרטון הולך לספוג. הניחו את משטח הקרטון על גבי משטח הזכוכית ואל תשתמשו עדיין בנוזל ה-LSD. זוהי הזדמנות טובה לתרגל את התהליך. כדי לבדוק בכמה נוזל עלינו להשתמש, עיקבו אחר השלבים הבאים:

אחרי שסיימתם להניח את החומר על הקרטונים, אל תתנו להם להתייבש. הרימו את משטח הקרטון מהזכוכית, אם משטח הזכוכית רטוב זה אומר שאתם משתמשים ביותר מדי נוזל. אם מניחים LSD בצורה כזאת אתם עלולים לקבל משטח קרטונים עם "נקודות חמות". אנחנו צריכים כמות של נוזל שרק ייספג בכל מ"מ בקרטון, לא מעבר לזה.

אם אתם רוצים נקודת פתיחה טובה, משטחי הקרטונים של key-z ייספגו 1ml במשטח של 100 קרטונים.

איך להניח LSD על 100 קרטונים

נקו היטב את המשטחים והמכשירים.

הניחו את משטח הזכוכית על שולחן. תמיד הניחו את התמונה שמודפסת על גבי הקרטונים כלפי מטה. אם יש תמונה בשני הצדדים, הניחו את החומר על הצד החלק יותר.

ערבבו את ה-LSD עם הוודקה. אני משתמש כרגע ב-11mg קריסטל שהמסתי ב-1ml וודקה. לפעמים החומר מגיע בצורת אבנים. חשוב לערבב את הנוזל עד שהחומר מומס לחלוטין והנוזל צלול. ערבבו גם 20 דקות אם צריך.

מזכיר שוב, כדאי לתרגל ולהכיר היטב את תהליך ההנחה לפני שמשתמשים ב-LSD. תמיד כדאי לתרגל את התהליך עם מים רגילים כדי להכיר את משטח הקרטון שאיתו אתם הולכים לעבוד.

אני הולך להשתמש בחצי מהנוזל (0.5ml) ולמלא אותו בטפטפת. אני אשתמש בכמות הזו בשביל להניח את הנוזל על כל קרטון בנפרד באופן אנכי.

קצת קשה לראות בתמונות, אבל ברגע שעברתי על כל 100 הקרטונים אני אמור להישאר עם 0.1-0.2ml בטפטפת. אני משתמש בזה רק כדי לעבור שוב על קרטונים שלא ספגו מספיק נוזל בטפטוף הראשון. אל תדאגו, אם הקרטונים לא ספוגים מספיק בנקודה זו, נשאר לנו עדיין חצי מהחומר המומס.

עכשיו אני אקח את את החומר שנשאר ואניח אותו על הקרטונים באופן מאוזן בדיוק באותה דפוס שבו השתמשתי בטפטוף הקודם.

ברגע שסיימתי לעבור על כל הקרטונים באופן מאוזן זה מתחיל כבר להיראות ממש טוב. אני משתמש בחומר הנותר כדי למלא חלקים בקרטונים שנשארו יבשים.

אם התהליך שביצעתם הוא תרגול, עכשיו זה הזמן להרים את משטח הקרטון ולבדוק האם משטח הזכוכית רטוב. כדאי לתרגל לפחות משטח קרטונים אחד כדי שברגע האמת תדעו בדיוק בכמה נוזל עליכם להשתמש. שיטה מצויינת היא לערבב במים צבע מאכל כדי לראות בדיוק כמה נוזל הקרטונים סופגים.

אם התהליך שביצעתם הוא עם החומר האמיתי, אל תזיזו את משטח הקרטונים ממשטח הזכוכית. הניחו את משטח הקרטונים במקום חשוך וקריר למשך שעתיים לפני שאתם מרימים אותו ממשטח הזכוכית.

כדאי לבדוק את משטח הקרטונים באמצעות מנורת אולטרה סגול. כך אפשר לראות את הספיגה האחידה של משטח הקרטונים.

בהצלחה! :)

#1 שולגין, ‏16/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/5/16
    newbudder, Northenlight, vvasili ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    סחטיין גדול על ההשקעה!

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה רבה! :)

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מגניב! אבל UV לא הורס איכות של LSD?
    (חוץ מזה שהוא משמש לבדיקה של החומר)

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חשיפה ממושכת עלולה לפגוע בחומר, לא חמש שניות.

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בזה אתה צודק, חח חשבתי שמקרינים UV על הקרטונים למשך זמן ממושך ;)

7. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    וואו! איזה רצינות. סחה על ההשקעה ורב תודות!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!