1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ssri- נוגדי דיכאון וקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏22/5/16.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    שלום לכולם, אני לא יודע איך לספר או מה לספר לגבי הסיטואציה שבה אני נמצא כרגע. אבל נתחיל מהתחלה..
    אני מעשן כבר קרוב ל-4 שנים, הייתי מעשן די כבד, רוב הזמן היה עבודה-בית-עבודה-בית, כך גם כמות העישונים. בעבודה לא מעשן אבל בבית מעשן. וזה היה כשהתחלתי לעשן.. במהלך ה-4 שנים האחרונות- טסתי לאמסטרדם עשיתי פסיכומטרי, טסתי להודו לחודשיים, ושנה אחת של לימודים באוניברסיטה. גם היום אני מעשן יחסית הרבה. אבל כן יוצא מצב שאין לי כמה ימים מה לעשן.
    כחלק מטיפול מסוים הציעו לקחת SSRI, בעקבות שינויים במצבי רוח וגם כתחליף לקנאביס. הצצה בויקיפדיה גורמת לי לחשוש, מהתמכרות לתרופות, תופעות לוואי.
    עד כמה SSRI בטוחים? ואם אפשר להחליף בקנאביס?
    בין היתר אם יש טיפול מומלץ אחר, מוזמנים להציע.

2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אהלן, קודם כל רק בריאות.
    אתה נמצא בפורום של חובבי קנאביס, לא פורום מקצועי או רפואי.
    הכדורים שעליהם אתה שואל הם כדורים פסיכאטריים, נרקוטיים, עם כל האמור בכך.
    ממליץ בחום להיוועץ ברופאים מוסמכים, כאן תוכל לקבל תשובות מאנשים שאולי מבינים על מה הם מדברים ואולי לא. אולי רופא יושב מאחורי המקלדת ואולי ילד בן 12, לא בדיוק המקום או הדרך להגיע לתובנות רציניות לגבי הטיפול המתאים עבורך.
    שוב, רק בריאות.

nimrodg אוהב/ת את זה.
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    בתור אחד שהתחיל בפלוטין ועבר לקנאביס, תישאר עם הקנאביס.
    רק עד שהתרופה מתחילה להשפיע לוקח מעל לחודש ויש בזמן האחרון מחקרים שזה מעלה את הדיכאון בבני נוער.
    זה קשה להסביר במילים אבל קנאביס גם מרגיש כזה יותר אמיתי מהתרופה ..

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    טוב לדעת.. את זה לא ידעתי...

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לדעתי תנסה תראה לבד איך זה משפיע עליך, כל אדם שונה

6. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אני לא רופא, אבל לדעתי עדיף להמנע מתרופות אם הקנאביס עוזר

7. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אני גם סובל מחרדות וניסיתי תרופות. ממליץ לך לנסוע לאמסטרדם אולי לתקופה ארוכה יותר מהרגיל ולנסות כל מיני סוגים שמרגיעים אותך ופשוט לגדל אותם בארץ.

אני החלפתי את הכדורים בקנאביס. זה לא מושלם ובכמות גבוהה זה קצת מעייף אבל שמתי לב שבכל פעם שאני מחליף זן, יש לי תקופת חסד של כיף ללא הרגשת חרא בחזה:)

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני לא אוהבת תרופות שאחראיות לSSRI ומפרישות סרוטונין באופן כללי. מבחינתי התרופות האלו הן כמו לעשות MDMA, אותו הרעיון.
    לא מומלץ לשלב תרופות כאלו עם קנאביס(ולא רוצה גם להגיד סתם, אין לי מספיק רקע בפרקמולוגיה)
    התרופות האלו יכולות לעזור לבעיה שלך, אבל הן תלותיות, הן עלולות למכר ובעיקר אם מפסיקים אותן אז חלה התדרדרות מהירה במצב הנפשי...
    לדעתי תישאר רק עם סאטיבות כיפיות :).

9. LogM

LogM חבר חדש

לייקים:
    1
    איזה תרופה אתה לוקח רסיטל?
    אני לוקח רסיטל ויצא לי לעשן כמה פעמים בודדות וגם לא גוינט שלם. וזה הרגיש טוב, שום השפעה רעה.
    לדעתי אין בעיה כי ברגע שאתה לוקח את התרופה המוח שלך מפריש סרוטונין או קולט סרוטונין (לא זוכר בדיוק) כמו בן אדם רגיל אז לעשן לא משפיע, משפיע כמו על בן אדם רגיל.
    כמה מ"ג אתה לוקח?

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם אני לא טועה התרופות האלה מעכבים קליטה חוזרת של סרוטונים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!