1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נסיון שני לגידול, שאלות לסגירת פינות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י OneManArmy, ‏22/5/16.

1. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אהלן חברים, אז כמו שרשמתי זה פעם שניה שאני מתחיל גידול.
    בפעם הראשונה http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/index.php?threads/גידול-ראשון-מה-אומרים.10796/#post-64321 הסתבר בסוף שהוא זכר של החיים ותוך לילה יצאו לי מאות עיגולים קטנים.

מדובר בגידול פנים, עם נורה אחת של 250HPS עוד 2 מאווררים קטנים להכנסת אוויר ומפוח ליציאת אוויר.
    הפעם לקחתי פחות סיכון והתארגנתי על זרעים נקביים מחו"ל. עד שהם הגיעו התחלתי עוד אחד מזרע של קססה שהונבט ב11.5 ונראה שהוא מתפתח יפה.
    ועכשיו לשאלות, קראתי לא מעט וראיתי לא מעט סירטונים, הבעיה שיש הרבה מידע סותר אז בואו סגרו לי את הפינות:
    כל השאלות הם לגבי האוטומט
    קיטום/קשירות -- לא עושים, נכון?
    דישון -- יש לי שלושה דשנים של BIO NOVA הPK13-14, הSOIL SUPERMAX והROOTS, להבנתי אוטומטים לא צריכים כמעט דישון בכלל, אז כמה לדשן אם בכלל?
    תאורה -- כרגע אני על 18/6 על הזרע קססה צפי לעוד 5 שבועות כאלה (במידת הצורך גם יותר), האם 5 שבועות של 18/6 זה לא יותר מידי לאוטומט?
    חום -- מה הטמפרטורה שבה זה כבר יותר מידי? אני ביום על 41(!) ובלילה על 36/37 כמה זה נורא? (יש אפשרות להפעיל מזגן בחדר במידת הצורך)
    והשאלה הכי חשובה, שווה בכלל לגדל אוטמט בגידול פנים? אין לי אפשרות לחוץ וקראתי פה אנשים שיצא להם 30ג בגידול פנים(שבנינו זה די באסה).

סליחה על החפירה, אבל מרוב קריאה וחיפוש במקורות שונים רק יצאתי יותר מבולבל!

2. שלום

שלום חבר חדש

לייקים:
    9
    לפי מה שהבנתי מקריאה נטו, אם תעבור את ה35 מעלות בגידול פנים אתה פשוט תהרוג אותם!
    שוב, זה לא על סמך ניסיון, לא באמת הגעתי לטמפ האלה.
    ברגע שאני מגיע ל30 אני ישר מדליק מזגן וזה מתאזן.

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    וווואואואו הטמפרטורה מטורפת גם על פי מה שאני שומע פה

4. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    ושאנשים מגדלים בחוץ יש הרבה ימים בקיץ של 40+ מעלות, חוץ מזה שכמו שרשמתי אני מדליק מזגן שצריך ומוריד אותו ל30-35 מעלות. בנוסף הקטן שבן 11 ימים גדל יופי עד עכשיו בטמפ האלו.
    אשמח להתייחסות גם לשאר הנושאים, תודה :)

5. שלום

שלום חבר חדש

לייקים:
    9
    בטבע הבנתי שיש לצמח תנאים טובים יותר כדי להתמודד.
    וגם יש זנים שיותר מותאמים לטמפ גבוההות כמו אלה שגדלים בסיני לדוגמא.

לא עבדתי עם אוטומטיים ואני מתחיל בעצמי אז אין לי מה להרחיב מעבר חוץ מלאחל בהצלחה :)

6. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אהלן אני ינסה לענות לך על הכול קיטום קשירות על תעסה פשוט אין טעם תגרום לסטרס ואתה גם ככה על טיימר הזמן רץ זה אוטומטים סטרס יעכב התפתחות.
    18/6 זה סבבה אני אישית ממליץ על 20/4 אוטומטים-יותר אור יותר טוב! 4 שעות חושך מספיק להם.
    הטמפרטורה שלך לא הגיונית הצמח פשוט סובל ואתה אומר שיש מזגן עז על תחכה אף לא רגע לך ותפעיל אותו!
    איזה מאווררים מכניסים אויר? איזה חוזק מפוח מוציא? נראה שגם פה יש לך בעיה אני מנחש המפוח חלש! מה גודל האוהל?
    בקשר לדשן ROOTS זה טוב לשבועיים ראשונים וזהו, pk-13-14 אין טעם להתחיל לפני שבוע 6 איזה דשן צמיחה יש לך הכוונה מה הNPK?
    מה גודל העציץ?

OneManArmy אוהב/ת את זה.
  7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    בחוץ על תשווה לפנים בחוץ מה שנותן לצמח להתמודד אים טמפרטורה גבוה זה האויר המתחלף מה שאין בגידול פנים.

OneManArmy אוהב/ת את זה.
  8. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אוקיי אני אשים לו את המזגן בתדירויות גבוהות.
    זה גידול בתוך ארון שקימבנתי 50*50*140, הוא יספיק לי לרגיל 1 ואוטומט 1 אני מאמין.
    מפוח 100 VENTS TT ליצאית אוויר, ושתי מאוורים קטנים שולחנים מכניסים אוויר, שתי מגירות תחתונות (בערך 40ס"מ) פתוחות כל הזמן כשיש אור.

וכשאתה אומר 20/4 לאורך כמה זמן בערך? והרגיל שלי יהיה בסבבה עם זה נכון? (מזכיר הוא בן 12 יום זרע קססה)

לגבי הדישון אני יודע איך, כמו שציינתי זה נסיון שני, רק רציתי לדעת אם לדשן כאילו הוא רגיל ולא אוטומט? או שבאוטומט זה במינונים שונים?
    והעציץ 5 ליטר, אני ישתול את הזרע ישר אליו

#8 OneManArmy, ‏23/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/16
    קואלה אוהב/ת את זה.
  9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    20/4 מהתחלה עד הסוף!
    הרגיל יעסה לך בעיות כי עד שלא תסיים אים האוטומט לא תוכל להפריח את הרגיל והו יגדל ויגדל וישתלט לך על המקום שגם ככה קטן מעוד שלא נדבר על גובה המנורה.
    העציץ קטן מעוד אני האיתי זורק את הזרע קססה הזה ושותל את האוטומט בעציץ 15 ליטר.
    דשן-דשן צמיחה עד שבוע 6 בחצי מינון! ממה שאתה רגיל אלה אים תראה חוסר מה שאני לא מאמין שיקרה מי שבוע 6 תתחיל אים pk וגם חצי מינון ממה שאתה רגיל.

קואלה אוהב/ת את זה.
  10. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    טוב יש לי בעיה מוזרה, הנבטתי את הזרע בשתי מגבות נייר ואחרי יום שיצא הלבן שתלתי אותו ישירות בעציץ 5 ליטר והשקתי במים. מאז עברו 72 שעות של 20/4 ועדיין הוא לא יצא מהאדמה, זה הגיוני? מה הולך פה חח

11. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    תחכה עוד קצת, שמור על לחות גבוהה.

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    באיזה עומק שתלת?

13. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    2.5-3 ס"מ.. יותר מידי עמוק אה? :/
    ובחלל גידול יש 40-50% לחות.. זה מוזר ברגילים (לא אוטומט) תוך 24שעות כבר יצאו (אבל הם נשתלו בעציץ קטנצ'יק בהתחלה)

14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    או ווה!
    זה עמוק בטירוף.
    נראה לי אבוד לך.

15. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אין סיכוי שהטבע ינצח את הטמטום שלי ועוד יום הוא יצא?

16. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יש מצב, תן לו זמן.
    רק שים לב שתצטרך איזה נס
    אבל בטבע קורים ניסים.

OneManArmy אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!