1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם חושבים על האסיד בישראל?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Umus, ‏23/5/16.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אהלן, יש לי שאלה.
    אם אני מתארגן במסיבה.. לא מאיזה ערס, בנאדם שנראה בחור טוב ומסיבה של אנשים טובים..
    אבל עזבו את זה, מה הסיכויים שזה LSD אמיתי?
    אני אוהב אל אס די אבל מהניסיון שלי, בארץ הרוב פה (אם לא הרוב המוחלט) על הפנים.
    אז אני שואל מה הסיכויים להתארגן מבחור רנדומלי ושהוא יביא לי אסיד אמיתי ולא זיוף כזה או אחר.

ועוד שאלה, איך ומאיפה ניתן להשיג כדורי ואליום?
    תודה רבה אנשים טובים

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן,

די ענית לעצמך. זה לא משנה ממי אתה קונה, הבעיה מתחילה מהמקור, לא מאלה שמפיצים. לא משתלם לייצר היום LSD, או יותר נכון הרבה יותר כלכלי לייצר ולהפיץ חומרים אחרים, בגלל הזמינות והמחיר. ההשפעות של אותם חומרים מזכירות LSD, מה שגורם לצרכנים הפחות מנוסים להאמין שהם צורכים את הדבר האמיתי. זה ככה בכל העולם, אגב.

החומרים שמסתובבים בארץ בלתי מזוהים. אף אחד לא יודע מה הם מכילים או מהיכן הם מגיעים. ההשפעות שלהם מורגשות יותר פיזית מאשר מנטלית, מה שיוצר תחושת בלבול תוך כדי החוויה ואחריה. כל זה מלווה בכאבי בטן, כאבי ראש ושרירים תפוסים (תלוי במינון, כמובן), ואת ההשפעות האלה מעבירים באמצעות צריכת אלכוהול מרובה ועישון קנאביס. לעתים רחוקות מגיעים לארץ חומרים טיפה יותר איכותיים, מה שגורם לאלה שצורכים אותם לחשוב שזה LSD.

אם היית שואל אותי לפני מספר חודשים הייתי ממליץ לך לוותר על "התארגנות" בארץ ולנסות את מזלך בדארקנט, אבל גם שם המצב לא מזהיר פנים. הכסף מסנוור וכל התעשייה הזו הבינה שאפשר לייצר המון כסף בלי הרבה מאמץ\סיכון, וכל עוד הלקוחות אינם מתלוננים כולם מרוויחים מזה. אבל בחודשים האחרונים כמה ונדורים גדולים וותיקים התגלו כלא אמינים ונחשפה ערימת שקרים שנמכרה ללקוחות במשך תקופה מאוד ארוכה, כמו עירבוב חומרים שונים ושימוש בשמות מפוצצים שאינם קשורים למוצר שנמכר רק כדי להסתיר את האיכות של החומרים שמסתובבים היום.

מה לעשות?

אם בכל זאת החלטת להזמין דרך דארקנט, תתרחק מהמרקטים הגדולים וחפש ונדורים שמוכרים מוצרים לא ממותגים. למשל, כאלה שבתיאור המוצר מופיעה כל ההיסטוריה של אותו מוצר אותו הם משווקים, אינפורמציה שעוזרת להבין מהיכן הוא הגיע ומהי רמת האיכות שלו. בלי שמות מפוצצים ובלי טריקים שיווקיים. לא אומר שהכל שם אמת, אבל ברוב המקרים הונדורים הפחות אמינים יעדיפו להשתמש בשמות מוכרים כדי למכור טוב יותר את המוצרים שלהם.

נסה להימנע מונדורים גדולים שמשתמשים בשמות GDF, JOR, Swiss Bliss, Needlepoint, Indian Rose, Berkeley Silver, White Fluff - לרוב זה אותו חומר בינוני שנמכר תחת שמות שונים.

החומר היחיד שניסיתי בשנים האחרונות שהיה קרוב ל-LSD נקרא Black Amber. אפשר למצוא חומר בעל אותו שם בדארקנט, שהוא מצויין אגב, אולי הכי טוב שיצא לי לנסות בשנים האחרונות, אבל גם הוא רחוק מאוד מ-LSD אמיתי. הציעו לי אותו לפני חודש בארץ, כמובן שניסיתי ועברתי חוויה מאוד לא נעימה. כלומר מישהו החליט לרכוב על ההצלחה של האמבר ולהפיץ חומר אחר תחת השם הזה. אז אם מישהו בארץ מציע לך Black Amber, עדיף להתרחק ממנו.

גם ואליום אפשר להזמין דרך דארקנט, פחות מומלץ אבל אפשרי. הפתרון הבטוח יותר הוא ללכת לרופא המשפחה ולהגיד לו שקשה לך להתמודד עם הסטרס, שאתה לא מצליח להירדם בלילות וזה מפריע לך לתפקד ביום יום. אם אתה יכול לבכות קצת זה יכול לעזור :)

לסיכום: מציע לך לא לקנות שום דבר שעבר תהליך כימי בארץ. יש פה פטריות בשפע, ואפילו טובות. כל מה שקשור לחומרים כימיים עדיף להזמין מחו"ל.

בהצלחה!

#2 שולגין, ‏23/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/16
    cannabisnaut, Kissa ו-Ronenamos אוהבים את זה.
  3. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    שולגין אתה נכס לפורום הזה ובכלל לקהילה שלנו

ganjaboll, שולגין ו-מומין טרול אוהבים את זה.
  4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה איש יקר! :)

5. Kissa

Kissa חבר חדש

לייקים:
    0
    מה ז״א lsd, לא אמיתי??
    אז כל ההזיות הפסיכדליות שהיו לי???

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    רוב הבקבוקונים בארץ דיי מגעילים, מהסיבה הזאת אני כמעט ולא אוכל LSD וברוך השם כשאני אוכל אז זה LSD טוב באמת. מידי פעם אנשים מביאים גבישים טובים ודברים מעניינים, אבל הסיכוי שלך ליפול על משהו טוב סתם ככה במסיבה ממישהו שסה"כ מנסה לעשות עליך כסף זה לא סביר בכלל.

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ויזואלים, לא הזיות. השפעה שקיימת כמעט בכל חומר פסיכדלי. תדע שראית הזיה כשיעמוד לידך דרקון סגול ויתחיל לנהל איתך שיחה :)

#7 שולגין, ‏23/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/16
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    במסיבות קשה למצוא חומר טוב..ויש לי זיכרון צורב מכך..
    אבל יצאו לי כמה פעמים ליפול על משהו איכותי במסיבה מכל מיני כאלו ואחרים..
    בנוגע לואליום, תבקש מרופא המשפחה שלך. אני מבקשת את זה לפני טיסות ואומרת שזה עוזר לי להירגע ולהירדם במטוס. ;)
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!