1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי גו'ינטים ובאנגים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏29/12/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    למרות שעשיתי אותם כבר חבר שלי אמר לי משהו שמעניין אותי לשאול אם גם אתם ככה
    הוא אומר שבבאנג הסטלה היא חזקה יותר אבל לזמן קצר יותר
    וג'וינט זה יותר זמן אבל פחות חזק

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בבאנג ומקטרות עישון נהוג לעשן כמות יחסית גדולה בפרק זמן מאוד קצר. לכן ההשפעה יחסית עצמתית יותר באותו הרגע, אך אינה נמשכת כהשפעת הג'וינט המספק מינונים קטנים יותר לאורך זמן. גם אופי ההשפעה משתנה שכן הקנאבינואידים עוברים מטבוליזם בגוף והשפעתם משתנה, בזמן שג'וינט ממשיך לספק קנאבינואידים גולמיים לגוף. מעבר לכך ישנן טענות כי אחד "חסכוני" יותר מאחר, אך זה נעוץ יותר בכישורי העישון של המשתמש. מה שכן, בדרכים שונות אלו ישנו סינון שונה של קנאבינואידים (המתרחש באופן טבעי) ומזהמים שמקורם בעשן. פירוט ניתן לראות בעמוד 159:
    http://www.cannabis-med.org/data/pdf/2001-03-04-9.pdf

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לדעתי עישון באנג זה הרבה יותר ממכר מגוינט.
    הסאטלה יותר חזקה מגוינט בודאות.
    ואני עושה באנגים.

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מעבר לכמות העשן שאתה מכניס לריאות באותה נקודה, הפערים בין עישון אותה הכמות בדרכי צריכה שונות נעוץ אך ורק במעשן. רבים נמנעים מבערה חזקה כאשר מעשנים ג'וינט מכוון ואינה נעימה לדרכי הנשימה, מה שקל בהרבה לעשות בבאנג בו העשן מתקרר קודם לכן. בערה חזקה יותר משמעותה טמפ' גבוהות יותר, וכן אידוי "שלם" יותר של הרכיבים הפעילים, ואף משנה את הרכב חלקם. זה ההבדל העיקרי - אנשים לא יודעים כיצד לעשן ג'וינט כראוי.

באנג זו לא מכונה קסומה. יש הסבר טכני לכל תופעה.

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    בבאנג הסטלה חזה יותר וארוכה יותר , בגלל שאתה שואף עשן בבת אחת כמו חצי גוינט
    כמובן חסכוני יותר , אני אישית לא מתחבר לגוינטים אם יש אפשרות לבאנג

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אנשים מתמכרים לבאנגים, זאת בעיה.
    אתה מתמכר לבום הזה שמתחיל להיות חלק בלתי נפרד מהיום שלך.
    אצלי זה קטע של תקופות, אבל בדר"כ אני צמוד למכשיר שלי.

7. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שאני עושה גם וגם ואני מעדיף באנג אבל אני לא מרגיש יותר התמכרות בגלל הבאנג או בכלל

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה כי אתה בן 17. חכה שתעשן צמוד עם מכשיר כל יום ארבע שנים רצוף ודבר איתי.

9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה אחי אתה מעשן מהתקופה הטובה...
    חברים שלי מספרים לי על זה אצבע ענקית ב100 ..
    אצלנו אצבע זה 3

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דעתי, אם צריך להיות חד וחלק, באנגים יותר "ממסטלים" . אותי לפחות .
    עם אותה הכמות אני אחזיק פי שניים זמן כמעט לעומת ג'ויינטים. כמובן שכמו שעשן ישראלי ציין הספיגה בג'ויינט יותר חכמה ובריאה למערכת האנדוקנבינואידית. וכן, גם יותר מהנה ברוב המקרים.

מישהו בשם עשן ישראלי אמר לי פעם שלעשן ג'ויינט עם להבה חשופה בכל שאיפה מעצים את ההשפעה ומנצל בדיוק כמו מכשיר אם כי לא הכי נעים בגרון, הוא כמעט וצודק , תקשיבו לו. ;)

אבל אני בשלי לגביי החיסכון בבאנגים :p

11. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית מעדיף גוינטים שאני לבד
    אבל עם חברים רק מכשיר

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מעשן פייסלים כשיש לי בוקר ארוך לדוגמא, ואז אני קם מתקלח שותה קפה מעשן פייסל אוכל ארוחת בוקר בסבבה ככה..
    אם אני ממהר, אז מתעורר מתלבש דופק שתי באנגים והחוצה.
    זה הכל עניין של סיטואציה, לעשן פייסלים זה יותר כיף, אבל יש לבאנגים יתרונות שהפייסל לא יכול להתחרות איתם.
    הבאנג הרבה יותר מהיר, סטלה עולה בבום בלי לשאול שאלות. כי וואלה אני חוזר מעבודה, ואני רוצה כאפות לראש עכשיו, ולא פייסל בשאנטי.
    בנוסף לזה, הבאנג גם הרבה יותר חסכוני.. יותר סטלה מפחות חומר.
    חוץ מבבוקר לבד לעיתים רחוקות אני לא אעשן פייסל לבד בחיים, וגם אם יש לי אחד אני אפתח אותו לקססה.

13. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    באנגים זה יותר בריא מגוינטים , בגלל שזה מסנן המון רעלים שיש בעשן (כל עשן או לא טוב לבריאות) במיוחד של סגריות .
    באנגים גם ממסטלים הרבה יותר, והשפעה שלהם ארוכה יותר משל גוינטים , לפחות לי , אבל גם תלוי איזה ראשים אתה עושה, אם אני מעשן אם ראשים קטנים אני מעשן יותר, אם אני מעשן אם גלידות וראשים גדולים ,ראש אחד ואני בעננים אם זה חומר טוב, ללפחות ל2.5 שעות. ושאני אם חברה ואנחנו מעשנים זנים חזקים 2-4 ראש מספיק כל הערב. גוינטים לעומט זאת הסטלה עפה מהר וזה למה מעשנים יום יומיים יכולים להגיע ל15 סגרים ביום או גוינטים תלוי בתקציב כמובן, ואם ראשים גדולים נדיר שתעבור את ה12 ראש ביום אם החומר טוב. ובמכשיר לא משנה כמה זמן אתה מעשן הגוף כמעט ולא מסתגל . בגוינט לעומט זאת כן.

ועדיף שהחור במחנה לא יהיה גדול האלה בנוני נוטה לקטן ועדיף לקסס אם היד ולא להשתגע שזה שהחומר לא יפול למים , (החורים הגדולים זה מיועד בכלל לקריסטל)
    ועדיף להדליק אם גפרורים ולעשן לאט ולא למהר. (רק לקראת הסוף לדפוק את הנשיפה המפילה,"כל אחד ויכולת שלו כמובן" אני נגיד יכול לעצור להפיל גם 3 ראש ברצף בכיף. אם זה חום החרא הזה שרץ.

הייתי מעשן תקופה רק מגולגלות , כל מה שאני אומר זה למעשן כל יום כל היום, רק בערב זה לא כזה ישנה, מה אתה יותר מעדיף סטלה איטית או בום מהיר, כמו הבדל בן בירה לוודקה.

אבל אני תמיד בעד שינוי שיגרה לא לעשן רק בדרך אחת, אני נגיד מעשן ג"וני במסיבות או אחרי סקס , ומקטרת אני אוהב לפעמים לפני שינה שאני רואה טלווזיה.
    אבל אם אתה מעשן יום יומי הכי טוב לדעתי זה לעשן הרב במכשיר, קשה להתרגל אבל בסוף כולם יתרגלו , ולא ישרף להם בריאות.

#13 Bong, ‏29/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/13
  14. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה אומר שבעצם שמתי שדופקים באנג אתה נשאר מסטול פחות זמן?
    ואיזה עמוד אין עמוד 159
    ובטבלה שם איזה שמות מתייחסים לג'וינט עם טבק ובאנג?

15. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    זה לא נכון אחי , זה שטיות מי שאומר את זה, ואת השטיות האלה שמעתי רק מכאלה שלא מעשנים באנגים.

#15 Bong, ‏29/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/13
  16. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת בלי קשר לזה סתם שאלה, אתם מפילים ראש?
    כי לחבר שלי יש מבחנה ענקית פשוט ...זה ברזלית אז למשל על ראש אני לוקח איזה 5 שאכטות ככה עד שהראש נופל
    עם הזמן מפילים יותר מהר? לשאוף מהר יותר או רגוע כי אני שואף רגוע

17. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    תתחיל בקטן , כיאלו שים קצת קסס ותתרגל להפיל אותו בפעם אחת, וככה תגדיל כל פעם תכמות, מבחנה ברזל היא מבחנה גרוע לדעתי , עדיף זכוכית.

18. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אל תשתמש במבחנות מברזל, הן מחלידות והורסות לך את העישון. רק זכוכית.
    ואתה תתרגל להפיל ראשים, כל אחד עם הקצב שלו.
    וזה שסטלה של ראש נמשכת יותר מסטלה של גויינט זה לא נכון, כי כשאתה מעשן מכשיר אתה מקבל מכה אחת גדולה של thc לריאות, בגלל הריכוז הגבוה יותר, יש מעבר מהיר יותר ( חוקי הפיעפוע ) של החומר למחזור הדם שלך.
    כשאתה מעשן גויינט אתה נותן כמויות קטנות יותר של thc רק בכמה שאיפות לאורך יותר זמן.
    לכן הפירוק של החומר בגוף שלך יתבצע באותה צורה בה צרכת אותו.
    אם אני מעשן פייסל אני מסטול לשעתיים, אם אני מעשן ראש זה 40 דקות - שעה גג.

19. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ganjaboll , מעשני המכשיר הקבועים הם כולם אותו הדבר בסוף. ג'וני משפיע עלייך שעתיים כי אתה מעשן אותו כמו שאמרת רק פעם ב..ובבוקר. בבוקר הכל מעיף והרגשת ההיי הפיזי או המוחי מורגשים לאורך זמן(לעומת הסאחי שהיית קודם).
    אחרי יום רווי ראשים ג'וני אצלי זה רק כחיזוקית מיד אחרי ראש מכובד. או שהוא חייב להיות נקי מטבק, שמן עמוס ועסיסי. הכי כיף שמן עמוס ועסיסי . :D

20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וחשבתי שאני חיי טוב..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!