1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך יעוץ מקצועי למחלת ריאות!!

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י דודלירם, ‏25/5/16.

1. דודלירם

דודלירם חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מנסה לעזור למכר עם מחלת ריאות aspergilloma fangus נכון לעכשיו יש ברשותינו זן שלפי הבחור אינו מותאם במאה אחוז אבל אני יודע שזה סטיבה ויש לה השפעה חזקה מאוד.
    יש ברושתינו את כל הדרוש להכנת שמן ריק סימפסון והשאלה שלי היא האם הזן שברשותינו עדיף מכלום.
    ואם כן האם עדיף לו לצרוך את השמן עם וופורייזר או שעדיף לו פשוט לבלוע את השמן .
    אשמח גם לעצה לגבי וופורייזרים טובים.!

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אם יש לו בעיה בריאות, הייתי ממליצה שלא ישאף מוופו שלא יעשה לו גירוי בריאות, תזליפו לו שמן ושיבלע את זה. בהצלחה

3. שלום

שלום חבר חדש

לייקים:
    9
    אני לא מכיר את המחלה הספציפית ואני רחוק מלהיות רופא אבל לחולי אסטמה וופו עוזר מאוד ולמעשה מנקה להם את מעברי הנשימה שלרוב חסומים, היובש בפה שאנחנו מרגישים כתופעת לוואי לא רצויה, אצלהם זה ניכוי ופתיחת סתימות במערכות הנשימה.

אני מכיר חולת אסטמה שנחשבת כבדה במיוחד והפסיקה עם כל התרופות מהרגע שהתחילה לצרוך קנאביס מעורבב עם טבק בעישון.
    למרות הטבק ולמרות השריפה שמתלווה לעישון התוצאות חיוביות במיוחד.
    היא הייתה לוקחת משאפים חזקים במיוחד פעמיים ביום ועברה לצרוך אותם פעם ב3 חודשים רק אם יש מקרה חריג.
    (היא הייתה צורכת טבק מעל 10 שנים עוד לפני שהתחילה את הטיפול בקנאביס)

* שוב אני רחוק מאוד מלהמליץ על טיפול רפואי וקחו את הדברים שאני אומר בערבון מוגבל במיוחד!
    אני לא רוצה שמישהו יעשה טעויות בגלל דברים שכתבתי אולי אני סתם מבלבל במוח.

אבל לפי הבנתי לוופו באופן כללי צריכה להיות השפעה חיובית על הריאות בלי שאני מבין אין הסיטואציה הספציפית

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    המחלה שהכותב מתאר היא פטרייה בריאות, שים לב למילה FUNGUS שמעידה על פטריות/הליך פטרייתי :)
    אסטמה זה שונה.
    בגלל זה אני לא רוצה להמליץ למישהו לעשן בוופורייזר סתם. זה יכול לבוא לפעמים כבד ולגרום למישהו להשתעל ולהרגיש לא טוב. לאלו שלא חולים במשהו בריאות זה יכול לבוא בסדר, אבל מישהו עם מחלת ריאות יכול לקבל את זה בצורה מאוד לא נעימה וקשה :) הריאות שלהם יותר רגישות משלנו. בגלל זה אני ממליצה על שמן קודם. אפשר לנסות בזהירות עם וופורייזר לאחר מכן. :)

5. שלום

שלום חבר חדש

לייקים:
    9
    מסכים אתך ב100%!
    פשוט המלצת לא להתקרב במקרה הנ״ל לוופו ולא רציתי שישר ישללו את הנושא, יכול להיות שוופו דווקא יהיה פיתרון יותר טוב.
    רק שחשוב לברר את הנושא לעומק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע או עם חולים שיש להם את אותה בעיה וניסיון עם התרופה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!