1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף עזרהה

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י moshry, ‏21/5/16.

1. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    כבד אחי.
    אתה מוזמן להריץ חיפוש, אבל למצוא מידע אמין על השפעות של קנאביס זה בערך כמו למצוא את הקצה של הקשת בענן. אם היה לי את הזמן המשאבים והשכל להריץ כאלו חיפושים הייתי מזמן מסיים את התזה שלי...
    זה לא שיש פרסומים בגוגל סקולר של כתבי העת בהם מפורסמים המחקרים הפחות ממומנים ע"י גופים אינטרסנטים.

קח כל מה שאני אומר בערבון מוגבל, אני לא לוקח שום אחריות על המידע D-:
    בכל מקרה, אני לא מסכים עם הדעה שלך, וגם לא באמת בראש של להתוכח על זה. עקרונית וערכית אני לא חושב שראוי לתמוך בילדים בכל הנוגע לצריכת קנאביס - גם לטובתם וגם לטובת החברה.
    מעבר לזה, כל דילר שמספק חומר לילדים נכנס אצל כל מי שאני מכיר לרשימה האדומה של לא לקנות ולא למכור לו. גם מסיבות עקרוניות וערכיות, וגם כי לרוב החומר שלו ממש גרוע.

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בסדר, כל אחד ודעתו.
    יום טוב אחי!

פותח האשכול, פשוט תשיג זרעי קססה או משהו עדיף לך. להיתפס על זרעים בגילך לא נעים אני מניח

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    או שפותרים את ה"דילמה" ע"י תשובה לשאלה פשוטה.
    האם זה עושה אותך מאושר?

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הרואין עושה אותך המאושר באדם, זה לא הופך את זה למומלץ לילדים.

5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    כנראה אתה לא יודע מה הבעיות של ילדים בדור הזה לפחות חלק גדול אני לא מדבר על ילדים צפונבונים שהכול טוב אצלהם ומה שבטוח יש להם כסף להרבה גראס ובטח לא יגדלו ב

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הרואין לא עושה אף אחד מאושר זה סם שגורם להזיות כמו תרופות

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בדיוק ההפך
    הרואין לא גורם להזיות, אלא לאושר עצום ופנימי כמו שרק אופיאטים יודעים לעשות.

8. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    חברה זה בכלל לא הדיון. הילד שיעשה מה שבא לו גם אם הוא יתפס הוא ישפט כקטין.

הבעיה המשפטית והמוסרית מתחילה ברגע שאדם בוגר נותן יעוץ לקטין בידיעה שהוא קטין איך לבצע מעשה לא חוקי

ולראיה שמענו על מקרים( להבדיל) של בגירים שהיו בצ'ט עם קטינה ונתנו על זה את הדין

לכן מומלץ להמנע מהדרכת קטין

אני לא מטיף לאף אחד אבל מי שחשוב לו לשמור על עצמו שיתרחק מזה למרות הרצון לעזור הוא יסתדר תאמינו לי

Fonzee אוהב/ת את זה.
  9. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הרואין זה סם נרקוטי הוא גורם לפסיכוזה ולהתמכרות מיידית וזה המיץ של הזבל בדיוק כמו תרופות שבהם יש מינון שלו תחת שמות אחרות בעיקר תרופות פסיכאטריות וגם במחלקה פסיכאטרית מזריקים לחולים קשה ולנקשרים סם שהוא כמו הרואין אבל מזרק ענק של נראלי 30 מל שהזבל הזה כמו הרואין מחוזק בקיצור לאושר בטוח הרואין לא יגרום אולי לאופוריה כן…

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אחי כול הפורום הזה לא חוקי נראה לך שלימשהוא אכפת ? וחוץ מזה מבחינה מוסרית זה זכותו אין הבדל בגילאים הכול חרטה כמו להגיד שרפואי זה רק לחולים קשה ולא להפקעות קלות או לאנשים שרוצים לתפוס ראש או לאנשים שרוצים להירגע בסופו של יום זה הכול חרטה של המערכת אלוהים /טבע מה שאתם מאמינים בו יצר את זה לכולם ולא הגביל שימוש עם הוא היה מגביל שימוש הוא היה גורם לחומר הזה לא להשפיע בגיל צעיר לדוגמא או כול דרך שאי והנה עובדה לא קרה כלום הרבה ילדים משתמשים בזה אגב בחול מתחילים אפילו בגיל 10 להשתמש כמו בריטניה ארצות הברית ועוד… המצב לא כזה גרוע בארץ בארץ ילדים ממש קטנים מתחילים לשתות אני זוכר שפעם ראשונה ששתיתי הרבה יחסית זה היה חצי ליטר בירה בגיל 9

11. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אם לא אכפת לאף אחד שזה לא חוקי אז למה אתה בשם בדוי?

דבר שני שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה!

אתה כנראה לא קראת מה שכתבתי ואתה מצטט מילה או שניים מהכל
    ולדעתי האתר ופורום חוקי.תדייק בדברך מה שכל אחד עושה זה כבר משהוא אחר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!