1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף עזרה!! עלי מניפה מתים שבוע 5 לפריחה

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Itzko777, ‏28/5/16.

1. Itzko777

Itzko777 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, גידול ראשון שלי של אלסקה של תיקון עולם, הילדה שבוע 5 לפריחה וכבר שבוע שהעלים שלה מצהיבים ומתים וזה כבר הגיע למצב שאני בחשש רציני מאוד, עשיתי לה שטיפה לפני 5 ימים אבל זה לא נראה כאילו שזה עוזר, אני מדשן בסויל סופרמיקס של ביו-נובה ביחד עם pk 13-14 גם של ביו נובה , עד עכשיו דישנתי עם שניהם ביחד אבל בדישון האחרון נתתי לה רק את הפיקיי (אולי בגלל זה יש חוסר בN? ) ומאז התחילו הבעיות, לכן שטפתי אותה אבל זה לא נראה שזה פתר שום דבר.
    אני מגדל באוהל 60*60*120 , נורת HPS 400w , שתי וונטות של 4 אינץ' אחת מכניסה למלמטה אחת מוציאה מלמעלה, הלחות נעה בין 55 ל45 אחוז עכשיו, טמפ' 22-27 מעלות.
    אשמח לשמוע חוות דעת ממי שאפשר וגם פידבק כללי על הפרחים בשלב הזה - היא בת חודשיים ו21 ימים, ונמצאת כבר 37 ימים לתוך הפריחה , יומיים בתוך השבוע החמישי, תודה מראש!
    מה שגרם לי עוד לחשוב שזה טבעי הוא שהפרחים עצמם נראים לי לפחות טוב מאוד וממה שראיתי לא כל גידול בשבוע 5 כבר נראה כך גם מבחינת הגודל וגם מבחינת הסוכר שיש על הפרחים.
    כל ביקורת מתקבלת אני כאן בשביל ללמוד!!

#1 Itzko777, ‏28/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏28/5/16
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    להעלות את המינון של הדשן החנקני שלך.
    מצד שני, אתה כבר לפני קציר. אתה לא תתצליח לעזור לו בהרבה בשלב הזה.

3. Itzko777

Itzko777 חבר חדש

לייקים:
    0
    חייב לנסות משהו לא?
    אז אני צריך להעלות את רמת ה n בדישון הבא ומה אתה חןשב על הפרחים עצמם? וגם אם לא התאוששות מלאה זה אמור לפחות לשמור לי על הפרחים ירוקים ויפים נכון?
    דרך אגב זה רק פעם אחת שהוא לא קיבל את הn מןזר שמפעם אחת הוא מגיב בכזאת קיצונית? כי גם ככה ממה שאני קורא סביר להניח שהיו לו שאריות של דשן עד ששטפתי אותו לפחות ככה שהיה לו n להוציא מהאדמה..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עושה רושם שלא דישנת עם מספיק חנקן לאורך פרק זמן רציני. יכול להיות שמתחילת הגידול לא סיפקת לו מספיק חנקן. כי איבדת את כל העלים, ואלה שנשארו צהובים לגמרי.
    אתה במחסור די חמור וזה לא מהיום.

מה הדשנים בהם אתה משתמש ומה המינונים?

5. Itzko777

Itzko777 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני משתמש בביו נובה סופרמיקס וpk 13-14 עד עכשיו הייתי שם 1.5 מל סופקמיקס ועוד 1 מל pk לכל ליטר וחצי ומדשן פעם כן פעם לא, העליםהיו ירוקים עד שבוע שעבר ואז קיבלתי עצה מחבר שהצמח לא צריך N בשלב הזה, ונתתי לו pk 13-14 לבד 2 מל על בקבוק של ליטר וחצי , הערכים הם כאלו :
    Pk 13-14 : N - 0 P - 13 K -14
    Supermix : N - 7 P - 3 K - 6

ויש לי גם BN roots שלא השתמשתי בו הרבה זמן והערך הוא : N - 3 P- 0 K-0

חשהתי להוסיף לו קצת מהרוטס ביחד עם הפיקיי כדי שהוא יקבל רק את האקסטרה N שהוא צריך זאת אפשרות סבירה לדעתך?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה יכול להשתמש רק ב 7-3-6. מינון של 1.5 - 2 מ"ל לאורך הגידול יעשה אחלה עבודה.
    הבעיה עם ה PK שיש בו המון זרחן, ואתה ממש לא צריך את זה.

נכון לרגע זה, תמשיך להשתמש ב 7-3-6 במינון שהמלצתי. חוץ מזה אין לך יותר מידי מה לעשות בשלב הזה של הגידול.

7. Itzko777

Itzko777 חבר חדש

לייקים:
    0
    טעויות של מתחילים אה?
    תודה רבה בכל מקרה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!