1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת על הכלא האמריקאי.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bong, ‏29/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    http://www.youtube.com/watch?v=ItAzJD0o9NQ
    חח הרג אותי איך הוא אומר את זה בלי בושה לכל העולם.

זהרו מבית סוהר, הישראלי הוא לא כמו בארה"ב (בארה"ב הרבה יותר גרוע), אבל בישראלי חתכים בבטן שריפות אם שמן רותח,מי שנראה חלש מנצלים אותו, ומה לא, בקטעים נדרים אונסים במיוחד בקטינים .
    ראייתי מעל בן אדם אחד שהכיחו אותו לדחוף 100 גרם חומר לתחת בשהוא יוצא לחופשה, ואחרי זה לוקחים סוג של צינור דוחפים לו מים לתחת שהכל יצא.
    זה לא עולם קל, ומי שאומר שאגף שפוטים זה קייטנה הוא פשוט מטומטם. !!!

לא כל אחד יקבל על גידול או סחר להיות בחרמון או צלמון באגפי שיקום, ויכול להיות שיתקעו אותכם באגף שיש בו הכל מהכל.

אני רק אומר שאם אין לך אשיות של בית סוהר תשכול פעמים לפני שאתה עושה משהו שיכול להכניס אותך לזמן מה.

ואם לא הייתי מתנהג כמפצלת ולא היה לי תקשרים מבוץ הייתי נדקר לפחות שלוש פעמים באגף שדפקו אותי.

אני רק אומר שבכל דבר בחיים צריך שיהיה גם תשיכול הזה, אם אתה מעשן לשימוש עצמי בכיף שלך לא יעשו לך כמעט כלום, אז זה לא כזה משנה, אבל אם נגיד תפסו אותכם על גידול או סחר (שזה לפעמים זה אותו תיק ולפעמים קשה להוכיח. אתה יכול להסתכן בכמה חודשים גם אם זה הפעם הראשונה.

אני לא מנסה להגיד לאף אחד מה לעשות, או שתזהרו ממש ולא תספרו את זה אפילו לא לחבר הכי טוב שלכם (אני למדתי שרק על משפחה סומכים ב100%) או שלא תגדלו.

ואם אתם מתכוונים לסחור כדי שיהיה לכם את הגב שאם יתפסו אותכם, זה הכל.

http://www.youtube.com/watch?v=-vjOM-T26l4 זה התוכנית המלאה.

#1 Bong, ‏29/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/13
  2. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תגיד אחי
    מה עושים בכלא בתא? בכל הזמן שאתה בתא פשוט מה אתה עושה?

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע כל כלא ותנאי הבידוד שלו..
    יש בתי כלא שאין יציאה מהתאים, ויש בתי כלא פתוחים בהם יש חצרות, והתאים פתוחים ברוב שעות היום.
    מה אתה עושה ביום יום שלך תלוי בכמה עמוק אתה בכלא.

4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אם אתה באגף סגור אתה רב היום משחק ששבש ומדבר כל היום על פשע אם האסרים האחרים וטולווזיה כמובן, אבל אין הרבה תוכניות הרב חרא, ואם יש ערבים כל הזמן תוקעים לך את הסרטים שלהם. כל התכוניות הישראליות חוץ מערוץ שניים לא מענינים, אם אתה באגף פתוח אתה עושה ספורט מתאמן כל היום או משחק פינפונג או מעביר תזמן במועדון ולדבר על פשע כל היום.
    ומאחורי הקלעים יש הכל מהכל כמעט. מסמים עד סרטים כחולים, דוקרנים פלפלים לנשק לעניים ועד, אם אתה לא בהפרדה או במעצר אתה תוכל להשיג סמים כמעט כל הזמן, אני אשית לא נוגע בשום דבר בפנים כי המחרים אש, ואני לא רוצה דוחות רעים, שיבטלו לי דברים כמו חופשות וביקורים, ועישו לי בעיות אם השליש .

#4 Bong, ‏30/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!