1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מקומות באירופה שניתן לקחת בצורת אידוי/ שמן. לפעם ראשונה. תודה

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Topaz, ‏29/5/16.

1. Topaz

Topaz חבר חדש

לייקים:
    0
    מגיל 20 עד 35 לקחתי כדורים מסוגים שונים נגד מניה-דיפרסיה ודיכאון-חרדה כללית.... לפני כחודש הפסקתי עם זה, החלטתי שזה לא עוזר.
    אני מתכנן לצאת לטיול 'מסע להכרת הצמח' . אני נוסע לבדי... אין לי עם מי כרגע, ואני לא אמתין עד שאמצא את הפרטנר/ית המתאים.
    לאיפה כדאי לי ליסוע?
    האם יש מלונות מיועדים לחובבי קבניס? חשוב לי שאוכל לקחת את בצורה של אידוי / שמן / עוגיה . ולא בעישון !!
    אני חובב בריאות - לא שותה אלכוהול ולא סובל עשן וסיגריות...
    אשמח להמלצותיכם: האם יש לכם רעיון לקופי-שופ? חנות? מלון? יעד נחמד שכדאי לי לבקר בשביל להכיר את הצמח ולבדוק האם הוא עוזר לי...
    מעדיף טיול במחיר זול יחסית (אין לי ממש הרבה כסף..)
    תודה רבה

#1 Topaz, ‏29/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/5/16
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    היעד האופטימלי הוא אמסטרדם, שם תוכל למצוא את כל מה שאתה מחפש.
    במספר רב של קופישופס ישנם מכשירי אידוי, כמעט בכל קופישופ יש עוגיות/בראוניז/מאפינס.
    שמן/Bho ונספחיהם לא חוקיים למכירה באמסטרדם.
    הדרך הזולה ביותר להגיע לשם היא עם איזיג'ט, או טראנסאוויה.
    עישון במלונות באמסטרדם הוא אסור, בשל כך צריך למצוא חדר עם מרפסת, או דירה שניתן לעשן בה. לך כמובן זה פחות רלוונטי, אבל עדיין, במקרה ותרכוש מכשיר אידוי כדאי שתהיה מודע לעניין.

אחד המלונות הבודדים שהם ידידותיים למעשנים הוא Voyagers. המלון אמנם אוסר על עישון בצורה רשמית, אבל הוא נוטה להעלים עין, בנוסף, לחלק מהחדרים יש מרפסת. החדרים בסיסיים, אבל המחיר בהתאם, הוגן.
    הקומה הראשונה של המלון הוא קופישופ, אחד המומלצים והטובים.

http://www.hotelrunners.com/amsterd...id_rooms_availability&type_accomodatie=hotels

נסיעה נעימה ותספר איך היה;)

#2 ashahim1, ‏29/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/5/16
  3. Topaz

Topaz חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה. האם אפשר להשתמש במכשיר אידוי של המקום או שזה משהו שאמור להיות אישי?
    ואיפה יש קופישופס באמסטרדם פנסים Fency - סולידיים? (הכוונה בלי מוסיקת רוק כבדה ורועשת ...אלא משהו יותר יוקרתי כזה.. סליחה על הסטיגמתיות.. אני עושה את זה מסיבות תריפוטיות ולא מסיבות של בליינות)

קראתי פה באתר המלצה שלא יוצאת לי מהראש. וההמלצה אומרת: למי שלוקח פעם ראשונה קנביס מומלץ,שייקח עיסוי תוך כדי..הייתי שמח לדעת על מקום שהוא מעין מרכז ספא שנותן שירות של מריחואנה, עיסוי ועוד...
    כלומר אני רוצה להתנסות בצמח במקום שהוא יותר לכיוון הרפואי-תרפיסטי פחות לכיוון הבלייני-מועדוני...

האם יש מקומות שכאלו?

ושוב תודה

(אגב מה זה BHO ואיפה זה כן חוקי?)

#3 Topaz, ‏30/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/5/16
  4. Topaz

Topaz חבר חדש

לייקים:
    0
  5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מכשירי האידוי הם לרווחת הלקוחות כמובן.
    קופישופס שיענו להגדרתך הם למשל, Boeryongens ו- Abraxas במרכז העיר, Boeryongens West, Bij, במערב העיר, Best Friends במזרח העיר.
    אני לא מכיר אף מקום שמשלב עיסויים ועישונים, אם תיתקל באחד כזה תשתף(-:

כתבה נחמדה על BHO:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com
    חוקי במדינות ארצות הברית שבהם אושרה לגליזציה.

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!