1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי גו'ינטים ובאנגים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏29/12/13.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אנחנו בוחרים לעצמנו את איכות החיים ;)

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    גראס לא צומח על העצים :)

ולמרות שהזמינות רחבה, התקציב לא תמיד גדול מספיק בשביל לעשן פייסלים נקיים שלוש פעמים ביום.
    אני מרשה לעצמי פעם בשבוע שבועיים..
    ולעשן פייסלים עם טבק אני לא אוהב, כי אז אין פה שום יתרון על מכשיר בחוויה של העישון.

#22 ganjaboll, ‏29/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/13
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מסכים, לכן, נוהג להכין במהלך השבוע בין 3-4 ג'ויינטים טובים בממוצע. כי יש את היכולת. וגם אז הלב כואב איפשהו.
    כמובן שיש יציאות וכאלה שאז הפייסלים חוגגים, או שיש חכם שמביא פייפ :)

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כן, בדיוק בגלל זה אני מביא כל שבוע שקית לשמונה ימים :)
    אבל אין כמו לשרוף חומר ביציאות על אנשים אחרים שאתה אוהב, במיוחד כשיש לך הרבה :)

5. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה אחי אני לא מבין למה אתם מעשנים לבד אני אוהב רק עם החברים הקרובים

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אנחנו אוהבים לעשן. לבד, עם חברים, עם זרים, ומי שחפץ באיזו קטנה.
    למה לא לעשן לבד? קודם כל יש אנשים שמעשנים כל יום כל היום. אתה לא מצפה שהם יהיו עם חברים כל היום, נכון?
    עובדים, לומדים, עסוקים בדברים.. יוצא הרבה שמעשנים לבד(לא מחייב שתהיה לבד לאחר העישון), מעשנים עם חברים , הכל בא בטוב.
    לעשות ישיבה טובה לבד זה זו חוויה שונה מעישון בקבוצה. המחשבות יותר אישיות, מעמיקות, ההנאה היא אישית נטו שלך ולא תלויה באחר. אין בזה כל רע, להיפך, ככה מרויחים מקנאביס.

אם כי להודות באמת אני מכיר כמה וכמה אנשים שמעשנים לעיתים רחוקות ויש להם בעיה לעשן קנאביס חזק כשהם לבד/חסרי תעסוקה. הם מתחילים להיות חסרי סבלנות או לחילופין טרודים במחשבות וקשה להם להעסיק את עצמם אחרי שעה שעתיים. אבל זה רק בגלל שthc עושה את זה למי שלא רגיל לעשן או כאלה שחייבים cbd בקנאביס שלהם.

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כל אחד ואיך שהוא חיי אחי.
    אני חיי מסטול, או לפחות משתדל.. למה? כי אני בן אדם טוב יותר כשאני מסטול.
    קל לי יותר לעבוד עם אנשים, לעזור לאנשים.. הוויד עושה אותי בן אדם שמח וטוב לב, מי שאני בדר"כ לא.
    חוצמזה שאני אוהב לעשן, זה אף פעם לא הפריע לי במהלך החיים שלי, ורק עזר לי להתמודד עם בעיות אחרות.
    למשל ריטלין שהייתי דוחף כמו טיק טק בכיתה ט', הפסקתי לקחת כשהתחלתי לעשן בכיתה י' כי הבנתי שאני לא צריך את זה אם יש לי גראס.
    טסט בנהיגה לא עברתי עד שעשיתי אותו מסטול.. לימודים לתואר העברתי בסטלות קשות.. ובעיקר מה שהגראס עושה זה עוזר לי לישון, ולי יש בעיות שינה רציניות.
    אני פשוט בן אדם שזה טוב בשביל עורך החיים שלו ( ובוא נניח שאני בן אדם מוצלח ולא נרקומן ששורף זמן על הספה. )
    אתה אוהב לעשן עם החברים הקרובים כי אתה עדיין בתיכון, למרות שאני כבר בתיכון הייתי מעשן כל יום כל היום, והוצאתי בגרות אחלה ד"א..
    אבל רוב האנשים בגילאי תיכון שרק התחילו לעשן מעשנים רק מידי פעם עם חברים בגלל שיותר קשה להשיג את זה כשאתה ילד, וגם אין לך ממש הכנסות בשביל לשרוף 3 גרם ביום..
    וגם בעיקר כי זה אקט כזה של חברים ומתארגנים ביחד וזה, כולנו עברנו את זה.
    חכה שתשתחרר ותכיר אנשים נכונים, ולא תפסיק לעשן לרגע..

8. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    שאני מסטול אני אחי אוהב לדבר אם סחים . מוזר אני יודע !!!

9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אין לי כיוון להביא 3 גר בכלל לא ליום חח
    וואלה אחי אצלי זה לא כמו אצלם רוב האנשים שאני שומע
    פעולות שאני אצטרך לבצע מסטול הן יותר קשות לי
    לדוגמה לשחק פיפא מסטול אני פחות טוב, פחות עירני ושומר על השחקנים כמו שצריך
    לדבר עם אנשים שאני מסטול אני מדבר פחות מובן
    טסט מסטול? פאק אני אמות על הכביש..אם עכשיו אני מתקשה לנהוג[אני לומד נהיגה] אז אם אני יהיה מסטול בכלל
    יש מצב שזה קשור לזה שאני מעשן חום לרוב? למשל אני מתכנן לעשות משהו בערב
    ללמוד להתאמן משהו, יש מקרים נדירים שאני מעשן בצהריים וזה פשוט גומר לי את היום,
    כמעט כל פעם שישבתי בצהריים מצאתי את עצמי לא מסטול אבל לא היה לי כוח לעשות כלום עד הלילה,
    הייתי פשוט עייף חסר מוטיצביה וכל התוכניות הלכו לי

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה כי אתה מעשן חרא אחי..

11. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    היכולות הקוגנטיביות במהלך הצריכה משתפרות ככל שהגוף מתרגל. התופעות שמתאר תואמות לצרכן טרי להחריד. רובנו מתפקדים כהרגלנו עם וללא הקנאביס.

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני בטוח שגם העובדה שהוא מעשן חשיש חרא ארץ ישראלי משחקת תפקיד בעניין, כי דווקא חומר איכותי מחדיר בי מוטיבציה עד השמיים.

13. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    תוכל להסביר/לפרט איך צריך לעשן ג'וינט כראוי לדעתך?

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    להדליק את הג'וינט עם מצית בכל שאיפה אני משער..
    להגיד את האמת, אם הפרח עבר שטיפה וקיורינג כראוי, הוא נשרף מעולה גם כשהג'ויינט נקי גם בלי המצית.

15. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אז אתה מעשן רק פרחים ?

16. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תגיד יש מצב אתה אומר לי במחקר ששלחת בעמוד הראשון באיזה עמודים מפרטים בתכלס על הבאנגים והג'וינטים
    ותגיד יש מחקרים על המאנצ'? כלומר ממש מחקר שקשור לזה, למשל מתי זה בא אחרי העישון ועוד
    והתופעות שאחרי שאני מעשן תאמת בפעמים האחרונות לא קורות לי ובכוונה אני רוצה להחזיר אוםת

#36 ASASD, ‏30/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/13
  17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מעשן גם חשיש, אבל לא בארץ.. החשיש בארץ נגוע במלא זבל ואני משתדל להימנע..
    היו לי תקופות שהייתי מעשן חשיש חרא, כשלא היה.. אבל זה היה לפני שנים..

18. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מזתומרת לא בארץ אתה גר בחול?

19. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ASASD ,לגביי התופעות שאתה מדבר עליהם לאחר צריכת חשיש, שני סיבות הם התוצאת למה שקורה לך והם הוזכרו פה. גם הסיבה שחשיש בארץ הוא קקי מעורבב עם קקי אחר, ודבר שני אתה לא מספיק מנוסה והגוף שלך לא רגיל לכן כל פעם אתה "נופל" לאחר העישון. כמו שגאנג'הבול אמראם תעשן קנאביס שנותן מוטיבציה לא תהיה לך בעיה רצינית.

עכשיו, שאלת על המאנציז וגרמת לי לחזור ולפשפש בכתבות מהעבר, והזכרת לי את "בלדד השוחי"! הכותב הישראלי שהכי אהבתי פעם ע"ג האינטרנט . . .

למה עישון גראס מעורר תחושת מאנצ'יז?(כתבה מ2005 כשראותינו עוד היו צעירות ורעננות).
    http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=189814

כמובן שמדובר בכתבה ישנה והוא שכח לציין ולחדד שקולטני הקנבינואידים נמצאים מלבד המוח גם כן בקיבה ובמעיים , ולכן מלבד הפעולה שמתרחשת במערכת האנדוקנבינואידית שבמוח , במיוחד באזור הבטן(כמו בעוד אזורים רבים) ישנם המון קולטני קנבינואידים ש"מבקשים" אוכל . המוח הוא מה שנותן לנו את הסימן אבל אני בטוח שאם יהרסו למישהו את הקולטנים הנחוצים באזור הקיבה והמעיים משהו במאנציז פשוט לא יעבוד . אולי אני טועה - שמישהו עם קצת יותר הבנה ומחקר ממני יענה על זה בבקשה:) , נהייתי רעב !

20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    התקפי מאנצ' באים אצלי רק כשאני ממש ממש מסטול..
    ואם אני נכנס לזה, אז אני עף על המטבח יעני אני מינימום השף רמזי.
    אבל יש לי שני דליים של בן אנד ג'רייס במקפיא כבר שלושה ימים, ואני מחכה לאיזה מאנצ' עצבני שיבוא לי ואני אטחן את שתיהם.
    למה זה קורה? אין לי מושג.. סמים בדר"כ מדכאי תיאבון.. יש מעט חומרים בעולם שהם מעוררי תאבון.. מעניין הקטע הזה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!