1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שריטה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י vvasili, ‏31/3/16.

1. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

יפה אמרתה!!

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אין ספק שאנשים יגידו שאני סוג של טיפוס אבל תמיד הייתי טיפוס ודווקא בקטע הטוב, סתלבטן כזה אוהב לזרום לצחוק בסבבה קצת לשגע אנשים בקטע טוב שמשעמם לי חחחח יש לי הרבה חברים וחיי חברה מצוינים. ואני דיי שמח בחלקי. עשיתי המון מהמון דברים ובאמת שהמון אבל סה"כ אני מרגיש אני תמיד ודיי עקבי, כמו כל בן אדם יש תקופות מעודדים יותר ויש כאלה שפחות. קשה לי לסכם באופן כללי ולומר האם סה"כ כל הדברים שצרכתי בחיים תרמו לי או עשו לי נזקים אבל כמעט ללא צל של ספק הם הזיקו לי גם אם זה לא בא לידי ביטוי כעת. למשל צריכת כמויות אדירה של MD וקוק ועישונים בצרורות במשך שנים רבות איזה משהו טוב יכול לצאת מזה? ועוד שאתה לא בן אדם הכי אחראי שיש :/. לגבי LSD אני לא יכול לבודד את ההשפעות שלו מכל שאר הדברים כי זה אף פעם לא היה רק זה אבל לכל סם יש את ההיבט הטוב שבו ואת ההיבט הרע שבו החשוב ביותר זה לעשות הכל במידה, להנות מהחיים לא למהר לשום מקום ולקחת את החוויות האלה שעשויות להיות עצומות וללמוד מהם על עצמך כדי לנתב את עצמך למקומות שיובילו אותך למימוש עצמי. אני אישית אף פעם לא הלכתי לטיפול ואני חושב שאני סה"כ דיי תקין במחשב, רוב הזמן אני דיי אופטימי, שמח ושלו (עד לתקופת המבחנים חחחח). וזהו שמרו על עצמכם.

vvasili אוהב/ת את זה.
  3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אני דווקא מרגיש ש השתנתי מ ה דלקות...אבל אני לא מצטער על זה זה עושה אותי מי שאני

4. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    LSD
    לא לכל אחד

5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נשמע כמו פסיכוזה אני נגד סמים פסיכדאלים והרקוטיים מהסיבה הזאת אבל לדעתי הם לא צריכים להיות מחוץ לחוק כי יש תרופות שהם סמים שמזיקים ומשפיעים באותה צורה כמו סמים פסיכדלאיים או נרקוטיים בלתי חוקיים בכול מקרה עדיף לך להפסיק עם זה גורם לך לפסיכוזה אני מעשן רק ירוק ולאחרונה הרגשתי שגם אני נכנס קצת לפסיכוזה זה עזר להוריד חרדה אבל התחיל לגרום לי לטמטום הבנתי שצריך לעשן כמות קטנה פעם פעמים ביום ולא לעשן כמות שתכניס אותי להזיות

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני נכנס לפסיכוזה מהעדר סימני פיסוק.

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    חחחח מה אכפת לך מסמני פיסוק מפגרים

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מומלץ לנשום בין לבין.

Biggie אוהב/ת את זה.
  9. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    סימוני פיסוק זה לסאחים

vvasili אוהב/ת את זה.
  10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    *סימני פיסוק
    אם כבר; שגיאות כתיב זה לסאחים. מה נסגר, תלמדו לכתוב ולדבר כראוי!.

Umus, Cannabush ו-Biggie אוהבים את זה.
  11. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    את צריכה להבין שיש אנשים שקשה להם עם זה ( לי לדוגמה) דיסלקצייה זה מה שנסגר איתי.

12. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    גם אם בן אדם טעה או שהוא לא כותב נכון, תאמיני לי שרוב הסיכויים הוא מודה לזה שיש לו שגיאות.

אז תשאלו שוב לא יקרה קלום.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש אנשים עם בעיות דיסלקציה ויש אנשים שפשוט מזלזלים במי שאמור לקרוא אותם. אני מלא אמפתיה כלפי הסוג הראשון, אבל לסוג השני אני מוצא לנכון להעיר ולתקן בכל הזדמנות. לא נעים לקרוא טקסטים עמוסים, ללא סימני פיסוק ושגיאות הקלדה שנובעות מזלזול מוחלט.

כבדו את מי שקורא אתכם.

Solari0 ו-Biggie אוהבים את זה.
  14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני מכבדת דיסלקציה/דיסגרפיה וכדומה
    פשוט מסכימה עם מה ששולגין אמר.

בדיוק.

Solari0 אוהב/ת את זה.
  15. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני עם הפרעות קשב וריכוז וגם פוסט טראומתי קשה לי לכתוב ולהתרכז אז ניקוד וכול החרה זה קשה גם ככה המוח שלי לא עובד טוב ואני צריך לתקן כי הרבה פעמים אני כותב משהוא ובגלל הרעד ביידים זה לא אולך כמו שצריך

16. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אחד הדברים שרוב האנשים חווים לאחר שניסו פסיכדלים זה עניין המחשבות העמוקות והפילוסופיות.
    לדעתי הבעיה היא, שאנשים חושבים שהם חושבים באופן אובייקטיבי, אבל למעשה מעורבים הרבה רגשות ולחץ(סטרס כמו ששולגין כתב כאן) והמחשבות-יתר הבלתי פוסקות רק מעצימות את זה.
    צריך לנסות להבהיר את המחשבה, להיות צלולים וקלילים יותר, חסרי תלות ותאוות בצע, לא לרדוף אחרי סיפוקים רגעיים, לחפש פחות סיבות ויותר להחליק ולחיות ולשמוח. להיות שמח זה הכי חשוב.
    לפעמים אני מסתכל על נחמנים ועל השמחת חיים שלהם, נראים כאילו הם דלוקים אמדי תמידית, אבל בגלל התפיסה שלהם זה כאילו אין דאון. גם בתסכול הכי עמוק הם מאמינים שצריך לשמוח. זה מה שמחזיק אנשים.
    מחשבות זה טוב, מודעות זה טוב, אבל במידה. לא צריך להתעקש, לפעמים פשוט צריך לזרום ולעשות דברים בלי לחפש סיבות.
    בנימה זו אברך את כולם בשבוע טוב מלא באהבת חינם :)

פטריה צבעונית ו-research אוהבים את זה.
  17. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    אווהווו כמה ש-LSD שינה אותי...
    אנשים פה כתבו כל מיני דברים כמו נשרטתי ועברתי תקופות קשות עכשיו הסתדרתי וחחזרתי לעצמי.
    אנשים לא מבינים שאסיד זה לא רק ה8 10 שעות הראשנות המלאות עוצמה וזהו, זה לא באמת נגמר שם יש עוד השפעות שנשארות לאורך זמן שמשנות את המוח ואת האופן שבו הוא בנוי.
    אותי באופן אישי האסיד שינה מאוד הוא הפך אותי לבן אדם הרבה יותר צבעוני, רגיש כלפי הסובבים אותי, בוחן סיטואציות יותר לכיוון הפסיכולוגי שעומד מאחריהן לאותו רגע ואחרי.
    מי שלמד לשים לב, הכוח על התת מודע והמודע משתנה הרבה יותר, אני באופן אישי מזמן אלי דברים, אנשים, שיחות, מצבים.
    LSD הוא סם מאוד אינדיבידואלי ורוחני בהשפעות שלו על כל אחד ואחת וזאת מהרבה סיבות כך, גם לגבי הרבה סמים שונים שמשפיעים בסה"כ אותו דבר ב10 שעות הראושנות או לפחות מיועדים לכך...העניין שלא שם זה מסתיים יש תובנות של האסיד, את צורת החשיבה שמשתנה אחרי הכל הרבה אמת "נחשפת" , "מתגלה" לנו פתאום ואז כבר הרבה דברים שרצינו חשקנו בהם פתאום מתגמדים שאתה מבין מה המשמעות של הדבר ומה זה יכול לגרום.

עוד דבר חשוב- אף אחד לא באמת מתפלף, אנשים פשוט מקבלים צורות חשיבה שונות שקצת מלחיצות אותן משום שעד היום הם לא חשבו כך, כל שיש לעשות זה להרגע להבין שבכל זאת עשיתם סמים וחזקים מאוד שמשפיעים, אחרי תקופה מסוימת שעוברת עד חצי שנה שנה אם אתם לומדים להשכיב את המחשבות החדשות במקומות הנכונים במוח אתם בעצם יצרתם התעלות מעל כל המחשבות וכל הספקות ובעצם הבאתם סוג של ניצחון לטובת המוח שלכם כי לא נשרטתם למדתם להתמודד! בקיצור התחשלתם נפשית ומנטלית.

Pandora's Box אוהב/ת את זה.
  18. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    מעבר לזה שצריך להיזהר עם החומרים האלה שלא סתם נקראים סמים קשים.
    חשוב בעיני שתהיה הכוונה\ כיוון.

כמו כן אחד הדברים שנראה לי שאף פעם אי אפשר לעשות יותר מידי זה להתקרקע.
    להתקרקע בטריפ ומחוץ לטריפ. בייחוד אחרי טריפ חזק, מסעיר או קשה .
    להרגיש את הגוף. האדמה. האוכל הדברים הפשוטים. האנשים שאיתנו. העבודה.
    לישון , לאכול.
    גם אם חבר נאבד בטריפ. לקרקע. להחזיר למציאות העכשוית.
    לגעת לתת כוס מים. להרגיע.

#38 gilkant, ‏23/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/9/16
  19. Lin <3

Lin <3 חבר חדש

לייקים:
    9
    יש מצבים שאני קולטת שיש לי בלאקאווטים, תקיעות בדיבור ובמחשבה.. כל מיני כאלה.. ויצא לי קטע שהלכתי סתם בשביל בטבע ועשיתי פעילות קצת מאומצת וממש הרגשתי שעלה לי הטריפ בחזרה ממש חשתי את הטבע :)

20. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    את מתכוונת בזמן שהטריפ פתוח או לאחר מכן אחרי שכבר נגמר?
    את מעשנת ביום יום?
    בקשר להרגשה שעלה לך הטריפ לאחר שקצת התאמצת יש לכך הסבר...
    השאלה אם את עוסקת בפעילות גופנית ביום יום או שלא ואני אומר לך מדוע.
    כאשר הפסקתי להיות סטלן של ספה ונכנסתי לכושר (כן כן זה אפשרי אפילו הכרחי)
    בהתחלה עד שהמוח שלי התנקה קצת מכל העישונים ומכל החוסר מעש, זאת אומרת שחיזקתי את סיבולת הלב רעה זה כבר קורה לי הרבה פחות, התופעה שאת מזכירה שחשבת שנפתח לך הטריפ ממש מוכרת לי הכל נהיה ממש חד וחזק סחרחורות ובאמת הרגשה שיש גם בטריפ עצמו, אך שימי לב שגם אם לא תעשי טריפ ותרוצי תרקדי ותעלי את דפיקות הלב אלו תוצאות שקורות כאשר אדם אינו עושה פעילות גופנית...כך זה בא גם לידי ביטוי בטריפ במידה ואת לא בכושר גופני.
    בכללי אני מציע לעשות ספורט והרבה כמה שיותר אפילו, מדוע? כי בגלל שאנחנו סטלנים זה משחרר אינדופינים מנקה את המוח ונשבע לכם שהגוינט שלאחר שעתיים שהזעתם את עצמכם זה הגוינט הכי טוב שאי פעם איחלתם לעצמכם!

שבת שלום חברים ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!