1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיול לאמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י הסקרן, ‏6/6/16.

1. הסקרן

הסקרן חבר חדש

לייקים:
    2
    עוד חודש אני משתחרר...
    וסוף סוף אני אזכה להגשים חלום ולבקר באמסטרדם..
    כבר תכננתי בערך באיזה קופי שופ לבקר:אברקס, גרין האוס,אריה גריי,ובאבא.
    יש למשהו משו להגיד על הקופי שופ מהביקור דלו בהם? יש לכם עוד כאלו שאתם ממליצים?

תכננתי גם לבקר בסטלה גם במוזיאוני אומנות.. נשמע קטלני לראות יצירות של וואן גוך שאתה פצוץ ..ולהשכיר אופניים ולרכוב בוואנדל פארק בזמן שאני שומע מוזיקה..או סתם לשכב ליד הנהר.יש לכם עוד המלצות על דברים שאתם ממליצים לעשות בסטלה?

והקטע האחרון שאני צריך עזרה זה בבחירת דירה.. אנחנו 2 והתקציב בערך עד 300 ללילה כל אחד
    יש לכם דירה שהייתם וממש הייתם מרוצים שכמובן מותר לעשן בא. תודה לעוזרים

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    הי סקרן וברוך הבא לחיים!

יש מלא דברים מגניבים לעשות באמסטרדם כשאתה מסטול. אני יכול לספר לך על עצמי שכל מה שתכננתי לעשות בפעמים הראשונות שביקרתי באמסטרדם, נשאר בגדר תכנון כי אין מה לעשות, הקנאביס שלהם הרבה יותר טוב ממה שרובנו מעשנים (הם מגדלים,ומיישנים לפי הספר).

יש באמסטרדם שתי טבעות שכנראה תזרום אליהן. אחת מלאה יותר בקופי שופס איכותיים כמו גרין האוס או בארניז וכו' (אם אתה מתעניין גם בגידול, כדאי לקפוץ) והטבעת השניה כוללת את החלונות האדומים וקופישופס מסחריים יותר.
    כנראה שככה יראה הלו"ז שלכם

1. אוכל
    2. פייסל
    3. בירה
    4. לישון
    5. אוכל
    6. פייסל
    7. בירה
    8. לישון
    9. וכו וכו...
    לאחר מספר ימים בעיר העתיקה, ממליץ לכם לבקר ב-Katsu. זה קופישופ טוב ופחות תיירותי מהאחרים. יותר כמו פאב שכונתי טוב כזה
    http://www.katsu.nl/

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני אישית בחול מארגן אוכל טעים ושתיה (לא אלכוהול בגלל שלא זורם עם לעשן) זיקוקי דינור ונפצים (כן כן שמעתם נכון זה ממש כיף ומצחיק בסטלה ובחול מוכרים את זה בחניות) אזור מבודד יחסית כמו נחל אפשר גם לדוג עם אתה יודע בקיצור ככה זה הכי כיף עם שאכטה במדינות אירופה …

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    הייתי בדירה. הזו: https://www.airbnb.com/rooms/7873008
    קרובה ליידספליין. וגם לוונדל פארק. עם מרפסת קטנה ו2 חדרי שינה וסלון ומטבח. קומה אחרונה אבל שווה את הקירבה להכל. למרות שהדירה רחוקה מהקופישופס שאתה רוצה לבקר..
    בכל מקרה זכור שאתה מבקר שם, אין שום צורך לצעוק על אף אחד שם כי אשכרה נחמדים אלייך ולא מנסים לדפוק אותך.

עריכה:
    אני רוצה להוסיף שכדאי לבקר גם בdampkring. קופישופ מומלץ וחביב מגיל 25 אם אני לא טועה..
    גם happy filling סבבה לגמרי.

#4 nimrodg, ‏6/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/6/16
    גרייס אוהב/ת את זה.
  5. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    זה קצת מיותר לבקש המלצות של מה לעשות ולאן ללכת באמסטרדם, העיר די קטנה ככה שאתה תספיק הכל, וגם ככה רוב היום תסתובב ותעשן. כל הקופישופס אחלה וכל מקום שתלך אליו שם הוא אחלה.

גרייס אוהב/ת את זה.
  6. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    על הקופישופס שהזכרת אני ממש לא ממליץ.
    הם הכי מתויירים שיש, מפוצצים ורועשים רוב מוחלט של הזמן, ויקרים בהגזמה ללא צידוק.
    שני קופישופס נחמדים עם אווירה מעולה ומחירים סבירים והוגנים הם Best Friends, שיושב ברחוב שקט, אחלה מחירים שבעולם והכי חשוב הצוות במקום נותן הרגשה סופר נוחה ולא מנסה לבעוט אותך מהמקום כמה שיותר מהר. אחד המקומות הבודדים שגם מאפשרים לעשן סיגריות.
    השני הוא Bagheera, יושב על אחת התעלות, נוף משגע, אווירה נעימה, מחירים טובים, בבעלות של כמה חברה איטלקים בראש טוב.

עוד מקום עם מחירים מעולים ומבחר גדול ואיכותי הוא E1 HULP, עיצוב מדליק, מלא מקומות ישיבה, אווירה טובה וזורמת. מקום קצת עמוס בשבילי, אבל אתה צעיר אחרי צבא וזה, בטוח שתאהב את המקום.

מסכים עם החברים שמעליי לגבי זה שתוכנית לא ממש צריך, רוב הסיכויים שלא תפעל לפיה.
    Katsu, בהחלט המלצה טובה למקום נעים עם מחירים טובים.
    עם מחירי הדירות באמסטרדם, בהרבה מקרים כדאי לקחת חדר במלון עם מרפסת.
    מוזיאונים, וונדל פארק, אופניים והסתלבטות על הדשא הכל הולך, ממליץ לך גם ביקור באלברט קויפ מארקט, לא להחמיץ את הסטרופוופל והפופרצ'ס.

#6 ashahim1, ‏8/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/6/16
  7. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    אשכרה הכיף שלך בסטלות זה פיצוצים של נפצים וזיקוקי דינור?! אחי..זה אחד הדברים ההזויים ששמעתי...אשרייך שאין לך חרדות מתקופות בהן חיית תחת איומי טילים, או מתקופות של פיגועים באוטובוסים, או אפילו סתם שירות צבאי קרבי. כל פורים אני פאקינג סובלת מהילדודס שמתלהבים מהנפצים. ועזוב אותי. הכלבים המסכנים ששומעים פי מיליון יותר חזק מאיתנו, וכל שנה בורחים עשרות מהם מהבית, חלקם נדרסים, חלקם לא חוזרים, בגלל שלילדים כיף לפוצץ דברים.

מודה שעד לפני כמה שנים גם לי לא הייתה שום מודעות לזה, וחופשי הייתי קונה לאחי הקטן נפצים. אבל הנה, היום אני יודעת, וגם אתה. ואולי תמצא דברים שיהיו לך אפילו יותר מהנים בסטלה :)

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  8. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    גם בארץ אני עושה את זה אבל עם חברים לא שירתתי בצבא אבל אני פוסט טראומתי תתפלאי אבל זה אובסיסיה וזה ממש גורם לי לכיף ופורק עצבים מאז שאני ילד אני מתעסק עם זה אבל בחול אני עושה כמיות של זה בארץ מדי פעם בטבע עם חברים עושים מדורה בירות גיונטים והרבה זיקוקים ונפצים …

9. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אגב אצלנו בעיר שומעים חלש נפצים הם עושים רחוק ולא מפריע ממש שיעשו את זה בהגבלת גיל לפחוץ שמדינה תרויח מזה במקום להוציא כמו כול דבר מהחוק פעם גם סחרתי בזה עשיתי בפורים אחת כמה אלפים יפים סוחרים רצניים עושים בחודש של פורים בערך 200 אלף שקל זה חתיכת תעשיה בדיוק כמו הקנאביס עם היו מוכרים את זה בחניות המדינה הייתה מרויחה הרבה השוק במגזר היהודי המוסלמי והנוצרי מגלגל בשנה יותר מ300 מליון שקל בקיצור אני בעד שימכרו את הדברים האלו ואת הקנאביס מגיל18 ומעלה וככה כולם יהנו …

10. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    כל עוד אתם עושים את זה במקום מרוחק מאדם, זה עוד סביר. למרות שגם בטבע יש חיות שבוודאי נבהלות. וכן, יש הרבה דברים סחירים. מבחינת מצפון היית מסוגל לסחור בהרואין בידיעה שאתה גומר לאנשים את החיים? אני לא. וגם לא היה לי מתאים על המצפון שלי ילד שאיבד עין או אצבע בגלל זה. אבל אנשים חסרי מצפון, וכאלה שיודעים להשתיק אותו יש תמיד.

עזוב אותך, ביאסנו את השרשור אמסטרדם עם כל זה. אני בטח לא אשנה אותך, רק מקווה שתבין גם את אלו שלא נהנים מזה כמוך. ובניגוד לעישון סמים, כאן אתה לא משפיע רק על עצמך.

11. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    זהו שזה ממש פרימטיבי לחשוב שזה משהוא רע בכול העולם ריגילים לחגוג ככה וזה לא הגיוני שמשטרה מבזבזת מאמצים ורודפים אחרי ילדים סך הכול זה מפריע אבל לא הרבה בכול זאת זיקוקים ונפצים יש להם חלק חשוב בחגים של מוסלמים בעיקר וגם לנוצרים וליהודים אגב ביומעצמאות למשל בחול כולם מדליקים עצמאית זיקוקים לזה קוראים עצמאות אמיתית לדעתי זה חובה לכול מסיבה כמו שאכטה חח בקיצור לא לשפוט כמו שלא לשפוט מעשני קנאביס

12. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אגב מכרתי מעל 100 קילו נפצים וילד אחד לא נפצע מזה מתי שנזהרים ולא עושים שטיות כלום לא אמור לקרות גם אני פוצצתי כמיות של נפצים וזיקוקים וגם דברים שהנדסתי ובחיים לא נפצעתי חוץ מכביות שהכי חמורה עברה אחרי 3 ימים ביד …

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    @דודה בינינו לא היית רוצה את השכן הערס או הילדים הערסים שלו, שיתחילו בבוקר יום שבת לעשות רעש עם נפצים. גם כך המצב במדינה נפיץ תרתי משמע. אתה עוד רוצה להוסיף לי נפצים לחיים.
    בוא אספר לך מקרה אמיתי מהיום, יצאתי לריצה ראשונה בחיים שלי, בשביל הרקע, השכונה שבה אני גר היא לא בדיוק הכי להיט שיש בעיר.שיכונים ישנים עם המון משפחות עם המון ילדים, משפחות עם פז"ם בעיר מה שנקרא. נחזור לסיפור, שעת אחר הצהריים, היה יחסית חם עדיין אבל מה מאוד נוח לריצה לפי דעתי. בכל אופן יצאתי לרוץ ולא עברו להם 10 דקות וכבר ילדים ערסים קטנים שקיללו אותי, אחרי שעברתי אותם, מבלי להגיב להם, כי כוסאומו ערס, למה להרוס ריצה לבנאדם?! אז אחרי שלא עניתי לפושעים בפוטנציה, אחד שמן כזה נמוך כזה. צעק עוד פעם את הקללה המיותרת הזו. אצבע משולשת נשלפה וכלום לא קרה. כאילו למה בנאדם צריך לחשוש מהאפשרות שילדים ערסים יפנו אלייך מבלי שעשית כלום חוץ מזה שנתקלת בהם ברחוב, הנוכחות שלי הפריעה להם. אז לתוך מה שקרה לי היום, אתה רוצה להוסיף נפצים. הם טיפשים מספיק בשביל לחפש צרות. דחילק המדינה מתבהמת לאט לאט, זה קורה היום ובעתיד זה רק יחמיר. להידקר בלי סיבה מספיק לי מהערבים.

נחזור לנושא: febo מסעדת מזון מהיר עם מכונות אוטומטיות כמו שאתה קונה קולה במכונה שם אתה קונה המבורגרים, מנות צמחוניות ויש גם צ'יפס ושתייה בקנייה בקופה. לינק: http://www.febo.nl אפשר להבין פחות או יותר מה מוכרים שם. כל האוכל בfebo טרי יום יום וגם יש תחלופה של מזון די מהר. הכי טוב זה לבוא אחרי קבוצה ענקית של אנשים אז ההכנה תהיה די מיידית.

#13 nimrodg, ‏8/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/6/16
  14. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לא בטוח שאנשים באירופה שמשתמשים בנפצים הם ערסים מספיק לדבר שטיות מאז שהייתי קטן בעיקר ילדים שלומדים וילדי כאפות כאלו שלא נוגעים באלכוהול וכלום היו מפוצצים יש ערסים יעשו נזק עם כול דבר עובדה שסכינים חוקיים תלוי איך משתמשים בהם מי שישתמש לרעה בנפצים או בכול מוצר או חפץ צריך לקבל עונש פלילי חמור אבל בגלל כמה טמבלים שמשחקים עם זה זרוקים על אנשים וכאלו לא צריכים לסבול כולכך הרבה ילדים ואנשים מבוגרים תפתח יוטיוב ותראה כמה אנשים מבוגרים בחול מתעסקים בזה בעיקר בדברים חזקים …

15. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    ושוב זה זכותו של בנאדם להשתמש בזה בדיוק כמו קנאביס אנחנו צריכים לקבל מודל לחקוי משאר העולם חבל להיות דחויים משאר העולם ולהיות מוזרים ועל תשכח שנפתחים מדי פעם תיקים לילדים על השטות הזאת וחבל זה גם סוג של הפללה מיותרת אני בגילי מעדיף זיקוקים ונפצים מענינים לא שטיות שרק עושים רעש וזכותי להנות מזה וביחד עם הסטלה זה מצוין כמובן תלוי בחומר עם זה סאטיבה איכותית זה ממש כיף ועם זה אינדיקה אז אני מוותר על זה …

16. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני בכלל לא התייחסתי לאירופה. לא חשוב, בוא נסכים שאנחנו לא מסכימים בעניין. אנחנו דוחפים את השרשור לדיון פילוסופי.

עוד עצה:
    כרטיס I amsterdam , עולה משהו כמו 80 אירו, שווה ביותר נותן לך כניסה ישירה בלי לעמוד בתור למוזיאונים, נסיעה חינם בטרם, אוטובוסים ורכבות. שייט בנהר .(בהנחה אם אני לא טועה). לעוד פרטים כנס לאתר של העיר אמסטרדם. המון מידע ונוח לשימוש. לינק: https://www.iamsterdam.com/en
    או לתוך הקטגוריה של התיירות https://www.iamsterdam.com/en/visiting

#16 nimrodg, ‏9/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/6/16
    ashahim1 ו-דודה אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!