1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי גו'ינטים ובאנגים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏29/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    החום הישראלי מעורבב אם סמים אחרים אני בטוח בזה, הוא ממכר בפחד זה לא כמו חשיש וגראס, אני רק אם זה חום שמריח חום בשלמותו נכנס אלי לריאות. שיהיה מוערבב קצת אם קקי לא מפריע לי אבל זה לא רק אם זה אני בטוח. (אני נרקומן לשעבר לצערי)

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כשאמרתי קקי, השארתי את הדימיון הפורה לקורא. זה לא בהכרח קקי , אבל אל תהיה סאחי! סאחתק החרוזים הלה

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא מעניין אותי ממה עושים את זה, אני רק יודע שאני לא מעשן את זה אלא אם כן זה כאילו או זה או להיות סחי.
    כי וואלה אם אין כלום תביא לי חום עם אדולן וקקה של אבו נאסר ואני אדפוק אותו.
    בדר"כ וואלה יש ירוק, אבל אם נופל לי איזה סופ"ש שאנשים באים והכל נגמר, ואני נתקע יומיים בלי, אני מעשן שאריות מהבפנים של המקלדת.
    ככה שאי אפשר להיות בררן מידי.. אבל יש גם בחשיש הארץ ישראלי דרגות של גועל.
    זה הולך בסקאלה של 1 עד 10, כש1 זה תחנה מרכזית ו10 זה פלטות מלבנון. 5 זה בערך החשיש שמקבלים ממצריים.
    אפשר לזהות הבדלים לפי צורת בעירה, ריח בזמן הבעירה, טעם וכאלה..

4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא - מעדיף להיות סחי , ואתה לא היחדי שמעשן מהבפנים של המקלדת (פעם אחת הוצאתי שם קסס של 20 ראש בערך)

#44 Bong, ‏31/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/13
  5. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זאת אומרת מעורבב עם סמים אחרים וממכר פחד???
    אם מה הוא מעורבב? ואני מתייחס לחשישי המצרי

6. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני בטוח שחלק , מהחשיש שיש בארץ מעורבב אם סוגים שונים של נייס, אני מעשן קנאביס הרבה שנים, ובחיים לא הייתי בדודא מטורפת לעשן יום למחרת בבוקר, (אני מעשן כל יום כל היום שנים) ובחיים לא היה לי קריז (מחום) ברמה שהיה לי בחשיש מעפן שהביא לי איזה דילר שכונתי, (עישנתי שלוש ראש בלילה בשביל להרדם, ובבוקר זרקתי אחרי שהרגשתי תדודא) וגם לא הרחתי אותו כי אני מקיר את הבן אדם הזה , והוא לא יעבוד אלי, אבל בבוקר הרחתי אותו מקרוב , והריח שלו לא אחיד בכלל חלק ממנו ריח של קנאביס (דבר שאני מריח אוטמטי בקסס) וחלק ממנו יש ריח מוזר כזה של תבלין כזה (אני לא יכול להסביר לעומק) אבל זה בטוח לא ערבוב אם חרא.

מהיום הזה הפסקתי לעשן חשיש בלי להריח את כולו, ואם הריח משתנה אפילו בקצת ,אני לא קונה אפילו במכיר של פלטה ב100 שקל (יכול להיות שכן ועושה איתו רווח כמו שאומרים) .

יש חשיש שרץ בארץ (למרות שהוא גרוע) הוא לא מעורבב אם חומרים אחרים (אני אפילו יכול לפי הריח לזהות אם ריססו בk300 או חרא אחר בגראס) אבל צריך להיות ממש חד הבחנה בשביל להבחין בזה, אז אם אתה לא, או שתגדל לאצמך בשקט (בלי שאף אחד ידע) או שתקנה מה שנמכר בארץ כרפואי או הידרו, זאת דעתי ותעשו מה שבזין שלכם אם אתם רוצים.

#46 Bong, ‏31/12/13
  7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואלה גבר, אתה מתוסבך על החיים אחושרמוטה..

8. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אם אתה רוצה תעשן את הזבל הזה שרץ, גם נייס אם בזיין שלך, אני לא מסכן את הגוף שלי ומעשן דברים טובים נקיים ואכותיים (ב99% מהפעמים) , אני לא מתוסבך על החיים , אני התקדמתי בראש ואתה תקוע.
    רב אם לא 99% מכל מי שנכנס בארץ לקהילות על קנאביס, זה מעשני חשיש אם חרא כיוון ולא מעשני ירק , (ואני הייתי שנה בהתנקות מהרואין), אז אם אתה רוצה לזיין לך תגוף תזיין אותו , (אתה נרקומן) אבל בבקשה לך תזדיין אם הדעות שלך ואל תדפוק פה אנשים בפרום, אם המלצות לעשן חרא כימי, במיוחד לילדים בני 17.
    Asasd אל תקשיב למטומטם הזה ותארגן בירק רפואי או הידרו.

וביצים שלי (זה לא גבורה) אבל כל סם שנייסת רב הסכויים שעשייתי אותו כפול 10 ממך. (חוץ מנייס - וחגי , גם בתור נרקומן היה לי גבולות)

ואני רק יוסיף שלמפגרים כמוך (שממש רצייתי כסף) מכרתי ירק בסגנון רוסי (והרוסי מבין).

#48 Bong, ‏31/12/13
  9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי אני יוסיף שאני מעשן את החשיש ממצרים אם זה משנה...ש
    ותאמת אחי אני תמיד מריח את התחתיכה לפני, רוב הפעמים יש ריח חלש אתה יודע ויש פעמים שבקושי ממש מריחים אבל עושה את העבודה

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    רק באנגים של נייס גאי בכל הכוח אחי. כל היום וכל הליל.

מה שאתה מעשן זה מה שנקרא חשיש ארץ ישראלי.
    תמיד יש איזה ערס בשכונה שמחזיק פלטות של זה.. וזה הכי זמין, אבל זה הכי חרא.
    כי וואלה זה חשיש שהוא ברובו מדולל, ואתה יכול להגיד לעצמך הדילול זה סבבה..
    אבל זה לא, כי אני לא יודע מה שמים שם ואני לא רוצה לשאוף לריאות שלי עשן של אני לא יודע מה.
    אז תנסה להתחבר לסטלנים רציניים יותר ולא לערס שמביא פלטות מערבי, תשדרג לכיוונים טובים.. אל תסתפק בחרא הזה אחי..
    תמשיך לחפש, תתערבב, בסוף תמצא גם משהו באמת טוב לעשן ולא את הזבל הזה.

11. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה רוצה להגיד לי שאתה חושב שלא מערביבים תחום אם שום סם אחר?

שורה תחתונה בלי זיוני שכל .

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בוודאות אף אחד לא שם לך שום סם אחר בחשיש.
    כי עוד סמים עולים עוד כסף, חרא של פרות זה בחינם כפרה.
    אין להם אינטרס לדחוף לך סמים אחרים כדי לעשות אותך מכור ותחזור תיקנה, כי במצב הזה של השוק בארץ, זה בכלל לא בעיה להעיף כמויות.

13. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה תמים אתה עד ילד, אתה עדיין לא יודע לחשוב בראש פתוח, תמיד אנשים שואפים ליותר לא משנה כמה הרווח (אחרת תסביר לי תהגיון של כל הקרטלים), וכמה אתה חושב שאפשר לדחוף לתוך חשיש חינה וחרא של פרות בלי שזה יהיה מורגש ?
    כמה חום שכמעט שלא נותנים סוטול יש בשוק? המדינה שמוכרת לנו את החשיש זה מדינות ערב (אני לא חושב שהם מאוהבים ביהודים בשביל להביא את הסחורה הכי טוב, החשיש הירוק ועסיסי שלהם)
    אז תמיד יש תאחד שלא יוותר על החומר ויוסיף עד סם, וזה מהדרגות של היבואנים אפילו עושים את זה.
    והרבה מאוד דלרים קונים מערבים בשטחים (האלה ממש אכפת להם)

סתם ככה אני בעבר היה לי בן אדם שהיה לו מלא ירק זכר והוא מכר לי אותו בזול במכיר זנות (לפני כמה שנים) הייתי עושה על הירק הזה ניסויים ושיטות רוסיות עד שהפכתי אותו למפחלץ , ומכרתי את כולו ב10 שקל לגוינט . (לפני הנייס אז אנשים לא חשדו כל כך) ולקוח שלי כנראה אושפז במצב לא קל בפסיכאטריה.

#53 Bong, ‏1/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/1/14
  14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כבר הבנתי שאי אפשר לדבר איתך בצורה הגיונית, אז אני פשוט מוותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!