1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירוק עושה לי רע, רוצה לקחת אסי..

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Nvbang, ‏9/6/16.

1. Nvbang

Nvbang חבר חדש

לייקים:
    0
    ..

שלום חברים אשמח מכם לחוות דעת מהמנוסים פה.

רקע קטן עליי,
    התחלתי עם הירוק מלפני שנתיים בערך, הכל טוב ויפה הייתי מעשן פעמיים שלוש בשבוע במשך שנה. פתאום אחרי שנה ההשפעה התחילה לעשות לי מאוד רע.
    זה מתחיל עם חוסר בטחון, הרגשה שהכל גדול עליי, פראנדויה קלה והכי קשה זה הניתוק מהמציאות.
    שאני אומר ניתוק מהמציאות אני מתכוון שהכל נראה לי פתאום מוזר, מעצם קיומי ועד לפרט הכי קטן שקיים פה. באמת שהרגשה נוראית.
    ניסיתי המון לברר ממה זה נובע במיוחד שפתאום אחרי שנה זה קרה, אך לא מצאתי לזה תשובה.
    הדבר היחידי שאולי אני יכול לחשוב עליו זה איזשהו סוג של פסיכוזה ברגע שאני לוקח? יכול להיות?

דבר נוסף וחשוב, זה קורה לי רק שאני מעשן בלבד.
    אם אני שותה אלכוהול / עושה אמדי זה רק תורם לי הירוק ואפילו מבורך. אני מאוד נהנה ממנו. אבל נקי? סיוט.

עכשיו, אני מאוד רוצה לעשות אסי.. אבל מאוד מאוד מאוד חושש בגלל הירוק. יש קשר?
    תודה רבה!

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם ככה משפיע הקנאביס אני לא הייתי נוגע בפסיכדלים

דודה אוהב/ת את זה.
  3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תגע בפסיכדלים בינתיים. תנסה זנים אחרים של ירוק.
    לך תדע, אולי זה כולה הזן עשה לך לא טוב.

RanHa ו-דודה אוהבים את זה.
  4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הזן זה הבעיה תתחיל לגדל משהוא טוב רצוי סאטיבה שבא לך בטוב ותעשן ביום או עם בלילה אז תשב בסבבה בבית

5. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    שמע אחי אני חייב להגיד שגם לי זה קורה מידיי פעם.
    גם לי זה התחיל מירוק וקצת החמיר אחרי שהתחלתי לעשות אסיד.
    אבל אני דווקא אוהב את ההרגשה הזאת וכשהיא קוראת אני מנסה להיכנס למקום קצת יותר עמוק של מחשבות עם עצמי לגבי נושאים פילוסופים על הקיום כולו.
    אבל צריך להיות מאוד פתוח לחוויה כי בהתחלה זה באמת היה מפחיד

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יש פראנויות בקנאביס, ללא ספק. :) המון תהיות ומחשבות גדולות על החיים.
    אתה בטוח שאתה רוצה לנסות אסיד? זה יכול לטלטל לך את כל העולם. זה לא סם בידורי ומצחיק וכיף, זה סם מאוד עמוק שנכנס לך לכל נבכי הנשמה ומנפץ לך את כל הסטיגמות והחומות שבנו לך ושבנית במהלך השנים.
    טריפ יכול להיות דבר מדהים, ולפעמים גם הוא יכול להיות מפחיד מעט. תחשוב טוב עם עצמך אם אתה באמת רוצה להיכנס לעולם שקשה מאוד לשלוט בו :).
    נסה לעשן סאטיבות חזקות ולא יהיו לך פראנויות..

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכל נכון וטוב ויפה מאמא חוץ מזה שסאטיבות חזקות דווקא עלולות לעורר פראנויות.
    בשונה מאינדיקות שעשירות בcbd ודווקא נוטות להרגיע.

ולנושא עצמו, כמובן שלא מומלץ לצרוך אסיד למי שירוק מעורר אצלו נטייה קלה לחרדה ופרנויה.

עוד שמתי לב שהמון אנשים שהשתמשו/ משתמשים המון באסיד מוצאים את הירוק בעייתי להם , מאחר והוא גורם להם לחרדות מכמה שאכטות קטנות, למרות שבעבר הם היו מעשנים כמויות.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תראה, הכל יכול להיות. אני אישית שמתי לב שאינדיקות חזקות "מפילות" אותי ויותר מכניסות אותי לפאניקה..
    סאטיבות חזקות לעומת זאת גורמות לי רק לצחוק ולשמוח... :)

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כמובן שזה אינדיבידואלי ונורא תלוי באדם עצמו, אם הוא חרדתי או סתם טרוד או לא ואפילו במקצת. אך ממה שיצא לי לראות ולשמוע מחברים במהלך ה12 שנים שאני מעשן, אצל רוב גדול של החברים כשהם מעשנים סאטיבה לבד, ולא עם עוד חבר או פעילות כלשהי שתעסיק את המחשבות שלהם - הם נוטים להיכנס קצת לחרדה ומחשבות טורדניות מדיי פעם. מה שמעולם לא קרה להם כשהם עישנו אינדיקה לבד.
    לגבי אינדיקה אני מסכים שהיא עלולה ליצור מצב נפשי/ פיזי לא נעים - אך זה בדר"כ כשבאים עייפים או רעבים לישיבה.

ולגביי העניין שירוק אף פעם לא יהיה אותו הדבר אחרי שמשתמשים בפסיכדליים:

10. Nvbang

Nvbang חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה לכם על הזמן והתשובות שלכם.

עכשיו אנסה לענות פחות או יותר על הכל.
    בעיקרון דווקא הקטע של החרדות והפרנויה פחות מטריד אותי, זה ברמה נמוכה. מה שהכי חזק אצלי זה שהכל מתחדד לי שקשור למציאות. הכל נראה לי מוזר, בין אם לחשוב באופן שונה ומוזר על כל דבר אפשרי שקיים לבין אפילו כל מילה שנאמרת או יוצאת לי/לאחרים מהפה באופן מוזר. אפילו אני מסתכל על עצמי במראה ואומר מה הולך פה הכל מוזר פה. אפילו את עצמי אני לא מבין מה אני ומי אני.
    כאילו הכל חדש ומוזר לי. אפילו אני.
    אני יודע שזה נשמע קיצוני ומוזר, אבל באמת שבדיוק כך ההרגשה.
    עכשיו במחשבה מהצד זה יכןל להיות נחמד כמו שאמרתם טיפה להפתח לעצמך ולשקוע במחשבות ולעלות אולי איזה הארה לגבי עצמך/עתיד/חיים אבל הבעיה שזה מלווה עם דאון מטורף. פשוט רע לי. זה אפילו יותר גרוע מדאון של אמדי.
    עכשיו אמדי עשיתי ועדיין עושה, הכל טוב ויפה באמת שזה בא לי בקלות. וכן אני מעשן תוך כדי זה ושום מחשבה כזאת לא עולה זה רק מעלה לי את האמדי.

עכשיו אני כבר שנה חושב כמעט כל יום שאני רוצה לקחת אסי.. אבל בגלל ההשפעה הרעה של הירוק אני מפחד שזה יהיה ככה רק פי 20 ואז בכלל יהיה גרוע. (לא באמת אפשר להשוות אבל הבנתם את הכוונה).
    אני מאוד רוצה לקחת בגלל שזה דבר שמעסיק אותי ביום יום ואולי האסי. ייתן לי איזשהו זווית שונה והבנה שונה על זה.
    הגיוני מה שאני בכלל אומר?

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    שאלה שעלתה לי בעקבות הדברים שלך - יש מצב שעשית בתקופה האחרונה אמדי מבלי לעשות הפסקות גדולות מידיי בין פעם לפעם? (עצם העובדה שבזמן האמדי הירוק לא מפריע לך לא אומר כלום)
    ולשאלתך על האסיד - אני לא חושב שהאסיד ייתן לך איזה זוית ראיה שונה ,אם כי להיפך, במצב שאתה מתאר נראה שהוא עלול דווקא לגרום למצב להישאר או להחריף.

12. Nvbang

Nvbang חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתה תקופה שעשיתי המון אמדי בלי הפסקות.
    אבל זה התחיל לפני שלקחתי אמדי פעם ראשונה.
    למה אתה שואל יכול להיות קשר?
    הדבר היחידי שאולי (לא בטוח) שיש מצב שההרגשה יתחזקה במעט אחרי..

ובקשר לזנים, אני מאמין שניסיתי מגוון רחב מכיוון שכבר שנה זה ככה וכל פעם אני מנסה אולי משהו השתפר.. אני לוקח קצת ורואה אם אני מתחיל להרגיש דאון. ותמיד זה קורה לצערי.

#12 Nvbang, ‏11/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏11/6/16
  13. אביב

אביב חבר חדש

לייקים:
    6
    תפסיק לעשות סמים,רק תעשן והכל יהיה טוב
    לעשות אמדי רצוף תקופה זה אף פעם לא מועיל,אל תעשה את זה יותר אחי

#13 אביב, ‏12/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/6/16
  14. OrM95

OrM95 חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה הייתי במקום שלך בדיוק אחרי שנתיים זה נפל עליי כמו שאתה מתאר את זה ואני אגיד לך את האמת זה לא שאתה מקבל את זה רע אתה לוקח את זה רע השאלות האלה שאתה שואל את עצמך הן עוזרות ומפתחות ואם אתה מרגיש מבולבול אני אישית מצאתי הרבה תשובות בתורה ובעיקר במידות. אל תפחד להכיר את עצמך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!